BREAKING NEWS

SHBA paralajmëron shpalljen “non-grata” të PD, demokratët rrezikojnë sanksione, Ambasada Amerikane deklaratë “bombë”, të kenë kujdes personat që shoqërohen me Sali Berishën dhe familjen e tij

SHBA paralajmëron shpalljen “non-grata” të PD,
x
BREAKING NEWS

Alarm për pushtetarët e lartë të korruptuar, zyrtari i lartë i SHBA zbarkon në Tiranë më 20 qershor, Joe Biden zgjat “emergjencë kombëtare” për të zhdukur korrupsionin në Shqipëri, zbardhet dokumenti që fundos familjen “Berisha”, sekuestrim pasurie për...

Alarm për pushtetarët e lartë të korruptuar, zyrtari i
x
BREAKING NEWS

Ja kush është personazhi i njohur i botës së krimit që do të fundosë Ilir Metën në SPAK, Kreshnik Spahiu zbulon detaje nga përgjimi që nëse merret seriozisht nga autoritetet mund të hapë “Kutinë e Pandorës” në politikë

Ja kush është personazhi i njohur i botës së krimit që
x
BREAKING NEWS

Ja si oligarku Klodian Allajbeu po “vjel” para pa kriter nga buxheti i shtetit për shkak të vjedhjeve dhe keqmenaxhimit, Spitali Amerikan zero investime në pajisje dhe përdor mjekët e spitaleve publike, qeveria asnjë kontroll

Ja si oligarku Klodian Allajbeu po “vjel” para pa kriter nga buxheti
x
BREAKING NEWS

Pikëpyetjet si u ngrit Belinda Balluku nga pastruese në Greqi, në nr.2 i qeverisë dhe ministre e tenderave në Shqipëri, ja detajet e forta që zbardhi media greke për bashkëpunëtoren e Ramës, nga “festa” me 50 milionë eurot që i ka borxh kompanisë “Acto...

Pikëpyetjet si u ngrit Belinda Balluku nga pastruese në Greqi, në
x
BREAKING NEWS

Meta-Kryemadhi të përgjuar nga BKH, ja detajet nga dosja që po heton prokurori Sotir Kllapi, në skaner pronat dhe llogaritë bankare, nga tërheqja e 20 mijë euro në vitin 2008, lejet për ndërtime, vila në Gjirin e Lalzit, deri te mobilimi dhe misteri i...

Meta-Kryemadhi të përgjuar nga BKH, ja detajet nga dosja që po
x
BREAKING NEWS

Gati fletë-arresti për Ilir Metën, kjo është seanca e fundit e pyetjeve të tij në SPAK, ja provat që e kanë fundosur, juristi Romeo Kara nxjerr detajet e forta

Gati fletë-arresti për Ilir Metën, kjo është seanca e
x
BREAKING NEWS

Aleanca mes Sali Berishës dhe Ilir Metës është prishur, Myslym Murrizi zbulon se çfarë po ndodh brenda opozitës dhe tregon "recetën" që do të rrëzojë Edi Ramën nga pushteti

Aleanca mes Sali Berishës dhe Ilir Metës është prishur,
x

Gossip

Kiara ndërron mendje pa kaluar 24 orë nga premtimi që dha, i tregon rrugën Luizit: Vazhdo, mos u afro më kurrë tek unë, nuk të pres as jashtë!

Kiara ndërron mendje pa kaluar 24 orë nga premtimi që dha, i

Teksa një natë më parë Kiara i ka premtuar Luizit se do ta priste dhe jashtë shtëpisë së Big Brother VIP, duket se ditën e sotme ka ndryshuar mendje.

Në një bisedë në oborr ka qenë Kiara ajo e cila i ka thënë Luizit se kishte ndryshuar mendje dhe se nuk do e priste, duke u shprehur se kishte ndryshuar mendje.

Ndër të tjera ajo e ka përforcuar deklaratën e saj duke theksuar se nuk i pëlqejnë këto sjellje që Luizi bën.

Pjesë nga biseda: 

Kiara: Pse ndryshon nga darka në mëngjes?

Luizi: A ma dhe fjalën që do më presësh jashtë?

Kiara: Edhe? Pse erdhe mbrëmë pasi ta thash këtë fjalë dhe the nuk rri dot pa ty.

Kiara: A do vish prapë, pse sa herë të duash ti do vish dhe do ikësh?

Luizi: Kur të dua unë moj pse kush më pengon?

Kiara: Ateherë ke gjithë lirinë e plotë të vazhdosh dhe te mos afrohesh më kurrë tek unë

Luizi: Kurrë? As kur të dalim jashtë?

Kiara: As kur të dalim jashtë

Luizi: Por a ma dhe fjalën, the të pres jashtë

Kiara: Jo në atë moment jo, e ndërrova.

Luizi: Sdo më presësh jashtë?

Kiara: Jo fare sepse nuk i pëlqej fare sjelljet e tua.