BREAKING NEWS

Kërcënohet me sms Altin Dumani, deputeti demokrat zbardh pazaret Rama-Berisha me amnistinë penale, ja si u liruan të korruptuarit dhe “puçi” që iu bë SPAK

Kërcënohet me sms Altin Dumani, deputeti demokrat zbardh pazaret
x
BREAKING NEWS

Priten presat e Sali Berishës për t’u rikthyer në Parlament, nga heqja e pagës dhe çdo përfitimi financiar, te djegia e mandatit, ja si do të nxirret jashtë politike “non-grata”

Priten presat e Sali Berishës për t’u rikthyer në
x
BREAKING NEWS

Ervin Karamuço jep detajet nga projekti i bujshëm i Londrës për të fundosur pushtetarët e lartë të korruptuar, ja kush i ka mbledhur provat për britanikët që shpallën “non-grata” Sali Berishën, në “listën e zezë” politikanë nga e djathta edhe nga e maj...

Ervin Karamuço jep detajet nga projekti i bujshëm i Londrës
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela nxjerr detajet tronditëse, vrasësit që hoqën qafe Azem Hajdarin ishin nisur për të eliminuar Sali Berishën, ja kush i ka në duar provat që do të hapin “Kutinë e Pandorës” për dosjen e “shekullit”

Spartak Ngjela nxjerr detajet tronditëse, vrasësit që hoqën
x
BREAKING NEWS

Zbardhet skema që po ndjek Edi Rama për të “mbërthyer” SPAK, konstuticionalistë dhe analistët ngrenë alarmin, përplasje të forta brenda “Rithemelimit”

Zbardhet skema që po ndjek Edi Rama për të
x
BREAKING NEWS

U dhunua në mes të ish-Bllokut, zbardhen detaje të reja nga sulmi ndaj avokatit të ish kryeministrit Sali Berisha, dyshohet se shkak ishte…

U dhunua në mes të ish-Bllokut, zbardhen detaje të reja nga sulmi
x
BREAKING NEWS

Londra aktivizon planin sekret për të zbuluar lidhjet e politikanëve shqiptarë me kriminelët, vjen sot në Tiranë Lord Dingeman,  trajnime prokurorëve të SPAK për pastrimin e parave dhe sekuestro pronave, ja emrat “VIP” të rrezikuar, zbardhet projekti b...

Londra aktivizon planin sekret për të zbuluar lidhjet e
x
BREAKING NEWS

Ja kush e dha urdhrin për të vrarë Servet Pëllumbin dhe si bandat shtetërore të drejtuara nga gjenerali Agim Shehu na zunë pritë tek Ura e Dajlanit, Spartak Braho kujton dhunën e ’96-ës dhe zbulon bisedën brenda makinës me zyrtarin e lartë të PS...

Ja kush e dha urdhrin për të vrarë Servet Pëllumbin dhe si
x

Gossip

Olta dhe Tea hedhin akuza se Luizi i ka shpatullat e ngrohta nga dikush, produksioni iu "tërheq" veshin

Olta dhe Tea hedhin akuza se Luizi i ka shpatullat e ngrohta nga dikush,

Ditën e sotme Olta Gixhari shprehu dyshimet e saj përsa i përket përkrahjes që po i tregohet Luizit, duke aluduar se i ka ‘shpatullat e ngrohta’ nga produksioni.

Ky ishte dialogu i krijuar mes Oltës, Luizit dhe Deas:

Olta: Ti na trego kë ke mik një herë, se ta kam bërë këtë pyetjen disa herë. Na trego kë ke mik këtu brenda, që çfarë nuk ke bërë këtu dhe ke dalë palagur gjithmonë. Këtë na trego.

Luizi: Vetëm Kiarën. Kam ata që na mbajnë të gjithëve [publikun].

Dea: Unë nuk mendoj që është produksioni. Tani i bie të akuzosh gjithë [produksionin].

Olta: S’e di unë. Unë them që ky njeri i ka shpatullat e ngrohta shumë, sepse ka bërë lloj-lloj budallallëqesh, pisllëqesh këtu dhe ka dalë pa lagur gjithmonë.

Dea: Njerëzit falin, Olta. Publiku fal.

Olta: Jo, jo. Si fal publiku…Tani mua më lind natyrshëm pyetja: Nga kush i ke shpatullat kaq të ngrohta, mor vëlla?

Disa nga banorët thanë se akuza të tilla janë të rënda sepse i referohen produksionit.

“Po edhe produksioni qoftë. Pse kam frikë ta them unë?” shtoi Olta.

“Vetëm publiku e dallon kur dikush i ka shpatullat e ngrohta dhe e shkel me këmbë, se kanë inat të dyfishtë. Gjithçka fal publiku, por atë që e mbajnë me hatër, atë e shkelin me këmbë,” iu përgjigj Luizi.

Kjo bisedë ka vazhduar edhe në dhomën e gjumit mes Teas dhe Oltës, ku kjo e fundit u shpreh se nxjerrja e Xhonatanit në nominim u bë enkas nga produksioni për të mos eleminuar asnjë nga treshja tjetër: Luizi, Efi dhe Maestro.

Teksa po bënte akuzat e saj, produksioni i ka tërhequr vëmendje Oltës duke i thënë të rregullojë mikrofonin, një mënyrë kjo për t’a bërë të kuptonte se duhet të ndalonte së foluri.