BREAKING NEWS

E bujshme, gazetarja e njohur e kronikës paralajmëron arrestimin e Monika Kryemadhit dhe Flamur Nokës, ja çfarë po ndodh brenda SPAK

E bujshme, gazetarja e njohur e kronikës paralajmëron arrestimin e
x
BREAKING NEWS

Ja “grushti i madh” amerikan në fytyrën e Sali Berishës, Frrok Çupi rrëfen të pathënat pas propozimit të Argitës si drejtuese e “Rithemelimit”, nga vrasjet nën pushtetin e tij dhe detajet nga nata kur u zgjodh kryetar, si ulërinte e përplaste këmbët mb...

Ja “grushti i madh” amerikan në fytyrën e Sali
x
BREAKING NEWS

SPAK thërret Bardhin për dosjen Olsi Rama, zbardhet mashtrimi i deputetit të Rithemelimit, u paraqit si person në dijeni, jo si denoncues

SPAK thërret Bardhin për dosjen Olsi Rama, zbardhet mashtrimi i
x
BREAKING NEWS

Ja kur pritet që të bëhet rritja e pensioneve këtë vit, ekspertja e ekonomisë zbardh detajet e fundit dhe tregon se shifrat do të jenë më të larta për pensionistët krahasuar me vitin 2021

Ja kur pritet që të bëhet rritja e pensioneve këtë vit,
x
BREAKING NEWS

Trondit Artan Hoxha: Ja dosja që do të çojë Sali Berishën si Pinoçeti me barelë në burg dhe lidhjet e bashkëshortes së tij me Ervis Martinajn

Trondit Artan Hoxha: Ja dosja që do të çojë Sali
x
BREAKING NEWS

Edi Rama shtyn kongresin pas zhvillimeve të fundit të SPAK dhe hetimeve ndaj Ballukut, Agaçit dhe Veliajt, pritet rikonfigurimi i plotë i qeverisjes para zgjedhjeve

Edi Rama shtyn kongresin pas zhvillimeve të fundit të SPAK dhe
x
BREAKING NEWS

Kandidatja kryesore në krye të “Foltores” Argita Malltezi frymëzohet nga Bashkimi Sovjetik, pas reagimit të Evi Kokalarit, vajza e Sali Berishës fshin postimin, Foltorja hyn në fazën e “ngrënies së vetes së vet”

Kandidatja kryesore në krye të “Foltores” Argita Malltezi
x
BREAKING NEWS

Dumani rendit pushtetarët që janë marrë nën hetim nga SPAK, nga ish-kryeministri, ministra, deputetë e kryebashkiakë dhe zbulon hetimin e sipërmarrësit shqiptar që tentoi t’i krijojë akses mafies ndërkombëtare në vendin tonë, si po blen krimi apartamen...

Dumani rendit pushtetarët që janë marrë nën hetim nga
x

Gossip

"Në nominim do të nxjerrim Efin, Luizin dhe Kiarën", banorët 'harrojnë' rregullat, thurrin planet 'e fshehta'. A do të reagojë produksioni i "BBV"?

"Në nominim do të nxjerrim Efin, Luizin dhe Kiarën",

Olta Gixhari, Amos Zaharia dhe Dea Mishel janë bërë kokë më kokë dhe gjithë ditën e sotme kanë diskutuar kë do të nominojnë të shtunën.

Gjë e ndaluar kjo sipas “Vëllait të Madh” e cila duhet të ketë edhe dënime nga pas. Olta është shprehur se duke qenë se janë më të shumtë në numër mund të bëjnë që në nominim të nxjerrin Luizin, Kiarën dhe Efin.

“Gjithë fuqinë ai e merr nga Efi. Hiqi Efin ai merr fund. Nuk është shpejt për Efin, ajo e ka kryer ciklin,”-ka argumentuar në një moment aktorja.

Ndërsa Amosi ka tregur një taktikë si ta nxjerin Armaldon nga loja: Maestro do thjesht demoralizim. Se sa herë e sulmon bëhet personazh, do demoralizim.

Ndërkohë nga ana tjetër Dea është shprehur e “frikësuar” që do të nxjerrin atë në nominim, por Olta e ka qetësuar duke i thënë se janë më të shumtë në numër dhe ajo nuk rrezikon. Epo të diskutosh për nominimet është plotësisht e ndaluar. E sidomos ta bësh si Olta dhe “grupi” i saj gjithë ditën duke përgatitur çdo strategji të mundshme.

Produksioni duhet patjetër të marrë të marrë masa ndaj këtij rasti, por neve na mbetet që të presim deri të shtunën për të parë nëse produksioni do të bëjë një “sy qorr”, apo do t’i japë dënimin e merituar banorëve të përfshirë në këtë shkelje rregullash.