BREAKING NEWS

Idajet Beqiri zbardh prapaskenat e bujshme nga vizita e Blinken: Ilir Meta, Monika Kryemadhi, Flamur Noka, Genc Ruli dhe Ridvan Bode janë futur në “listën e zezë” të SHBA, ja çfarë po përgatitin amerikanët

Idajet Beqiri zbardh prapaskenat e bujshme nga vizita e Blinken: Ilir Meta,
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela paralajmëron arrestime “VIP”: Krerët e opozitës janë të trembur nga SPAK, Partia Socialiste është ndarë në fraksione, ja plani i Ramës për të ‘bllokuar’ emrin e zëvendësuesit të tij, ju tregoj se çfarë po ndodh brenda selisë rozë...

Spartak Ngjela paralajmëron arrestime “VIP”: Krerët e
x
BREAKING NEWS

Në dosjet e ish-sigurimit “figurojnë” 600 agjentë të UDB në Shkodër, infiltrimi i ish-spiunëve në PD e Sali Berishës, bazat ku u stërviten dhe urdhrat e fshehta që merrnin nga qeveria fashiste e Beogradit, studiuesi i ish-komunizmit për artin dhe muzik...

Në dosjet e ish-sigurimit “figurojnë” 600 agjentë
x
BREAKING NEWS

Fillon “tmerri” për gylenistët në Tiranë, nisin përplasjet dhe sherret, besimtarët tentojnë të përzënë myftiun e Tiranës në xhaminë “Dine Hoxha”, në rrezik edhe Bujar Spahiu, zbardhen kërcënimet me jetë për drejtuesin e Komunitetit Mysliman...

Fillon “tmerri” për gylenistët në Tiranë, nisin
x
BREAKING NEWS

Ish-drejtuesja e Prokurorisë së Tiranës Elisabeta Imeraj flet hapur, nga dënimi i Sali Berishës, burgosja e Fredi Belerit, te arratisja e Arben Ahmetajt dhe hetimet e SPAK ndaj Ilir Beqajt, ja çfarë pritet të ndodhë me dosjet “përvëluese”

Ish-drejtuesja e Prokurorisë së Tiranës Elisabeta Imeraj flet
x
BREAKING NEWS

Muharrem Xhafa zbardh prapaskenat e forta nga 20 shkurti i vitit 1991: Ja plani i Ramiz Alisë për të rrëzuar bustin e Enver Hoxhës, si i liruan në fshehtësi bulonat, infiltrimi i Berishës dhe roli i Hekuran Isait, shumica e studentëve të dhjetorit ’90 ...

Muharrem Xhafa zbardh prapaskenat e forta nga 20 shkurti i vitit 1991: Ja plani
x
BREAKING NEWS

Njeriu i vetëm që filmoi pamjet e rrëzimit të bustit të Enver Hoxhës rrëfen të pathënat: Ja çfarë ndodhi më 20 shkurt 1991, nga telefonata alarmante e Adil Çarçanit për zhdukjen e videos, roli i Sali Berishës, Ramizit, Nexhmijes, infiltrimi i sigurimsa...

Njeriu i vetëm që filmoi pamjet e rrëzimit të bustit të
x
BREAKING NEWS

Arben Ahmetaj e akuzoi se fshihet pas inceneratorit të Tiranës, kryebashkiaku Erion Veliaj reagon për herë të parë dhe tregon si qëndron e vërteta, i cilëson sulmet e tij shpifje dhe i kërkon të bëhet burrë e të përballet me drejtësinë

Arben Ahmetaj e akuzoi se fshihet pas inceneratorit të Tiranës,
x

Gossip

"Më tha të kam parë në ëndërr”, banorja e 'BBVK' akuzon gazetarin e njohur: Ndihem e ngacmuar s*ksualisht, është i varur nga alkooli

"Më tha të kam parë në ëndërr”, banorja

Ka nisur me debate të forta ky “Prime” i “BBVK” ku Shqipe Hysenaj akuzon Ganinë për ngacmim seksual.

Shqipja rrëfen se prej ditësh ai i jep shikime të “tepruara” dhe aspak normale që sipas saj janë ngacmime seksuale.

Sipas Shqipes, e gjithë kjo vjen si shkak i konsumimit të alkoolit duke e quajtur Ganinë të varur.

Gjithashtu Shqipja tregon se ndihet e ngacmuar seksualisht, pasi Ganiu i kishte thënë që kishte parë ëndrra me Shqipen.

"Më tha të kam parë në ëndërr”, banorja

Shqipja: A ka mundësi ta lësh atë alkool se na ke futur në depresion mua me ka kapur ankthi nuk të duroj dot më afër mundësisht ku je ti nuk dua te jem unë. Ndihem e ngacmuar seksualisht me thotë shoh ëndrra me ty mënyra si me shikon nuk është normale.

Gania: Familjarët e mi janë para ekranit dhe ata dhe kushdo që më njeh mua e di që nuk është e natyrës time të ngacmoj seksualisht një vajzë.

Shqipja: Shko kontrollo alkoolin sepse e pi që në mëngjes dhe nuk di ta mbarosh as deri në darkë. Kam dale nga kontrolli sepse isha në ankth.

Gjithçka nisi nga një konfliktit i ndodhur mes banorëve të Big Brother VIP Kosova, ku Ganiu dhe Shqipja patën një përplasjeje të ashpër që ka përfshirë akuza edhe për dhunë fizike.

Tensioni ka arritur kulmin kur Shqipja ka lagur Ganiun me kanaçe, një akt që ka shkaktuar reagimin e menjëhershëm dhe të ashpër të këtij të fundit, i cili pretendon se është goditur gjatë përplasjes.