BREAKING NEWS

“Pas publikimit të reportazhit për marrëveshjen me Italinë, Rama ka telefonuar drejtorin e RAI 3”/ Prestigjiozja italiane zbardh prapaskenat e bujshme: Si u tërbua kryeministri shqiptar gjatë bisedës në telefon

“Pas publikimit të reportazhit për marrëveshjen me
x
BREAKING NEWS

Komisioni për Çështjet e Jashtme të Senatit amerikan miraton ligjin e “hekurt” që do të shkaktojë “tërmet” në Shqipëri, si do të “gjunjëzohen” nga drejtësia të gjithë personat “non-grata” dhe politikanët e zyrtarët e përfshirë në afera korruptive, fute...

Komisioni për Çështjet e Jashtme të Senatit amerikan
x
BREAKING NEWS

Brukseli mbështet reformën në drejtësi dhe inkurajon SPAK të çrrënjosë korrupsionin në Shqipëri, ambasadori i BE takon krerët e drejtësisë dhe merr në mbrojtje Altin Dumanin pas sulmeve të Ilir Metës e Sali Berishës

Brukseli mbështet reformën në drejtësi dhe inkurajon SPAK
x
BREAKING NEWS

“Ura lidhëse” e Ilir Metës dhe Monika Kryemadhit me Moskën pyetet për afro katër orë në SPAK, a e ka fundosur Ralf Gjoni para prokurorëve çiftin më të akuzuar për korrupsion, ja akuzat dhe sulmet fizike ndaj tij nga ish-LSI

“Ura lidhëse” e Ilir Metës dhe Monika Kryemadhit me
x
BREAKING NEWS

Bardhyl Reso: Ja çfarë fshihet pas sulmeve të Berishës dhe Metës ndaj Altin Dumanit, ish-presidenti po bën përpëlitjet e tij të fundit, ka nevojë urgjente për një konsultë me një psikiatër

Bardhyl Reso: Ja çfarë fshihet pas sulmeve të Berishës dhe
x
BREAKING NEWS

Ja kush fshihet pas sulmeve të “RAI 3” ndaj Olsi Ramës, si media ekstreme e majtë italiane u kthye në zëdhënëse të akuzave të Sali Berishës dhe Gazment Bardhit

Ja kush fshihet pas sulmeve të “RAI 3” ndaj Olsi Ramës, si
x
BREAKING NEWS

Silva Caka sulmon Monika Kryemadhin, flet për tradhti brenda Partisë së Lirisë dhe ia bën të qartë se dy njerëz të një familjeje s’mund të qëndrojnë në parti, ja mesazhet e koduara

Silva Caka sulmon Monika Kryemadhin, flet për tradhti brenda Partisë
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara: Ilir Meta ka marrë vesh lajmin se do ta arrestojnë, Ismailaj kishte frikë se mund ta eliminonin në qeli, nëse ai ka dalë kundër ish-presidentit është hapur ‘Kutia e Pandorës’, nga pazaret që thurnin në ish-bllok, te bisedat në Pragë dhe mes...

Romeo Kara: Ilir Meta ka marrë vesh lajmin se do ta arrestojnë,
x

Gossip

Meriton dhe lnisa i japin fund lidhjes? Ja kush banore bëhet shkak për marrëdhënien mes çiftit

Meriton dhe lnisa i japin fund lidhjes? Ja kush banore bëhet shkak për

Një nga banoret e rreja të futura javën e shkuar brenda shtëpisë më të njohur në Shqipëri ka qenë Sara Karaj.

Komunikimi dhe sjellja e saj me Meritonin duket se ka indinjuar Ilnisën, ndërkohë që mes dyshes ka patur xhelozi dhe debate të ashpra.

Lidhur me këtë temë, Ilnisa nga Dhoma e Rrëfimit është shprehur se është konfuze për situatën teksa nuk kupton pse përdoret Meritoni.

“Unë do ti bije shkurt. Sarën nuk e njoh fare se çfarë vajze është dhe çfarë karakteri ka edhe pse kam një llojë pëlqimi për të pas afrimit që më ka bërë.

Unë jetoj përmes të gjithë banorëve, përmesë gjellës “ju të dy”. Përmes krevatit që të dalim tek Sara, mua me bën përshtypje se si kjo vajza të cilën Meritoni e afron me sinqeritet dhe ndershmëri të madhe, duke luajtur të mënjanuarën shkon dhe bën këtë skenën.

Çfarë po ndodh? Absolutisht që ajo vajzë nuk ka faj por pse përdoret Meritoni në këtë mes?”- tha Ilnisa.
Ndër të tjera Meritoni është shprehur se nuk është normale që Sarën të mos e pranoj në shoqëri meqë bëhet xheloze Ilnisa.

“Për shkak se Sara është një vajzë e bukur të mos e pranoj në shoqëri, meqe bëhet xheloze Ilnisa kjo nuk është normale.

Kemi shumë armiqësi. Unë për shumë arsye gjithmonë kam dashur të reflektoj pozitivisht.

Shumë na kanë thënë që Ilnisa ka ndikuar në lojën time, por është e kundërta mbase për disa situata unë po e pengoj Ilnisën.

Banorët nuk janë të drejtë për mënyrën e lojës që po bëjnë kundrejt nesh.” – u shpreh Meritoni.