BREAKING NEWS

E bujshme, gazetarja e njohur e kronikës paralajmëron arrestimin e Monika Kryemadhit dhe Flamur Nokës, ja çfarë po ndodh brenda SPAK

E bujshme, gazetarja e njohur e kronikës paralajmëron arrestimin e
x
BREAKING NEWS

Ja “grushti i madh” amerikan në fytyrën e Sali Berishës, Frrok Çupi rrëfen të pathënat pas propozimit të Argitës si drejtuese e “Rithemelimit”, nga vrasjet nën pushtetin e tij dhe detajet nga nata kur u zgjodh kryetar, si ulërinte e përplaste këmbët mb...

Ja “grushti i madh” amerikan në fytyrën e Sali
x
BREAKING NEWS

SPAK thërret Bardhin për dosjen Olsi Rama, zbardhet mashtrimi i deputetit të Rithemelimit, u paraqit si person në dijeni, jo si denoncues

SPAK thërret Bardhin për dosjen Olsi Rama, zbardhet mashtrimi i
x
BREAKING NEWS

Ja kur pritet që të bëhet rritja e pensioneve këtë vit, ekspertja e ekonomisë zbardh detajet e fundit dhe tregon se shifrat do të jenë më të larta për pensionistët krahasuar me vitin 2021

Ja kur pritet që të bëhet rritja e pensioneve këtë vit,
x
BREAKING NEWS

Trondit Artan Hoxha: Ja dosja që do të çojë Sali Berishën si Pinoçeti me barelë në burg dhe lidhjet e bashkëshortes së tij me Ervis Martinajn

Trondit Artan Hoxha: Ja dosja që do të çojë Sali
x
BREAKING NEWS

Edi Rama shtyn kongresin pas zhvillimeve të fundit të SPAK dhe hetimeve ndaj Ballukut, Agaçit dhe Veliajt, pritet rikonfigurimi i plotë i qeverisjes para zgjedhjeve

Edi Rama shtyn kongresin pas zhvillimeve të fundit të SPAK dhe
x
BREAKING NEWS

Kandidatja kryesore në krye të “Foltores” Argita Malltezi frymëzohet nga Bashkimi Sovjetik, pas reagimit të Evi Kokalarit, vajza e Sali Berishës fshin postimin, Foltorja hyn në fazën e “ngrënies së vetes së vet”

Kandidatja kryesore në krye të “Foltores” Argita Malltezi
x
BREAKING NEWS

Dumani rendit pushtetarët që janë marrë nën hetim nga SPAK, nga ish-kryeministri, ministra, deputetë e kryebashkiakë dhe zbulon hetimin e sipërmarrësit shqiptar që tentoi t’i krijojë akses mafies ndërkombëtare në vendin tonë, si po blen krimi apartamen...

Dumani rendit pushtetarët që janë marrë nën hetim nga
x

Gossip

“Mos më përmend vëllain”/ Plas sherri në ‘Ferma Vip’, Valeri përplaset ashpër me Xhesikën

“Mos më përmend vëllain”/ Plas sherri në

Valeri dhe Xhesika janë përfshirë në një debat të nxehtë me njëri-tjetrin.

Valeri gjatë një diskutimi përmendi vëllain e Xhesikës, gjë që ka acaruar këngëtaren dhe debati mes tyre ka kaluar në tone të ashpra.

Këngëtarja ka dalë nga vetja dhe ka ofenduar me fjalor banal Valerin.

Valeri dhe Xhesika janë përfshirë në një debat të nxehtë me njëri-tjetrin.

Valeri gjatë një diskutimi përmendi vëllain e Xhesikës, gjë që ka acaruar këngëtaren dhe debati mes tyre ka kaluar në tone të ashpra.

Këngëtarja ka dalë nga vetja dhe ka ofenduar me fjalor banal Valerin.

Valeri: Unë nuk kam nevojë për komplimente si ju, kam ditëlindjen sot, ma ka bërë vëllai duartroksini.

Xhesika: Çfarë ishte kjo që the për vëllain tim? Po të më njohësh mirë, e ul **** dhe nuk flet. Ka mundësi që mos të ma përmendesh familjen? Je njeri qesharak.

Valeri: Unë s’po ta përmend, madje ta dua shumë.

Xhesika: E ka bërë vëllai im dhe do e them 100 herë dhe po u bezdise kape e krise ****. Je zero të krahasosh punën e vëllait tim ti. Ec o Valer mos më përmend familjen.

Valeri: Do ta përmend që ç’ke me të se më pëlqen.

Xhesika: Kur të dalësh nesër shko dhe thuaja.

Valeri: Unë nuk e njoh as si emër.

Xhesika: Mbylle mos e zgjat, jo me tim vëlla, mate ****.

Flori: Çfarë ndodhi?

Valeri: Kërkon falenderime dhe komplimente gjatë gjithë kohës.

Xhesika: Kush të kërkon falenderime ty more, njeri pa limite. Përmend familjen, pse ta përmend njeri familjen ty? Njeri banal. Merr njëher pasqyrën dhe shihu, shih dhe këmishat që vesh, ndoshta nuk do të dilje i fundit se do kishe dy pare mend dhe ato i ke lënë në shtëpi.

Valeri: Ku qëndron problem? Njëri do të dalë i fundit.

Xhesika: Ke dal i fundit, ky është fakt, ul kokën dhe bëhu njeri më i mirë. 

Më të lexuarat