BREAKING NEWS

Futet nga porta dhe qëllon kushëririn me armë, publikohen pamjet nga plagosja në Durrës (Video)

Futet nga porta dhe qëllon kushëririn me armë, publikohen pamjet
x
BREAKING NEWS

Ja “furtuna” e Britanisë së Madhe për politikën shqiptare, në “listën e zezë” bashkë me Berishën “non-grata” edhe të tjerë politikanë majtas e djathtas, Londra paralajmëron fund të hidhur për PD me Saliun në krye në zgjedhjet 2025...

Ja “furtuna” e Britanisë së Madhe për politikën
x
BREAKING NEWS

Amerikanët zhdukin nga qarkullimi njeriun që votoi në KLP kundër Altin Dumanit si drejtues i SPAK,  Alfred Balla përjashtohet nga sistemi për 15 vjet, ja prapaskenat

Amerikanët zhdukin nga qarkullimi njeriun që votoi në KLP
x
BREAKING NEWS

Ja lidhjet e Sali Berishës me Ervis Martinajn, Idajet Beqiri nxjerr për herë të parë detajin e bujshëm dhe tregon si do të hapet “Kutia e Pandorës” nga SPAK e shërbimet e huaja për krime, vrasje, afera dhe pazare të pista në Shqipëri

Ja lidhjet e Sali Berishës me Ervis Martinajn, Idajet Beqiri nxjerr
x
BREAKING NEWS

Kush është emri “VIP” që pritet të arrestohet në PS? Edi Rama i hap rrugën SPAK për emrat e zhytur në afera, ministrat, deputetët dhe kryebashkiakët paralajmërohen se s’do kenë mbështetje politike

Kush është emri “VIP” që pritet të arrestohet
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha armiku më i madh i të burgosurve politikë, ja si doli kundër lirimit të tyre në vitet ’90 dhe si mbrojti me zell vijën sektare të Partisë së Punës

Sali Berisha armiku më i madh i të burgosurve politikë, ja si
x
BREAKING NEWS

Ja provat që kanë britanikët në dosjen e Sali Berishës, si korrupsioni me Fazlliçin dhe lidhjet me bosin hasian të krimit në Londër alarmuan anglezët, zbardhet dokumenti

Ja provat që kanë britanikët në dosjen e Sali Berishës,
x
BREAKING NEWS

Eksperti Fatos Çoçoli jep lajmet e fundit për pensionistët, nga mënyra e vetme për të përfituar pension për të moshuarit që nuk figurojnë në regjistra gjatë kohës së kooperativave bujqësore, te skema e re për rritjen e më shumë të ardhurave për reziden...

Eksperti Fatos Çoçoli jep lajmet e fundit për
x

Aktualitet

"Ky është qyteti shqiptar që kërkon më shumë video porno"/ Specialisti i IT zbardh të dhënat dhe 'turpëron' LIVE moderatoren e njohur të 'Top Channel': Ja personazhi që ka thyer limitet për kërkime në 'Google'

"Ky është qyteti shqiptar që kërkon më shumë

Jemi në fund të vitit dhe siç e do zakoni, ka ardhur koha e bilanceve. Specialisti i IT, Tomi Kallanxhi ka treguar dje në Goca dhe Gra se çfarë kanë kërkuar më shumë shqiptarët në Google në vitin 2022.

“Ne si popull jemi të apasionuar pas trafikantëve dhe personat më të kërkuar në Shqipëri janë trafikantët dhe më pak politikanët. Luftar Hysa është personazhi që u përfol si aksioner i lojrave të fatit dhe ka thyer limitet për kërkime në internet”, shprhet specialisti.

Ndërkohë një tjetër statistikë që zbuloi Kallanxhi dhe bëri bujë është qyteti që kërkon më shumë video porno.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Goca & Gra (@gocadhegra)

“Berati është i pari qytet që kërkon më shumë kategorinë Porno dhe i fundit qytet që kërkon më pak futbollin”.

Kjo nuk është pritur mirë nga moderatorja pasi, Fatma është vetë nga Berati dhe pasi ka dëgjuar versionin e ekspertit, ajo ka mbuluar sytë me skaletën e programit.

Më të lexuarat