BREAKING NEWS

“Dy plumba në gjoks, një në kokë”, del autopsia e gruas shtatzënë që u vra nga burri para maternitetit

“Dy plumba në gjoks, një në kokë”, del autopsia
x
BREAKING NEWS

Samiti i BE-së dhe Ballkani Perëndimor, Vuçiç merr vendimin e fundit drastik: Askush në Tiranë!

Samiti i BE-së dhe Ballkani Perëndimor, Vuçiç merr
x
BREAKING NEWS

Samiti i 6 dhjetorit/ Berisha hedh akuza të rënda ndaj Ramës: Është përfaqësuesi më i zi i mafies shqiptare, do u tregojmë liderëve europianë se...

Samiti i 6 dhjetorit/ Berisha hedh akuza të rënda ndaj Ramës:
x
BREAKING NEWS

Rrëqeth dëshmitarja e viktimës 35-vjeçare: Doli nga spitali për të blerë bukë dhe...

Rrëqeth dëshmitarja e viktimës 35-vjeçare: Doli nga
x
BREAKING NEWS

Policia aksion ‘blic’ në Librazhd, sekuestrohet një sasi e konsiderueshme droge gati për shitje, zbardhen detajet e fundit nga operacioni

Policia aksion ‘blic’ në Librazhd, sekuestrohet një sasi e
x
BREAKING NEWS

A mund të shpëtohej foshnja e 35-vjeçares që u vra para maternitetit? Gjinekologu zbulon të vërtetën

A mund të shpëtohej foshnja e 35-vjeçares që u vra para
x
BREAKING NEWS

PD vijon të jetë e përçarë, Alibeaj ‘shuplakë’ Berishës, ja çfarë thotë për protestën e 6 dhjetorit

PD vijon të jetë e përçarë, Alibeaj
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë del me njoftimin e rëndësishëm për qytetarët

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë del me
x

Gossip

Me kostum, i kuruar/ Del fotoja e parë e djalit të Shkëlzen Berishës në dasmën e të atit me Arminën

Me kostum, i kuruar/ Del fotoja e parë e djalit të Shkëlzen

Ndonëse ka kaluar më shumë se një javë nga dasma e shumë përfolur e Armina Mevlanit dhe Shkëlzen Berishës, jehona e saj akoma nuk është shuar.

Prej ditësh tashmë, edhe vetë blogerja ka ndarë foto nga kjo ceremoni, ndonëse në asnjërën prej tyre nuk duken dy fëmijët e bashkëshortit të saj.

Ky detaj ka tërhequr vazhdimisht vëmendjen e publikut, të cilët janë kurioz nëse edhe ato ishin pjesë e dasmës. Së fundmi ka qarkulluar një foto e Shkëlzenit së bashku me djalin e tij. Babë e bir janë të veshur me kostum dhe nga imazhi duket se është shkrepur para se të niste festa.

Me kostum, i kuruar/ Del fotoja e parë e djalit të Shkëlzen

Disa ditë më parë gjatë një intervistë virtuale në Instagram edhe Armina u pyet mbi fëmijët e partnerit të saj, ku plotë gojë tregoi se nuk kishte si ato të mungonin në ditën e tyre të lumtur.

“Sigurisht që Po! Kemi një marrëdhënie shumë të mirë, i kam njohur në moshë shumë të vogël. Tani ata janë rritur dhe gëzuan me ne,”-shkruante blogerja.

Kujtojmë që Shkëlzen Berisha ka dy fëmijë, Medinën dhe Lajdonin nga martesa e parë.

Gjatë një puntate të “Goca dhe Gra”, ku Armina është bashkëprezantuese, u diskutua mbi marrëdhënien e me fëmijët e partnerëve. Sigurisht Armina tregoi eksperiencën e saj, duke u shprehur se nuk pretendon të jetë një nënë për to.

“Unë i kam njohur që 9-vjeç.. jo absolutisht, nuk pretendoj më shumë, madje kam marëdhënie shoqërore me të, i jap këshilla, bëjmë qef. S’mund t’i bëhem mama, se mamanë e kanë, absolutisht,”- u shpreh Armina.