BREAKING NEWS

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir Metës në Angli, udhëtimet e tyre të shpeshta dhe të pajustifikuara drejt Londrës, zbardhen detaje nga pasuritë e tij të fshehura në bankat e Zvicrës, Kongos, Qipros dhe San Marinos, dalin në skenë edh...

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e SPAK, ja “asi i tij nën mëngë”, Evi Kokalari bën deklaratën e fortë

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e
x
BREAKING NEWS

Altin Dumani akuzon Edi Ramën se ka bllokuar punën e SPAK, nuk jep fonde për shtesë personeli të BKH dhe këshilltarë ligjorë që do asistojnë prokurorët në luftën kundër korrupsionit

Altin Dumani akuzon Edi Ramën se ka bllokuar punën e SPAK, nuk jep
x
BREAKING NEWS

SHELL i plas “bombën” Edi Ramës, Shpiragu “gropa e zezë” e kompanisë, tërhiqen nga 600 milionë euro investime pa asnjë pikë nafte, bie propaganda e fondit 500 milionë euro të pensioneve të kryeministrit

SHELL i plas “bombën” Edi Ramës, Shpiragu “gropa e
x
BREAKING NEWS

Ja kush janë familjet që kontrollojnë mediat dhe bëjnë pazare me qeverinë në Shqipëri, “Freedom House” jep alarmin, prania e korrupsionit, tentativat e vazhdueshme të Berishës për të destabilizuar vendin dhe sabotuar SPAK shqetësuese, zbardhet raporti ...

Ja kush janë familjet që kontrollojnë mediat dhe bëjnë
x
BREAKING NEWS

“Bomba” e Bardhyl Resos: Edi Rama ka dosje në SHBA, në 2025 nuk do të jetë më kryeministër dhe po fituan socialistët me vota, ja rreziku që e pret

“Bomba” e Bardhyl Resos: Edi Rama ka dosje në SHBA, në
x
BREAKING NEWS

Monika Kryemadhi shpërthen kundër Ilir Metës, aludon se po bëhet “kurban” i tij, çifti në krizë të thellë pas fundosjes nga SPAK

Monika Kryemadhi shpërthen kundër Ilir Metës, aludon se po
x
BREAKING NEWS

Ja lëvizja e dyshimtë e parave mes Monika Kryemadhit dhe nënës së saj që vuri në lëvizje SPAK, i gjithë burimi i pasurisë përrallorë të familjes “Meta” i ka tek dhurimi i 500 m2 tokë dhe kursimi i 5 milionë lekëve, pallati dhe vila e tyre “mbinë si me ...

Ja lëvizja e dyshimtë e parave mes Monika Kryemadhit dhe
x

Gossip

“Lojtare që nuk e ka parë asnjëherë Big Brother-i”, si ndihen banorët pas largimit të Eglës: Ishte banorja më e...

“Lojtare që nuk e ka parë asnjëherë Big

Heidi: Ishte luftarake dhe shumë e fortë

Romeo: Egla ishte dhe është unike. Mendoja që ka qenë lojtarja më e fortë në shtëpi. Ishte e fortë dhe speciale. Një zonjë grua e lezetshme, lojtare që nuk e ka parë asnjë Big Brother

Juli: Më vjen keq për sakrificën e saj në shtëpi, 80 ditë nuk jan pak. Ishte një nga personazhet më të forta, vajza më e veçantë në llojin e vet, megjithatë rregullat janë rregulla. Ka pasur arsye pse ka shkuar te ajo situatë. Banorët e kanë kuptuar pikën e saj të dobët dhe aty e goditën më shumë

Roza: Ndërkohë që po fliste Juli po përzgjidhja fjalët. Kemi pasur përplasje të forta bashkë, javën e fundit të saj pati sjellje njerëzore dhe kur më vinte nga mbrapa Françeska që më përndiqte e ka çuditur Eglën. U mundua të largonte Françeskën nga unë. Lojtare e fortë dhe lojtare e egër. Të çmontonte nga çdo mendim i keq që kishe për të.

Ori: Egla e fitoi terrenin dhe u bë e qënësishme në çdo prime. Ajo ishte sa e ftohtë dhe luftarake dhe me fantazi. Nuk mendoj që Vëllai i Madh u nxitua, iu tërhoq vëmendja vazhdimisht. Nuk ia kemi futur kot kur ia kemi tërhequr veshin për çdo gjë. Ata mund të luajnë si të duan, por me provokime denigruese, unë nuk e përqafoj

Arbër: Vendimi i Vëllait të Madh mu duk i drejtë, më duket vendimi më i drejtë që është marrë për shkak që është ridiskutuar për të shkuar te kjo situatë.