BREAKING NEWS

Si ndodhi plagosja në Tiranë, policia jep detaje për ngjarjen

Si ndodhi plagosja në Tiranë, policia jep detaje për ngjarjen
x
BREAKING NEWS

'Kërcet' thika në Tiranë, dalin detajet e para

'Kërcet' thika në Tiranë, dalin detajet e para
x
BREAKING NEWS

Andi Bushati i kthehet Belind Këlliçit: Me frazën e fundit më tmerrove

Andi Bushati i kthehet Belind Këlliçit: Me frazën e fundit
x
BREAKING NEWS

Andi Bushati ka dy fjalë për Këlliçin dhe i tregon "skenarin" e fushatës: Më duket masë joshëse, sepse përballë një kandidati të pushtetshëm mediatikishit...

Andi Bushati ka dy fjalë për Këlliçin dhe i tregon
x
BREAKING NEWS

"E vrau me thikë, ai me pistoletë", flet dëshmitari i sherrit me dy viktima në Kavajë

"E vrau me thikë, ai me pistoletë", flet dëshmitari i
x
BREAKING NEWS

Të shtëna me dy të vdekur në Kavajë, policia nxjerr detaje për identitetin e tyre: Viktimat kishin ndryshuar emrat

Të shtëna me dy të vdekur në Kavajë, policia nxjerr
x
BREAKING NEWS

Ishin përplasur fizikisht ditë më parë, dalin detaje të reja nga të shtënat në Kavajë, ku humbën jetën dy persona

Ishin përplasur fizikisht ditë më parë, dalin detaje
x
BREAKING NEWS

Tronditet Shqipëria/ Dy të vdekur në Kavajë, një në Elbasan dhe një në Mat, ç’po ndodh në vend?

Tronditet Shqipëria/ Dy të vdekur në Kavajë, një
x

Gossip

Pasi u eleminua nga ‘Big Brother VIP Albania’, Maestro i del në krah Luizit: Gjesti me Kiarën nuk mund të quhet dhunë!

Pasi u eleminua nga ‘Big Brother VIP Albania’, Maestro i del në

Incidenti gjatë Primes së BBV2 mbrëmjen e kësaj të shtune, ku në një moment kur Kiara i ka bërë me shenjë Luizit të jetë më i moderuar në argumenta dhe ky i fundit e ka stopuar me dorë, është komentuar edhe nga panelistët e “Fun Club” mesditën e sotme.

Për panelistët, por edhe konkurrentin e fundit të dalë nga Shtëpia më e famshme, Armaldo Kllogjeri, ky gjest në dukje i tepruar dhe interpretuar si dhunë, nuk është gjë tjetër se sa një reagim i Luizit i bezdisur, çka mund t’i ndodh kujtdo në jetën normale.

Armaldo: Unë e mendoj si një bezdisje, jo dhunë, duhet të gjejë një mënyrë tjetër jo atë, se ajo mund të jetë pak acaruese, ajo tek lavamani është një situatë krejt ndryshe, e vazhdueshme. Ne jemi në makinë dhe largohu njëçik ta marr...

Kiara është gjithë kohës aty, dhe është gjithmonë në tension. Dhe duke parë se Luizi bën një lojë të fuqishme, madje gati-gati të rëndë, Kiara është vendosur deri diku edhe në rolin e avokatit. “Shiko, mos e bëj…”, por Luizi ka shkuar për lojë aty, nuk mund të bëjë një lojë që nuk do t’i lejonte të fitonte Big Brother.

Arditi: Është e tepruar të quhet dhunë.

Aulona: Ajo nuk është një gjë e bukur për t’u parë kur shihet vetëm momenti, nuk më duket dhunë, se edhe Kirara thotë që nuk dua të diskutohet pse ti japin rëndësi, njerëzit që nuk e simpatizojnë e thonë që është dhunë. Nuk mund të shohësh dy momente në 80 ditë qëndrim, këto të dyja nuk mund ta eklipsojnë gjithë këto tjerat, ai ka gjëra shumë më të mëdhaja se sa dy episode.