BREAKING NEWS

Kastriot Aliaj: Ju tregoj të fshehtat e dosjeve të UDB dhe OZNA-s që mbajnë emrin e Sali Berishës, si e rekrutuan shërbimet sekrete serbe, ja kush ishte ‘menaxheri’ që i jepte urdhrat në fshehtësi të plotë dhe emrat e spiunëve që bashkëpunoi...

Kastriot Aliaj: Ju tregoj të fshehtat e dosjeve të UDB dhe OZNA-s
x
BREAKING NEWS

Zbardhet dosja, ja provat e reja “bombastike” që implikojnë Sali Berishën në vrasjet e 4 protestuesve në bulevard që mund të përfundojnë më 12 mars në tavolinën e SPAK

Zbardhet dosja, ja provat e reja “bombastike” që
x
BREAKING NEWS

Idajet Beqiri tregon provat që zbulojnë se urdhrin për të vrarë protestuesit në 21 janar 2011 e dha Berisha e Meta: Ja çfarë pritet të ndodhë më 12 mars në Gjykatën e Lartë, ish-kryeministri rrezikon burgim të përjetshëm

Idajet Beqiri tregon provat që zbulojnë se urdhrin për të
x
BREAKING NEWS

Pse e refuzoi Blinken darkën me Ramën te vila e “Mehmet Shehut”, ja të gjitha të pathënat dhe mesazhet e forta në prapaskenë nga vizita në Tiranë e Sekretarit Amerikan ndaj kryeministrit shqiptar

Pse e refuzoi Blinken darkën me Ramën te vila e “Mehmet
x
BREAKING NEWS

Letra e Edi Ramës për Blinken, si letra e Mehmet Shehut për Enver Hoxhën para se të vetëvritej

Letra e Edi Ramës për Blinken, si letra e Mehmet Shehut për Enver
x
BREAKING NEWS

Sot vuloset fati i Sali Berishës për 4 vrasjet në bulevard,  ja kush është trupa gjykuese që ka futur në “terror” orkestruesit e masakrës së “21 Janarit” dhe si akuza e dytë mund ta çojë në qeli kreun e “Foltores”

Sot vuloset fati i Sali Berishës për 4 vrasjet në bulevard, 
x
BREAKING NEWS

Katër mesazhet e Blinken që “zbythën” Edi Ramën, kryeministri letër sekretarit të DASH që nuk do fusë hundët në arrestimet e SPAK, ja prapaskenat pas presioneve ndaj drejtësisë

Katër mesazhet e Blinken që “zbythën” Edi Ramën,
x
BREAKING NEWS

Ja sa do të rriten pensionet në prill, përfitojnë 717 mijë të moshuar, zbardhen detaje nga fondi, si pritet të ndryshojë rregulli për indeksimin dhe ndryshimi I madh që po përgatit mazhoranca

Ja sa do të rriten pensionet në prill, përfitojnë 717
x

Gossip

“Kemi qënë për disa muaj bashkë, ishte zhgënjimi im i parë”/ Sara flet ‘pa dorashka’ për Endrikun: E kapa në një pozicion të…

“Kemi qënë për disa muaj bashkë, ishte zhgënjimi

Ndonëse është banori më i ri i spektaklit televiziv "BBVA3", këngëtari Endrik Beba ka trazuar disi ujërat në atë shtëpi pasi ishte ish i dashuri i Sara Gjordenit, lidhja e të cilëve u komentua gjerë në media.

Para 9 vitesh ato kanë pasur një lidhje, ku mesa duket tradhëtia e këngëtarit ka sjell ndarjen e cila ishte zhgënjimi i parë për Sarën.

E thirrur në dhomën e rrëfimit, Sara rrëfeu historinë ku tha:

"Unë me Endrikun kam pasur një lidhje, gjithashtu ai më ka shkruar edhe një këngë ku unë jam në videoklip. Ai ka ardhur në shtëpinë time në Greqi, ka takuar nënën, gjithashtu dhe unë familjen e tij. Gjatë lidhjes unë zbulova që ai mbante akoma lidhje me ishin, me të cilën ai u martua pasi u nda nga unë. Ai ishte zhgënjimi im i parë. Por kanë kaluar shumë vite, dhe kam vënë re që ai ka ndryshuar."