BREAKING NEWS

10 vite nga ndërhyrja në Lazarat, ish-Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Artan Diti që drejtoi operacionin nxjerr për herë të parë detajet “bombastike”, nga politikani që doli kundër, sekuestrimi i 71 ton kanabis sativa, te reagimi i Ramës, ...

10 vite nga ndërhyrja në Lazarat, ish-Drejtori i
x
BREAKING NEWS

Ja si SPAK po i shkon deri në “rrënjë” pasurive të fshehura të Ilir Metës, nga ditëlindja 500 mijë euro në Lalëz, 51 asetet që ka në Londër, 289 mijë euro operacione, mbi 100 mijë euro shpenzim vetëm për njërin fëmijë, deri te vrasjet ku është implikua...

Ja si SPAK po i shkon deri në “rrënjë” pasurive
x
BREAKING NEWS

Zyrtari i lartë i SHBA kundër korrupsionit global zbarkon sot në Shqipëri, DASH listë me “non-grata”, a do sanksionohen oligarkët që financojnë Sali Berishën si rasti i Dodik në Bosnje?

Zyrtari i lartë i SHBA kundër korrupsionit global zbarkon sot në
x
BREAKING NEWS

Ja si u përdor ARRSH për të kamufluar fondet nga Belinda Balluku, në skenë del dhe kompania e oligarkut rus Oleg Deripaska, KLSH liston shkeljet e Ministrisë së Infrastrukturës dhe Energjisë

Ja si u përdor ARRSH për të kamufluar fondet nga Belinda Balluku,
x
BREAKING NEWS

Zbardhen detajet e forta nga dosja e SPAK, ja si gënjeu Ahmetaj para prokurorëve specialë për njohjen me Mërtirin dhe Zoton, tentativat e partneres së ish-zv/kryeministrit për të zhdukur dokumentin e rëndësishëm dhe shitjet fiktive të kryera me qellim ...

Zbardhen detajet e forta nga dosja e SPAK, ja si gënjeu Ahmetaj para
x
BREAKING NEWS

Gjykata Kushtetuese shfuqizon disa pika të Rregullores së re të Kuvendit, përjashtimin e deputetëve që ushtrojnë dhunë nga 30 ditë e zbret në 10, ja ndëshkimi i ashpër që do të jepet për ligjvënësit që përdorin tymuese gjatë seancës plenare...

Gjykata Kushtetuese shfuqizon disa pika të Rregullores së re të
x
BREAKING NEWS

Ngrihen 5 klane në PD për t’i “ngrënë kokën” Sali Berishës, ja kush do i japë goditjen finale pas 23 qershorit, zbardhen prapaskenat e fundit nga SHQUP

Ngrihen 5 klane në PD për t’i “ngrënë
x
BREAKING NEWS

Vendimi i Home Office për ta shpallur “non-grata” Sali Berishën i bazuar në fakte dhe jo fjalë, u hetua dhe dokumentua çdo provë kundër kreut të PD që nga viti 1996, avokat nga Londra zbulohen detaje nga dosja e britanikëve

Vendimi i Home Office për ta shpallur “non-grata” Sali
x

Gossip

Pas përplasjeve të ashpra në BBV, Sara Gjordeni i del në mbrojtje banores: Bëj durim! (Foto)

Pas përplasjeve të ashpra në BBV, Sara Gjordeni i del në

Sherret dhe debatet në ‘BBV3’ janë ato që i kanë dhënë këtij formati më shumë shikueshmëri prej publikut.

Pothuajse të gjithë banorët janë përfshirë në debate të ashpra me njëri-tjetrin, e ndërsa së fundmi një vëmendje të një publiku mjaft të gjerë ka patur dhe ‘sulmi’ që Heidi ka marrë nga disa prej banorëve të shtëpisë më të ndjekur në Shqipëri.

Lidhur me këtë ‘sulm’ ka reaguar dhe ish-banorja, Sara Gjordeni, e cila i ka dalë në mbrojtje Heidi.

Nëpërmjet një postimi në llogarinë e saj personale të Instagramit, duke ndarë momente të banorëve që i sulen Heidit, Sara thotë: “E vetmja gjë që i uroj Heidit është të bëjë durim dhe të mos marrë impulsiviteti siç mi erri mua sytë sepse s’kam aq vetëkontroll. Vajzat në këtë edicion janë bullizueset më të mëdha që ka parë historia e ekranit shqiptar dhe kjo video flet vetë. Jam e lumtur që përveç debatit me Françeskën, vetëm unë dhe Heidi nuk ofenduam kurrë në atë shtëpi as vendosëm epitete! #MeHeidin

Pas përplasjeve të ashpra në BBV, Sara Gjordeni i del nëPas përplasjeve të ashpra në BBV, Sara Gjordeni i del në