BREAKING NEWS

E bujshme, gazetarja e njohur e kronikës paralajmëron arrestimin e Monika Kryemadhit dhe Flamur Nokës, ja çfarë po ndodh brenda SPAK

E bujshme, gazetarja e njohur e kronikës paralajmëron arrestimin e
x
BREAKING NEWS

Ja “grushti i madh” amerikan në fytyrën e Sali Berishës, Frrok Çupi rrëfen të pathënat pas propozimit të Argitës si drejtuese e “Rithemelimit”, nga vrasjet nën pushtetin e tij dhe detajet nga nata kur u zgjodh kryetar, si ulërinte e përplaste këmbët mb...

Ja “grushti i madh” amerikan në fytyrën e Sali
x
BREAKING NEWS

SPAK thërret Bardhin për dosjen Olsi Rama, zbardhet mashtrimi i deputetit të Rithemelimit, u paraqit si person në dijeni, jo si denoncues

SPAK thërret Bardhin për dosjen Olsi Rama, zbardhet mashtrimi i
x
BREAKING NEWS

Ja kur pritet që të bëhet rritja e pensioneve këtë vit, ekspertja e ekonomisë zbardh detajet e fundit dhe tregon se shifrat do të jenë më të larta për pensionistët krahasuar me vitin 2021

Ja kur pritet që të bëhet rritja e pensioneve këtë vit,
x
BREAKING NEWS

Trondit Artan Hoxha: Ja dosja që do të çojë Sali Berishën si Pinoçeti me barelë në burg dhe lidhjet e bashkëshortes së tij me Ervis Martinajn

Trondit Artan Hoxha: Ja dosja që do të çojë Sali
x
BREAKING NEWS

Edi Rama shtyn kongresin pas zhvillimeve të fundit të SPAK dhe hetimeve ndaj Ballukut, Agaçit dhe Veliajt, pritet rikonfigurimi i plotë i qeverisjes para zgjedhjeve

Edi Rama shtyn kongresin pas zhvillimeve të fundit të SPAK dhe
x
BREAKING NEWS

Kandidatja kryesore në krye të “Foltores” Argita Malltezi frymëzohet nga Bashkimi Sovjetik, pas reagimit të Evi Kokalarit, vajza e Sali Berishës fshin postimin, Foltorja hyn në fazën e “ngrënies së vetes së vet”

Kandidatja kryesore në krye të “Foltores” Argita Malltezi
x
BREAKING NEWS

Dumani rendit pushtetarët që janë marrë nën hetim nga SPAK, nga ish-kryeministri, ministra, deputetë e kryebashkiakë dhe zbulon hetimin e sipërmarrësit shqiptar që tentoi t’i krijojë akses mafies ndërkombëtare në vendin tonë, si po blen krimi apartamen...

Dumani rendit pushtetarët që janë marrë nën hetim nga
x

Gossip

“Nëse do ta kaloja nominimin, do dilja vetë”/ Rike bën deklaratën e papritur pas eliminimit nga BBV

“Nëse do ta kaloja nominimin, do dilja vetë”/ Rike

E ftuar pak minuta më parë në “Fan Club”, Rike Roçi dha intervistën e parë pas daljes nga shtëpia e BBVIP. Mes ndjesive që ka si një banore e sapodalë nga reality show, Rike bëri edhe një deklaratë të papritur. Ajo tha se nëse do e kalonte edhe këtë nominim, ajo do të dilte vetë nga shtëpia.

“Nëse e kaloja atë nominim, unë do e kisha lënë vetë shtëpinë për 2 javë. Po, do kisha dalë vetë, sepse shpirtërisht ai ambient po më bënte keq. S’e di si duket nga jashtë, por është një ambient shumë negativ. Unë jam një njeri që jetoj me energji dhe atje ka shumë energji negative. Padyshim, Egla ka qenë banorja që më ka dhënë një energji shumë negative. Ka një negativitet të madh dhe deri në momentin e fundit më ka sharë.”

Në fund, e pyetur se çfarë ndryshimi kishte ky Big Brother nga ai ku ajo ka marrë pjesë dikur, Rike tha se dikur nuk kishte skema dhe strategji dhe se gjithçka ishte reale, ndryshe nga tani.

Më të lexuarat