BREAKING NEWS

Ja “grushti i madh amerikan” në fytyrën e Sali Berishës, Ilir Metës dhe Edi Ramës, SHBA del në krah të Altin Dumanit, kërkon distancim të opozitës nga “non-grata” dhe jep mesazhin e fortë se keqqeverisja e korrupsioni duhen luftuar

Ja “grushti i madh amerikan” në fytyrën e Sali
x
BREAKING NEWS

Ja kontrata në duart e prokurorëve që po i bën “gropën” Ilir Metës dhe Monikës, roli i nënës së Kryemadhit dhe vëllait Drini që mori 360 milionë lekë nga SGS, 2 njerëzit që hapën dosjet e ish-presidentit në SPAK me kallëzimet që bënë nxjerrin faktet t...

Ja kontrata në duart e prokurorëve që po i bën
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta akuzon televizionin e Zenit se ka marrë urdhër t’i mbyllin dyert, Monika Kryemadhi sulmon bashkëshortin si shërbëtor të Edi Ramës

Ilir Meta akuzon televizionin e Zenit se ka marrë urdhër t’i
x
BREAKING NEWS

Spartak Braho flet pa “doreza”, ja detajet nga sëmundja e vjetër e Ilir Metës, manovrat e tij me përjashtimin e Monika Kryemadhit dhe prapaskenat e forta që po ndodhin brenda ish-LSI, nga largimi i bashkëpunëtores së tyre të kasafortave, te shkërmoqja ...

Spartak Braho flet pa “doreza”, ja detajet nga sëmundja e
x
BREAKING NEWS

Gjyqtari që i dha PD Sali Berishës para vetingut, ja pasuria e “çmendur” e Agron Zhukrit, si u bë milioner nga gruaja e tij që nuk i justifikon dot të gjitha të ardhurat e saj me pagat dhe aktivitetin privat, zbardhen “flamujt e kuq” në KPK...

Gjyqtari që i dha PD Sali Berishës para vetingut, ja pasuria e
x
BREAKING NEWS

Lajme shumë të mira për pensionistët, ja çfarë po përgatitet me skemën e re të pensioneve, nga indeksimi, kompensimet, ndryshimet në fshat dhe qytet dhe deri tek kontributet për të vetëpunësuarit në bujqësi

Lajme shumë të mira për pensionistët, ja çfarë
x
BREAKING NEWS

Nuk ndalet Ilir Meta, vijon kërcënimet ndaj kreut të SPAK: Do t’i qepem Dumanit brez pas brezi, nëse është trim le të...

Nuk ndalet Ilir Meta, vijon kërcënimet ndaj kreut të SPAK: Do
x
BREAKING NEWS

Ja pse Europa ka mbyllur dyert e arratisjes së Metës dhe Kryemadhit, dosja e tyre e “e zezë” e pastrimit të parave drejt fundit të hetimeve, Altin Dumani dhe Sotir Kllapi po bëjnë gati fletë-arrestet, zbardhen provat dhe dëshmitarët që kanë plasur “bom...

Ja pse Europa ka mbyllur dyert e arratisjes së Metës dhe Kryemadhit,
x

Gossip

Orgji, kokainë dhe pije alkoolike, dy aktorët më të preferuar për publikun së bashku në filmin e vitit

Orgji, kokainë dhe pije alkoolike, dy aktorët më të

Paramount Pictures ka zbuluar filmin e ri të shumëpritur “Babylon” përmes një traileri premtues që sapo është publikuar. Në filmin që pritet të përfshijë kinematë, luajnë Brad Pitt dhe Margot Robbie gjithmonë mahnitëse.

Në klipin shumë të shkurtër të prezantuar pak orë më parë dhe me titull “Ëelcome to Babylon”, regjisori flet dhe përmend se “Babylon” është “projekti më i madh që ka bërë ndonjëherë”.

Sipas revistës Variety, filmi “Babylon” zhvillohet rreth vitit 1920 dhe na tregon përshtatjen e Hollivudit me kinemanë, ndërsa në temë është i ngjashëm me filmin “The Great Gatsby” si dhe “Një herë në Hollywood” të Tarantinos”.

Revista raporton se “Babylon” do të na tërheq vëmendjen veçanërisht në periudhën në vijim, ndërsa ka shumë gjasa që të rrëmbejë Oscarët, ndërkohë që sipas regjisorit, shumica e personazheve të filmit janë karikatura të yjeve të vërtetë.

“Babylon” pritet të dalë në kinema të përzgjedhura më 25 dhjetor, por më 6 janar 2023 do të nisë shfaqjet në të gjitha kinematë.

E sigurt është se ky është filmi më magjepsës dhe i shumëpritur i sezonit.