BREAKING NEWS

Zhvillime të forta brenda SPAK, prokurorët zgjatin me 3 muaj afatet hetimore për Arben Ahmetajn dhe i çojnë fletë-thirrje oligarkut që akuzohet për pastrim parash

Zhvillime të forta brenda SPAK, prokurorët zgjatin me 3 muaj afatet
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela nxjerr prapaskenat “bombastike”: Ja pse divorci i Ilir Metës dhe Monika Kryemadhit nuk i shpëton dot nga prangat dhe arsyeja e fortë që zyrtari i lartë i DASH Richard Nephew shmangu takimet në Tiranë me qeverinë ‘Rama’ dhe përfaqësuesit ...

Spartak Ngjela nxjerr prapaskenat “bombastike”: Ja pse divorci i
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha pa mandat sipas Kushtetutës, kreu i PD i hap vendin Argitës dhe përgatitet ta kurorëzojë të bijën në fron me protestën e 12 korrikut, Gaz Bardhi përfundon si “limon i shtrydhur”

Sali Berisha pa mandat sipas Kushtetutës, kreu i PD i hap vendin
x
BREAKING NEWS

Zbardhet dëshmia në SPAK që fundos Niko Peleshin për lidhjet e tij me Klodian Zoton, ish-drejtori i Ujësjellësit të Korçës e nxjerr zbuluar para prokurorëve specialë

Zbardhet dëshmia në SPAK që fundos Niko Peleshin për lidhjet
x
BREAKING NEWS

Ja detajet e reja nga kallëzimi në SPAK për Allajbeun, si oligarku në bashkëpunim me Janis Karathanos rropën mbi 200 mln euro koncesione, për të kamufluar vjedhjet kanë punësuar te kompanitë “fituese” të afërmit e tyre, rroga deri në 30 mln lekë në mua...

Ja detajet e reja nga kallëzimi në SPAK për Allajbeun, si
x
BREAKING NEWS

Mandati për deputet i Sali Berishës në “fije të perit”, do ketë përplasje për Nenin 71 të Kushtetutës, ja kush e ka në dorë “fatin” e “non-gratës”, flasin juristët

Mandati për deputet i Sali Berishës në “fije të
x
BREAKING NEWS

Frrok Çupi nxjerr “CV” e zezë të Sali Berishës në 30 vite, nga bashkëpunimi i tij me udhëheqësin e Serbisë, sulmet ndaj ambasadës së SHBA në Tiranë, grushti i shtetit ’98, vrasja e 4 protestuesve në 21 janar, te emrat e terroristëve që ka bashkëpunuar ...

Frrok Çupi nxjerr “CV” e zezë të Sali Berishës
x
BREAKING NEWS

Autoritetet zvicerane zbulojnë emrin e biznesmenit që doli garant për Arben Ahmetajn në Zvicër si i punësoi gruan me pagë 9 mijë franga në muaj, zbardhen detaje nga dosja hetimore

Autoritetet zvicerane zbulojnë emrin e biznesmenit që doli garant
x

Gossip

"Merreni lëpijeni e pastaj mbaheni si mikrofon", debat i ashpra mes Robertit dhe fermerëve: Jeni servila, është kthyer ferma në bordello

"Merreni lëpijeni e pastaj mbaheni si mikrofon", debat i ashpra

Robert Aliaj, hyrja më e re në fermë ka krijuar debate me pjesën tjetër. Ai ka thënë se shtëpija është kthyer në një bordello, që sipas shpjegimit të tij në frengjisht do të thotë kaos. Kjo deklaratë ka prekur fermerët, të cilët me tone të larta kanë reaguar kundër tij.

Gjithashtu një komenti i fermerit për Ditean dhe Xhesikën ka ndezur gjakrat në “Ferma VIP”.

Albano: Mendoj më mirë të japim pjesën kur the për gjithë shtëpinë bordello. Fillove iu thoje gocave t’ju pikturoj një nga një nudo

Roberti: Kjo tregon një mentalitet provicial. Bordello në frengjisht do të thotë kaos

Albano: Jam shumë i lumtur për mendimin tim provocial shqiptarë. Kafsho buzët dhe mati fjalët herë tjetër

“Në këtë shtëpi ka vetëm një dhunues. Mua më vjen shumë keq që Roberti i ka muhuar fjaleët që më tha mua dhe Diteas. E ndërkohë, manipulohen situatat, se Albano në kaq ditë ka trajtuar shumë mirë të gjitha vajzat. Roberti, me naivitet duke mos na ndjekur në kaq ditë dhe tenton të vërë me shpatulla pas murit Albano Bogdon. Dhunues këtu është ai personi që për shishet na thotë lloj lloj fjalësh”, shprehet Xhesika.

“Xhesika është viktimë e dhunuar. Kur vjen puna, unë e hapa debatin kur pashë pafund filxhane kafesh me bishte cigaresh. Në jetën time s’kam parë kurrë kështu gjërash, vetëm në komunitet borbonash. Mungesa e respektit është pikërisht aty. Është e tmerrshme kur në tavolinë  hamë bukë dhe çohen sikur jemi qenë ne, pa thënë asgjë. Edhe tani që po flasim, tualetet janë të pista. Vetë këto vajza më kanë thënë që Albano ka qenë i dhunshëm. Dhuna është përdorur në këtë shtëpi. Jeni servile. S’keni turp”, tha Roberti.

“U pa shumë mirë dhe në klip, sepse biseda nisi nga dhoma e më pas kaloi në debat. Ai thotë merreni atij lëpijani e pastaj përdoreni si mikrofon. Kur erdha ta thashë e mohove. Version ii fundit ishte kam qenë me nerva e pastaj t’a thashë. Ky është një ofendim për mua dhe Xhesin”, tha Ditea.

“Unë kam thënë lëpirash. Juve ju shkon mendja aty, mua jo. Abuzuat dhe për bordellon”, shtoi Roberti.