BREAKING NEWS

“Pas publikimit të reportazhit për marrëveshjen me Italinë, Rama ka telefonuar drejtorin e RAI 3”/ Prestigjiozja italiane zbardh prapaskenat e bujshme: Si u tërbua kryeministri shqiptar gjatë bisedës në telefon

“Pas publikimit të reportazhit për marrëveshjen me
x
BREAKING NEWS

Komisioni për Çështjet e Jashtme të Senatit amerikan miraton ligjin e “hekurt” që do të shkaktojë “tërmet” në Shqipëri, si do të “gjunjëzohen” nga drejtësia të gjithë personat “non-grata” dhe politikanët e zyrtarët e përfshirë në afera korruptive, fute...

Komisioni për Çështjet e Jashtme të Senatit amerikan
x
BREAKING NEWS

Brukseli mbështet reformën në drejtësi dhe inkurajon SPAK të çrrënjosë korrupsionin në Shqipëri, ambasadori i BE takon krerët e drejtësisë dhe merr në mbrojtje Altin Dumanin pas sulmeve të Ilir Metës e Sali Berishës

Brukseli mbështet reformën në drejtësi dhe inkurajon SPAK
x
BREAKING NEWS

“Ura lidhëse” e Ilir Metës dhe Monika Kryemadhit me Moskën pyetet për afro katër orë në SPAK, a e ka fundosur Ralf Gjoni para prokurorëve çiftin më të akuzuar për korrupsion, ja akuzat dhe sulmet fizike ndaj tij nga ish-LSI

“Ura lidhëse” e Ilir Metës dhe Monika Kryemadhit me
x
BREAKING NEWS

Bardhyl Reso: Ja çfarë fshihet pas sulmeve të Berishës dhe Metës ndaj Altin Dumanit, ish-presidenti po bën përpëlitjet e tij të fundit, ka nevojë urgjente për një konsultë me një psikiatër

Bardhyl Reso: Ja çfarë fshihet pas sulmeve të Berishës dhe
x
BREAKING NEWS

Ja kush fshihet pas sulmeve të “RAI 3” ndaj Olsi Ramës, si media ekstreme e majtë italiane u kthye në zëdhënëse të akuzave të Sali Berishës dhe Gazment Bardhit

Ja kush fshihet pas sulmeve të “RAI 3” ndaj Olsi Ramës, si
x
BREAKING NEWS

Silva Caka sulmon Monika Kryemadhin, flet për tradhti brenda Partisë së Lirisë dhe ia bën të qartë se dy njerëz të një familjeje s’mund të qëndrojnë në parti, ja mesazhet e koduara

Silva Caka sulmon Monika Kryemadhin, flet për tradhti brenda Partisë
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara: Ilir Meta ka marrë vesh lajmin se do ta arrestojnë, Ismailaj kishte frikë se mund ta eliminonin në qeli, nëse ai ka dalë kundër ish-presidentit është hapur ‘Kutia e Pandorës’, nga pazaret që thurnin në ish-bllok, te bisedat në Pragë dhe mes...

Romeo Kara: Ilir Meta ka marrë vesh lajmin se do ta arrestojnë,
x

Gossip

"Maksimumi që unë mund të ofroj", Alban Skënderaj jep lajmin e bukur për të gjithë fansat e tij

"Maksimumi që unë mund të ofroj", Alban Skënderaj

Alban Skënderaj ka realizuar një koncert recital më parë, ndër artistët e pakët shqiptarë që e ka një arritje të tillë në repoertor, falë hiteve dhe muzikës që na ofron prej vitesh tashmë, megjithatë tani duket se këngëtari do t'i dhurojë fansave të tij dhe pse jo, gjithë shqiptarëve, një tjetër natë magjike, këtë herë me përmasa akoma më të mëdha. 

Kështu, me anë të një postimi në Instagram, bashkangjitur posterit zyrtar, me shumë rreshta Albani njofton se do të mbajë një koncert në stadiumin "Air Albania", që do të titullohet "Motiv i jetës time" dhe që përshkruan jo vetëm një nga hitet e tij më të mëdha, jo vetëm 20 vitet në skenë, por edhe gjithë rrugëtimin në muzikë. 

Skënderaj përshkruan gjithë emocionet që ndjen, teksa nis "aventurën" për të na dhuruar një super shfaqje më 6 qershor, po ashtu rrëfen emocionet që ka kaluar bashkë me publikun e tij në vitet që u kthyen në dekada, ndërsa na përshkruan pak edhe nga ajo që do shohim në skenë, edhe pse detaje të tjera me gjasë do i mësojmë në vazhdim. 

Këngëtari bëhet kështu i dyti që do të mbajë një koncert në "Air Albania", pas Elvana Gjatës vitin e shkuar, ndërsa premton edhe ai një super shfaqje.