BREAKING NEWS

SPAK urdhëroi arrestimin e Vangjush Dakos, gazetarja Klodiana Lala zbardh detaje të reja: Gjithçka nisi nga një pallat i dëmtuar nga tërmeti, hetimi përfshiu edhe...

SPAK urdhëroi arrestimin e Vangjush Dakos, gazetarja Klodiana Lala zbardh
x
BREAKING NEWS

Mbledhja e Kryesisë së PD, vjen menjëherë reagimi i Roland Bejkos

Mbledhja e Kryesisë së PD, vjen menjëherë reagimi i Roland
x
BREAKING NEWS

“Alibeaj mori 2 mln euro nga Rama”/ Plas keq në emision, deputeti demokrat ‘përplaset’ me gazetarin

“Alibeaj mori 2 mln euro nga Rama”/ Plas keq në emision,
x
BREAKING NEWS

Lajm i trishtë/ Ndërron jetë këngëtarja e famshme (Emri+Foto)

Lajm i trishtë/ Ndërron jetë këngëtarja e famshme
x
BREAKING NEWS

SPAK lëshon urdhër arrest me burg për ish- kryetarin e Bashkisë së Durrësit, Vangjush Dako

SPAK lëshon urdhër arrest me burg për ish- kryetarin e
x
BREAKING NEWS

SPAK lëshon urdhër arreste për ish-zyrtarë të Bashkisë së Durrësit, zbardhen detajet e para

SPAK lëshon urdhër arreste për ish-zyrtarë të
x
BREAKING NEWS

Çfarë ndodhi? KAS rinumërim 29 nga 40 kuti në këtë bashki

Çfarë ndodhi? KAS rinumërim 29 nga 40 kuti në
x
BREAKING NEWS

Deputetët kundër Kolegjit të Kryetarëve, Kryesia e PD bën lëvizjen e minutës së fundit, ja çfarë pritet të ndodhë sot

Deputetët kundër Kolegjit të Kryetarëve, Kryesia e PD
x

Gossip

"Për besë, ma ke bo..."/ Çfarë i tha i ati Nitës që u emocionua (VIDEO)

"Për besë, ma ke bo..."/ Çfarë i tha i ati

Nita u surprizua përmes një telefonate nga babai dhe mbesa e saj. Banorja u gëzua pa masë kur dëgjoi zërin e të atit dhe i tha atij se e ka marrë malli dhe se e do shumë atë.

Të njëjtën gjë tha edhe për mbesën e vogël. Babai i Nitës i tha asaj ta vazhdojë lojën dhe se është shumë krenar për të.

Ai madje i tha Nitës t’i shprehë ngushëllimet stafit të Top Channel për ngjarjen tronditëse, ndërsa shprehu ngushëllimet edhe për familjen e Palit.

Nita i tha të atit të rrijë i qetë, pasi banorët kanë siguri maksimale në shtëpi. Ajo falenderoi Vëllain e Madh për telefonatën me të atin dhe mbesën.