BREAKING NEWS

SPAK trondit elitën e krimit të organizuar, të arrestuar dhe në kërkim më të fortët e vendit, goditen politikanë, ish-drejtorë edhe punonjës të Policisë së Shtetit, futen në lojë dhe ndërkombëtarët, zbardhen vrasje të bujshme, gjenden para e flori në b...

SPAK trondit elitën e krimit të organizuar, të arrestuar dhe
x
BREAKING NEWS

Ja si Altin Dumani shmangu nga frika e dekonspirimit drejtuesit më të lartë të Policisë së Shtetit në aksionin “blic” të SPAK kundër personazheve të njohur të botës së krimit

Ja si Altin Dumani shmangu nga frika e dekonspirimit drejtuesit më të
x
BREAKING NEWS

Priten të tjera arrestime “VIP”, ja goditja e madhe që do të bëhet nga SPAK, Ervin Karamuço tregon të pathënat e operacionit më të madh që është bërë ndonjëherë në Shqipëri

Priten të tjera arrestime “VIP”, ja goditja e madhe që do
x
BREAKING NEWS

Idajet Beqiri: Ja kush ia ka çuar valixhet me para Ilir Metës në Zelandë të Re, Angli, Itali, Zvicër dhe Qipro dhe detajet e forta nga skema e pastrimit të parave të presidentit të Partisë së Lirisë me ish-ministrin e Transporteve dhe shoferin e Janull...

Idajet Beqiri: Ja kush ia ka çuar valixhet me para Ilir Metës
x
BREAKING NEWS

Ervin Muça u financua nga persona të pushtetshëm për të grabitur të dhënat e sistemit “TIMS”, gazetarja Klodiana Lala nxjerr detaje të bujshme nga skandali që tronditi Policinë e Shtetit dhe zbulon personin që refuzoi t’i jepte ish-drejtorit të IT kode...

Ervin Muça u financua nga persona të pushtetshëm për
x
BREAKING NEWS

Edi Rama flet hapur, nga detajet e telefonatës me Erion Veliajn pas dëshmisë për inceneratorët, te lëshimi i të gjithë bashkëpunëtorëve në “gojën” e SPAK dhe zhvillimet që do të ndodhin për dosjen “Xibraka”, ja çfarë e pret Gazment Bardhin dhe Olsi Ram...

Edi Rama flet hapur, nga detajet e telefonatës me Erion Veliajn pas
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara: Ja pse Sali Berisha duhet të shkojë menjëherë në arrest me burg dhe prova e fortë që kishte Kosta Trebicka për ish-kryeministrin që e fundos në aferën e ‘Gërdecit’

Romeo Kara: Ja pse Sali Berisha duhet të shkojë menjëherë
x
BREAKING NEWS

PS shton presionet ndaj organeve të drejtësisë për zbardhjen e plotë të vrasjes së Pjerin Xhuvanit, kërkon nga SPAK nisjen e hetimeve për ekzekutimin që tronditi Elbasanin, si u rekrutuan kriminelë, rikthehet në skene implikimi i Gazmend Bardhit si dre...

PS shton presionet ndaj organeve të drejtësisë për zbardhjen
x

Gossip

"Kështu i thoje dhe mekanikut ti", pas urimit emocionues për Mark Frrokun, Rudina Dembacaj nuk ia përton një përgjigje ndjekësit (FOTO)

"Kështu i thoje dhe mekanikut ti", pas urimit emocionues për

Mark Frroku feston sot ditëlindjen e 50-të. Festa për ish-politikanin ka nisur që në mesantë ku në shtëpinë e tyre të re janë mbledhur miq e familjarë.

Këto detaje nga dasma na i ndan partnerja e tij, Rudina Dembacaj.Kjo e fundit nuk mungoi edhe me një urim për bashkëshortin e saj.

Aktorja e humorit ka postuar foto me ish-deputetin ku e uron me fjalët më të ëmbla.

“Edhe 100 dashuria ime! Te dua! Rastësisht jemi veshur njësoj sot”- shkroi Rudina krahas postimit.

Në sektorin e komenteve pati dhe urime të shumta për partnerin e aktores, mirëpo ajo çka i kishte rënë në sy Dembacajt ishte komenti thumbues i një ndjekësi i cili shkruante:

“Edhe 100 dashuria ime i thoje dhe mekanikut ti”– tha ai, duke iu referuar ish-partnerit të aktores. Sic ndodh shpesh herë Rudina nuk ia përton t’i kthehet komenteve të tilla dhe ajo e ka ironizuar ndjekësin duke iu përgjigjur:

“Nuk e di vëlla, smbaj mend asgjë që kam kaluar. Më ka lënë keq fare Covidi. Di që Markun e dua shumë”.

"Kështu i thoje dhe mekanikut ti", pas urimit emocionues për