BREAKING NEWS

Emrat/ Tensionet në PD, dy deputetë japin dorëheqjen nga Kryesia

Emrat/ Tensionet në PD, dy deputetë japin dorëheqjen nga Kryesia
x
BREAKING NEWS

SPAK arreston dy zyrtarë brenda Drejtorisë së Burgjeve

SPAK arreston dy zyrtarë brenda Drejtorisë së Burgjeve
x
BREAKING NEWS

Nga ndërtimi i pallatit pa leje në qendër të Durrësit te tenderi me vlerë 22 mln lekë, Klodiana Lala zbardh dosjen e plotë që ‘fundosi’ ish-kryebashkiakun Vangjush Dakon

Nga ndërtimi i pallatit pa leje në qendër të Durrësit
x
BREAKING NEWS

Mbledhja e Kryesisë/ Zbardhen emrat e deputetëve dhe anëtarëve që votuan pro dhe kundër hapjes së garës për kreun e PD

Mbledhja e Kryesisë/ Zbardhen emrat e deputetëve dhe
x
BREAKING NEWS

Taulant Balla u paraqit sot në SPAK, zbulohet arsyeja

Taulant Balla u paraqit sot në SPAK, zbulohet arsyeja
x
BREAKING NEWS

Bashkë me Vangjush Dakon, zbardhen 10 emrat e zyrtarëve që u arrestuan dje nga SPAK

Bashkë me Vangjush Dakon, zbardhen 10 emrat e zyrtarëve që u
x
BREAKING NEWS

Çfarë ndodhi? Taulant Balla pritet të ‘zbarkojë’ sot në SPAK

Çfarë ndodhi? Taulant Balla pritet të
x
BREAKING NEWS

Arrestimi i Vangjush Dakos nga SPAK, Andi Bushati 'zbërthen' reagimin e Ramës: Loja e fjalëve që bëri kryeministri...

Arrestimi i Vangjush Dakos nga SPAK, Andi Bushati 'zbërthen'
x

Gossip

Mund të lindë sërish diçka? Keisi nuk i "mbyll" derën Lorencit: Jemi shumë njësoj

Mund të lindë sërish diçka? Keisi nuk i "mbyll"

Hyrja e Lorencit në shtëpi, ka trazuar ujërat prej ditësh, e sidomos që nga e shtuna e deri më sot.

Ai deklaroi në “Prime” se ka patur një lidhje jashtë me Keisin. Vetëm kaq iu desh banorëve që të nisnin ngacmimet ndaj dyshes, duke i bërë edhe pyetje që deri diku i kanë vënë në siklet të dy ata.

Ishte Olta ajo që e pyeti Keisin se deri në çfarë faze ka qenë marrëdhënia e tyre jashtë. Kjo e fundit u shpreh se nuk kja dëshirë fare ta komentoi, ndonëse një gjë e tillë u fol gjatë spektaklit.

Në syrin e Oltës, Keisi duket sikur e ka shumë qejf Lorencin dhe fakti që ky i fundit është bërë xheloz për marrëdhënien e krijuar mes saj dhe Kristit, tregon se ai ka ende pëlqim për të.

E pyetur nga Olta nëse ajo mund të krijoi sërish diçka me Lorencin brenda në shtëpi, Keisi nuk tha as po, por as jo.

Ajo tha se nuk e di se çfarë mund të ndodhë, duke lënë të kuptohet që edhe mund të krijohet diçka.