BREAKING NEWS

SHBA tërhiqet përballë Sali Berishës, vula e PD kthehet te Rithemelimi, nis skenari i 2005 për rikthimin në pushtet të familjes “Berisha”, ja surprizat që pritet të ndodhin në zgjedhjet ë 2025

SHBA tërhiqet përballë Sali Berishës, vula e PD kthehet te
x
BREAKING NEWS

Ja si do spastrohet politika shqiptare nga Sali Berisha, Spartak Ngjela zbardh prapaskenat e vendimit të Gjykatës së Apelit për kalimin e vulës dhe logos së PD te Rithemelimi

Ja si do spastrohet politika shqiptare nga Sali Berisha, Spartak Ngjela zbardh
x
BREAKING NEWS

Kalimi i vulës së PD në duart e Sali Berishës, lajm ogurzi për Ilir Metën, ja si do të dalë jashtë loje presidenti i PL dhe pse vendimi i Gjykatës së Apelit është politik, juristja Brizida Gjikondi zbulon të pathënat

Kalimi i vulës së PD në duart e Sali Berishës, lajm ogurzi
x
BREAKING NEWS

Edi Rama u prish qetësinë deputetëve dhe ministrave, paralajmëron furtunë në listat e zgjedhjeve të 2025, shtyhet për në shtator takimi me emigrantët në Londër e Gjermani, ja kur do të mbahet Kongresi i PS

Edi Rama u prish qetësinë deputetëve dhe ministrave,
x
BREAKING NEWS

50 urdhër-arreste në tryezën e prokurorëve specialë, ja 10 dosjet që po “kopsit” SPAK, gazetari zbardh emrat “VIP” të rrezikuar dhe tregon provat tronditëse që ka zbuluar drejtësia e re për disa deputetë të Kuvendit

50 urdhër-arreste në tryezën e prokurorëve specialë, ja
x
BREAKING NEWS

Del vendimi i detajuar, ja kur dhe sa do të rriten pagat për 130 mijë punonjësit e administratës në vend, zbardhet skema e re që do të ndiqet edhe për bashkitë

Del vendimi i detajuar, ja kur dhe sa do të rriten pagat për 130
x
BREAKING NEWS

Allajbeu i “Spitalit Amerikan” ka futur gruan e tij për të marrë para nga koncensioni i sterilizimit, dalin dokumentet, ja si u largua menjëherë pas thellimit të hetimeve nga SPAK

Allajbeu i “Spitalit Amerikan” ka futur gruan e tij për të
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara zbulon skenarin e “errët” të Sali Berishës që po thur nga banesa me besnikët e tij për të shpëtuar nga prangat e SPAK, ja vepra penale që ka kryer Flamur Noka për interesat e ish-kryeministrit

Romeo Kara zbulon skenarin e “errët” të Sali Berishës
x

Gossip

"Po del budalla"/ Banorët "zbërthejnë" grupin e Oltës dhe shigjetojnë këtë banorë, Maestro tregon strategjinë dhe çfarë po thuret brenda 'BBV': I bënë kurthin dhe po e përdorin

"Po del budalla"/ Banorët "zbërthejnë" grupin

Qëndrimi  i Amosit dhe Deas në shtëpi u komentua nga Armaldo, Valbona e Luizi. Sipas Maestros, Dea dhe Amos nuk kanë bërë asnjë lojë së bashku në 40 ditë qëndrimi në shtëpi dhe për këtë arsye ata po afrohen me banorë të tjerë, për të krijuar situata.

Armaldo tha se së fundmi, Dea po qëndron me Kristin sepse dëshiron të bëjë një lojë me të, në mënyrë që të duket në publik, sikur është aktive në shtëpi.

Luizi e cilësoi Kristin si budalla, për mënyrën se si ai ka zgjedhur të luajë. Nga ana tjetër, Valbona tha se prej ditësh Dea dhe Amos thuajse nuk qëndrojnë më me njëri-tjetrin.

Sa i përket marrëdhënies më Oltën, Armaldo tha se Amos po luan gabim, pasi ai nuk e mbron atë në debate, kur nga ana tjetër, shoqërohen gjithë kohën bashkë.