BREAKING NEWS

Zbulohet struktura re e Rithemelimit, ja ndryshimet drastike që do të ndodhi nga nënkryetarët deri te emërimet e mbështetësve që janë në pozicionin e anëtarëve të Kryesisë

Zbulohet struktura re e Rithemelimit, ja ndryshimet drastike që do të
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu: Ju tregoj urdhrat që mori Rama dhe Zelensky nga NATO, Samiti për Ukrainën nuk ishte reklamë për kryeministrin, ja plani amerikan që po thuret në fshehtësi të plotë për Shqipërinë

Kreshnik Spahiu: Ju tregoj urdhrat që mori Rama dhe Zelensky nga NATO,
x
BREAKING NEWS

Daut Gumeni zbardh arsyen pse Ilir Meta braktisi protestën e Rithemelimit dhe rrëfen të pathënat e 20 shkurtit 1991: Ja mashtrimet e Sali Berishës, bustin e Enver Hoxhës e bëri vetë gati për ta rrëzuar diktatura

Daut Gumeni zbardh arsyen pse Ilir Meta braktisi protestën e Rithemelimit
x
BREAKING NEWS

SPAK merr në pyetje për 7 orë Damian Gjiknurin, në skaner pasuritë e tij, udhëtimet, shtëpitë dhe dyshimet për llogari të fshehura bankare në Maltë, ja aferat që mund të fundosin deputetin, nga abuzimet në projektin e rrugës Tiranë-Elbasan, te dosja e ...

SPAK merr në pyetje për 7 orë Damian Gjiknurin, në skaner
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta vulos “divorcin” me Sali Berishën pas izolimit në shtëpi, “zbret” në terren dhe kërkon të marrë kreun e opozitës

Ilir Meta vulos “divorcin” me Sali Berishën pas izolimit
x
BREAKING NEWS

Ja pazaret e fshehta mes Ramës, Berishës, Metës dhe Gazment Bardhit, kodet e tyre mafioze për të kërcënuar njëri-tjetrin, lidhjet me oligarkët, prapaskenat e akuzave të fshirjes së serverëve në “21 janar” dhe detajet nga lufta e madhe që ka plasur për ...

Ja pazaret e fshehta mes Ramës, Berishës, Metës dhe Gazment
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela: Ja ‘Thembra e Akilit’ në drejtësi që mund të shpëtojë Sali Berishën nga ‘arresti në shtëpi’ dhe rasti i vetëm kur mund t’i digjet mandati si deputet, pse ish-kryeministri mund t'ia hedhë paq nëse hetohet dosja e ‘21 Janarit’...

Spartak Ngjela: Ja ‘Thembra e Akilit’ në drejtësi që
x
BREAKING NEWS

Idajet Beqiri: Ja të gjitha tentativat e Berishës për të mbuluar krimin e 21 Janarit 2011, skema për t’ia faturuar vrasjet opozitës, sajesa e plagëve nga afër dhe shpërblimi që iu dha gardistëve, gati të çojmë në SPAK një video që nuk e ka parë Prokuro...

Idajet Beqiri: Ja të gjitha tentativat e Berishës për të
x

Gossip

“Kam marrë mbi 100 mijë euro në muaj”, konkurrenti i 'Për’puthen' zbulon si fiton shifrat marramendëse nga TikTok

“Kam marrë mbi 100 mijë euro në muaj”, konkurrenti i

Konkurrenti i “Për’puthen”, Vedat Sulemanov, ishte mëngjesin e kësaj të premte i ftuar në “Wake Up”, ku ka zbuluar se si ka nisur që të merret me “TikTok”-un, i cili i ka sjellë fitime marramendëse.

Vedati zbulon se brenda një nate ka arritur që të fitojë 9 mijë euro, ndërsa për një muaj ka arritur që të fitojë 105 mijë euro. Ai shton se për të fituar kaq shumë, ka qëndruar mbi 16 orë live në këtë rrjet sociale.

“TikTok”-un e përdora në pandemi. Isha një prej “tiktok”-erave të parë, të cilit i mora vëmendjen shumë shpejt se nuk kishte shumë shqiptarë në atë kohë dhe me kalimin e kohës ua mësova gjithë shqiptarëve si m’u futur live, si me heq paratë, si me bërë transfertat. Thjesht isha i mërzitur, ishte një kohë në të cilën ishte pandemia, më ranë disa raste në jetën time që ishin të komplikuara me i përballuar dhe gjeta vendin tim në “TikTok”. Edhe mendoj se jam një nga personat, i vetmi që foli për të ardhurat e “TikTok”-ut. Unë mund të them që brenda një nate kam fituar rreth 9 mijë euro. 

Unë jetoj edhe jashtë dhe jam një person që eci shumë, domethënë në Europë, në Azi e krejt. E në Azi ishte pak më e avancuar “TikTok”-u dhe mora guximin të rrija 1 javë në kompjuter me i lexuar krejt. Në atë kohë që isha unë në “TikTok” mund të them lirisht nga 10 mijë euro e lart. Varet nga koha që kalon. Unë për një muaj kam marrë 105 mijë euro. Live-t, ku unë rrija mbi 16 orë live. Kisha sfida. Po isha edhe një nga të parët që bëja emisione."