BREAKING NEWS

SPAK trondit elitën e krimit të organizuar, të arrestuar dhe në kërkim më të fortët e vendit, goditen politikanë, ish-drejtorë edhe punonjës të Policisë së Shtetit, futen në lojë dhe ndërkombëtarët, zbardhen vrasje të bujshme, gjenden para e flori në b...

SPAK trondit elitën e krimit të organizuar, të arrestuar dhe
x
BREAKING NEWS

Ja si Altin Dumani shmangu nga frika e dekonspirimit drejtuesit më të lartë të Policisë së Shtetit në aksionin “blic” të SPAK kundër personazheve të njohur të botës së krimit

Ja si Altin Dumani shmangu nga frika e dekonspirimit drejtuesit më të
x
BREAKING NEWS

Priten të tjera arrestime “VIP”, ja goditja e madhe që do të bëhet nga SPAK, Ervin Karamuço tregon të pathënat e operacionit më të madh që është bërë ndonjëherë në Shqipëri

Priten të tjera arrestime “VIP”, ja goditja e madhe që do
x
BREAKING NEWS

Idajet Beqiri: Ja kush ia ka çuar valixhet me para Ilir Metës në Zelandë të Re, Angli, Itali, Zvicër dhe Qipro dhe detajet e forta nga skema e pastrimit të parave të presidentit të Partisë së Lirisë me ish-ministrin e Transporteve dhe shoferin e Janull...

Idajet Beqiri: Ja kush ia ka çuar valixhet me para Ilir Metës
x
BREAKING NEWS

Ervin Muça u financua nga persona të pushtetshëm për të grabitur të dhënat e sistemit “TIMS”, gazetarja Klodiana Lala nxjerr detaje të bujshme nga skandali që tronditi Policinë e Shtetit dhe zbulon personin që refuzoi t’i jepte ish-drejtorit të IT kode...

Ervin Muça u financua nga persona të pushtetshëm për
x
BREAKING NEWS

Edi Rama flet hapur, nga detajet e telefonatës me Erion Veliajn pas dëshmisë për inceneratorët, te lëshimi i të gjithë bashkëpunëtorëve në “gojën” e SPAK dhe zhvillimet që do të ndodhin për dosjen “Xibraka”, ja çfarë e pret Gazment Bardhin dhe Olsi Ram...

Edi Rama flet hapur, nga detajet e telefonatës me Erion Veliajn pas
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara: Ja pse Sali Berisha duhet të shkojë menjëherë në arrest me burg dhe prova e fortë që kishte Kosta Trebicka për ish-kryeministrin që e fundos në aferën e ‘Gërdecit’

Romeo Kara: Ja pse Sali Berisha duhet të shkojë menjëherë
x
BREAKING NEWS

PS shton presionet ndaj organeve të drejtësisë për zbardhjen e plotë të vrasjes së Pjerin Xhuvanit, kërkon nga SPAK nisjen e hetimeve për ekzekutimin që tronditi Elbasanin, si u rekrutuan kriminelë, rikthehet në skene implikimi i Gazmend Bardhit si dre...

PS shton presionet ndaj organeve të drejtësisë për zbardhjen
x

Gossip

Nuk është dashuria! Habit Olta, zbulon drogën që ka provuar gjatë jetës së saj

Nuk është dashuria! Habit Olta, zbulon drogën që ka provuar

“Prime-n” e sotëm (25 mars) do të bëhet e ditur se cila nga dy banoret e nominuara, Olta Gixhari apo Kiara Tito do të eliminohen nga shtëpia e “BBV”.

Të dyja vajzat janë pjesë e shtëpisë që nga 24 dhjetori dhe kanë mbushur më shumë se 90 ditë në këtë rrugëtim. Për Oltën dhe Kiarën mbrëmjen e djeshme u organizua një darkë në suite, ku sigurisht luajtën edhe një lojë me pyetje.

Në mesin e tyre ishte edhe pyetja se “cila është droga që keni provuar?”, e të cilës iu përgjigjën të dyja. Moderatorja deklaroi se asnjëherë nuk ka provuar asnjë lloj droge dhe se është kundër këtyre gjërave.

“Nuk kam provuar asnjëherë në jetën time asnjë lloj droge, me panikun që kam si njeri, as erën nuk ia ndjej, jam shumë kundër këtyre gjëra, nuk ka asnjë gjë të keqe që ta provokosh, por mua më zë paniku”, tha Kiara.

Ndërkohë, aktorja në anën tjetër pranoi se e ka provuar hashashin.

“Pse nuk ke provuar hashash, po tallesh ti, jo unë hashashin e kam provuar, cigare”, tha Olta.