BREAKING NEWS

“Takoi bashkëpunëtorë në Durrës dhe...”/ Klodiana Lala zbulon lëvizjet e fundit të Vangjush Dakos pak para arrestimit nga SPAK

“Takoi bashkëpunëtorë në Durrës dhe...”/
x
BREAKING NEWS

Thellohet përçarja e opozitës, kërcënohet Gaz Bardhi: Grupimi paramilitar po hedh në erë PD-në

Thellohet përçarja e opozitës, kërcënohet Gaz Bardhi:
x
BREAKING NEWS

Emrat/ Tensionet në PD, dy deputetë japin dorëheqjen nga Kryesia

Emrat/ Tensionet në PD, dy deputetë japin dorëheqjen nga Kryesia
x
BREAKING NEWS

SPAK arreston dy zyrtarë brenda Drejtorisë së Burgjeve

SPAK arreston dy zyrtarë brenda Drejtorisë së Burgjeve
x
BREAKING NEWS

Nga ndërtimi i pallatit pa leje në qendër të Durrësit te tenderi me vlerë 22 mln lekë, Klodiana Lala zbardh dosjen e plotë që ‘fundosi’ ish-kryebashkiakun Vangjush Dakon

Nga ndërtimi i pallatit pa leje në qendër të Durrësit
x
BREAKING NEWS

Mbledhja e Kryesisë/ Zbardhen emrat e deputetëve dhe anëtarëve që votuan pro dhe kundër hapjes së garës për kreun e PD

Mbledhja e Kryesisë/ Zbardhen emrat e deputetëve dhe
x
BREAKING NEWS

Taulant Balla u paraqit sot në SPAK, zbulohet arsyeja

Taulant Balla u paraqit sot në SPAK, zbulohet arsyeja
x
BREAKING NEWS

Bashkë me Vangjush Dakon, zbardhen 10 emrat e zyrtarëve që u arrestuan dje nga SPAK

Bashkë me Vangjush Dakon, zbardhen 10 emrat e zyrtarëve që u
x

Gossip

"Lodrën e seksit e kisha fshehur në shtëpi, por ma gjeti..."/ Kiara tregon nga kush e ka marrë dhuratën dhe përballjen me momentin më të sikletshëm: Më ka kapur një turp...

"Lodrën e seksit e kisha fshehur në shtëpi, por ma

Olta dhe Kiara kanë kaluar disa orë së bashku mbrëmjen e djeshme brenda suitës së improvizuar në shtëpinë e “Big Brother VIP”.

Vajzat u janë përgjigjur dhe disa pyetjeve të përgatitura nga vëllai i madh, teksa një prej tyre ka qenë nëse kanë blerë ndonjëherë lodra seksi. Kiara ka treguar se një të tillë ja kanë blerë shoqet për ditëlindje, por më pas ia kishte gjetur mami në shtëpi. Ajo tregoi momenti ne sikletshëm që kishte kaluar.

“Mua më kanë blerë një gjë, ma kanë bërë dhuratë shoqet për ditëlindje.  Ka qenë një shaka, batutë e brendshme mes nesh, edhe më erdhën për ditëlindje me një gjë. Dhe pastaj mami, duke bërë punët e shtëpisë e gjeti. E kisha fshehur diku, por ajo e gjeti. Më ka kapur një turp, që ç’të të them. Dhe s’kisha as si e shpjegoja si kishte përfunduar aty, e kupton. Më tha mami ‘ta marr e ta hedh nga dritarja’. Ishte dhe momenti që nuk mund të thoje mos. Jo ishte shumë e sikleteshme, një nga momentet më të sikletshme që kam pasur në shtëpi.”- tregoi Kiara.