BREAKING NEWS

E qëlloi me pistoletë në sy të fëmijës, dalin pamjet nga sherri që solli dy viktima në Kavajë

E qëlloi me pistoletë në sy të fëmijës, dalin
x
BREAKING NEWS

A po e dëmton Alibeaj Partinë Demokratike? Analisti komenton situatën para zgjedhjeve: Berisha ka supërmacinë, por del i humbur se…

A po e dëmton Alibeaj Partinë Demokratike? Analisti komenton
x
BREAKING NEWS

Analisti i njohur tregon "puçin" me të cilin mund t’ja marrë Alibeajt vulën dhe logon e PD-së: Ja kush është shpëtimi i Berishës

Analisti i njohur tregon "puçin" me të cilin mund
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu plas deklaratën e fortë: Ja pse Berisha do braktisi partinë

Kreshnik Spahiu plas deklaratën e fortë: Ja pse Berisha do braktisi
x
BREAKING NEWS

Gazetari Hoxha parashikon çfarë do të ndodh me kandidatin e PD, Roland Bejko

Gazetari Hoxha parashikon çfarë do të ndodh me kandidatin e
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu tregon arsyen e fortë: Ja pse largohen kandidatët nga Alibeaj

Kreshnik Spahiu tregon arsyen e fortë: Ja pse largohen kandidatët nga
x
BREAKING NEWS

Gara për Tiranën në 14 maj, analisti zbulon sekretet në fushatën e Këlliçit

Gara për Tiranën në 14 maj, analisti zbulon sekretet në
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu flet me emra: Këta dy politikanë të fuqishëm do bashkohen në një parti pas 14 majit

Kreshnik Spahiu flet me emra: Këta dy politikanë të fuqishëm
x

Gossip

Maestro bën deklaratën e fortë: Dal nga shtëpia nëse...

Maestro bën deklaratën e fortë: Dal nga shtëpia nëse...

Banori i Big Brother VIP Albania, Armaldo Kllogjeri, këto ditë ka krijuar debate të shumta në shtëpi.

Kjo pasi është në një nominim të fortë me Luizin dhe Kristin, ndërkohë që ka një frikë të madhe se do të largohet nga shtëpia e famshme.

Në një bisedë së fundmi me Luizin ku ishte e pranishme edhe Olta, Maestro tha se largohet nga shtëpia nëse del ai bashkë me Oltën.

“Ju e keni vënë re edhe kaq. Se unë nuk mund ta kem atë humorin që kam me ju me të tjerët”, u shpreh ai.

“Ti je duke thënë kurdo në çdo moment. Ti e thua këtë se je i sigurt se e di që shkojmë në finale”, tha nga ana tjetër Luizi.