BREAKING NEWS

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir Metës në Angli, udhëtimet e tyre të shpeshta dhe të pajustifikuara drejt Londrës, zbardhen detaje nga pasuritë e tij të fshehura në bankat e Zvicrës, Kongos, Qipros dhe San Marinos, dalin në skenë edh...

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e SPAK, ja “asi i tij nën mëngë”, Evi Kokalari bën deklaratën e fortë

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e
x
BREAKING NEWS

Altin Dumani akuzon Edi Ramën se ka bllokuar punën e SPAK, nuk jep fonde për shtesë personeli të BKH dhe këshilltarë ligjorë që do asistojnë prokurorët në luftën kundër korrupsionit

Altin Dumani akuzon Edi Ramën se ka bllokuar punën e SPAK, nuk jep
x
BREAKING NEWS

SHELL i plas “bombën” Edi Ramës, Shpiragu “gropa e zezë” e kompanisë, tërhiqen nga 600 milionë euro investime pa asnjë pikë nafte, bie propaganda e fondit 500 milionë euro të pensioneve të kryeministrit

SHELL i plas “bombën” Edi Ramës, Shpiragu “gropa e
x
BREAKING NEWS

Ja kush janë familjet që kontrollojnë mediat dhe bëjnë pazare me qeverinë në Shqipëri, “Freedom House” jep alarmin, prania e korrupsionit, tentativat e vazhdueshme të Berishës për të destabilizuar vendin dhe sabotuar SPAK shqetësuese, zbardhet raporti ...

Ja kush janë familjet që kontrollojnë mediat dhe bëjnë
x
BREAKING NEWS

“Bomba” e Bardhyl Resos: Edi Rama ka dosje në SHBA, në 2025 nuk do të jetë më kryeministër dhe po fituan socialistët me vota, ja rreziku që e pret

“Bomba” e Bardhyl Resos: Edi Rama ka dosje në SHBA, në
x
BREAKING NEWS

Monika Kryemadhi shpërthen kundër Ilir Metës, aludon se po bëhet “kurban” i tij, çifti në krizë të thellë pas fundosjes nga SPAK

Monika Kryemadhi shpërthen kundër Ilir Metës, aludon se po
x
BREAKING NEWS

Ja lëvizja e dyshimtë e parave mes Monika Kryemadhit dhe nënës së saj që vuri në lëvizje SPAK, i gjithë burimi i pasurisë përrallorë të familjes “Meta” i ka tek dhurimi i 500 m2 tokë dhe kursimi i 5 milionë lekëve, pallati dhe vila e tyre “mbinë si me ...

Ja lëvizja e dyshimtë e parave mes Monika Kryemadhit dhe
x

Gossip

"Njerëzit e ngacmojnë që pas asaj sparkatës së famshme kur e shohin i thonë...? A bëhet xheloz burri për partnerin tënd të kërcimit? Këngëtarja e njohur shqiptare rrëfehet për bashkëshortin

"Njerëzit e ngacmojnë që pas asaj sparkatës së

Artistja Julka Gramo ishte e ftuara e radhës në emisionin “Goca dhe Gra” në Top Channel. Ajo ka rrëfyer nëse bashkëshorti i saj Andi bëhet xheloz për partnerin e saj të kërcimit në Dancing With The Stars, Silvesterin, pasi pas nisjes së spektaklit ajo kalon një kohë të madhe me të në prova.

Dalina: Ti thua ngela gjithë kohës me Silvesterin…

Julka: Është e vërtetë.

Dalina: Si i tingëllon Andit?

Julka: Një gjë normale sepse ndoshta burri im nuk është nga ata burrat tradicionalë të tipit pozicioni burrë- grua, gruaja rri në shtëpi  dhe nuk mund të dalë me dikë tjetër. Nëse do të ishte kështu nuk do të ishte bashkëshorti im, Andi është artist vetë, ka qenë në skenë, ka qenë dj kohë më parë, madje edhe në disa vende në Itali që do isha shumë xheloze, është shumë interesante, por aspak, nuk ka pasur asnjë lloj problemi. Madje janë njerëzit që e ngacmojnë që pas asaj sparkatës së famshme. Kur e shohin i thonë ‘andi mirë ee’?  

"Njerëzit e ngacmojnë që pas asaj sparkatës së

Fatma: Duke ditur që është një ndër menaxherët më të mirë në Shqipëri si të shikon nga ana artistike?

Julka: Është kritik më tepër nga ç’duhet.