BREAKING NEWS

"Prapaskenat" e forta nga gazetarja e njohur, zbulohet faktori që mund të përmbysë rezultatin në Shkodër

"Prapaskenat" e forta nga gazetarja e njohur, zbulohet faktori që
x
BREAKING NEWS

Zbulohet lëvizja e Ramës! Gazetarja zbardh detajet: Ja deputeti që lë mandatin për t’u bërë kryebashkiak (Emri)

Zbulohet lëvizja e Ramës! Gazetarja zbardh detajet: Ja deputeti
x
BREAKING NEWS

“Si u vu në lëvizje SHBA nga korrupsioni i Ramës”, ish-deputeti plas deklaratën e fortë dhe bën denoncimin e bujshëm

“Si u vu në lëvizje SHBA nga korrupsioni i Ramës”,
x
BREAKING NEWS

Heqja e kamerave, eksperti Karamuço zbulon gabimin e madh të policisë: Operacion i gabuar, ja çfarë duhej bërë

Heqja e kamerave, eksperti Karamuço zbulon gabimin e madh të
x
BREAKING NEWS

"Ishte njeriu i afërt i Vis Martinajt"/ Artan Hoxha zbardh detajet e forta nga atentati i Ylli Brahimit: Atentatorët bllokuan valët e kamerave

"Ishte njeriu i afërt i Vis Martinajt"/ Artan Hoxha zbardh
x
BREAKING NEWS

"McGonigal i bëri të gjithë matufë", Likometa reagon për korrupsionin e ish-agjentit: Ka përpjekje për të njollosur Edi Ramën në SHBA

"McGonigal i bëri të gjithë matufë", Likometa
x
BREAKING NEWS

Analisti zbërthen lëvizjen e dyshimtë të Bashës: Po luan me mendjen e Berishës, në momentin...

Analisti zbërthen lëvizjen e dyshimtë të Bashës: Po
x
BREAKING NEWS

Ramës do t’i konfiskohen dhuratat nga FBI? Ish-deputeti zbardh detaje nga hetimi: Ja çfarë pritet të ndodhë

Ramës do t’i konfiskohen dhuratat nga FBI? Ish-deputeti zbardh detaje
x

Gossip

Prindër të një vajze, kaq e pati martesa e dy personazheve të njohur të showbiz-it shqiptar (FOTO)

Prindër të një vajze, kaq e pati martesa e dy personazheve

Ditën e djeshme në media u raportua se Fero dhe Arbenita mund t'i kishin dhënë fund martesës. Dyshja e hoqën njëri-tjetrin në rrjete sociale pasi modelja zbuloi se Neymar i kishte shkruar.

Së fundmi, duket se Arbenita i ka konfirmuar zërat për ndarje me anë të një postimi në rrjete sociale. Ajo ka publikuar një video ku thuhet: “A mendon se janë të rëndësishëm burrat?" dhe përgjigjja e saj është "Për çfarë?”

Prindër të një vajze, kaq e pati martesa e dy personazheve

Kujtojmë se Arbenita mori vëmendjen e të gjithëve me videon e publikuar në Tik Tok. Futbollisti i njohur Neymar e kishte ngacmuar duke i dërguar një emoji me zemra në Instagram.

Prindër të një vajze, kaq e pati martesa e dy personazheve

Prindër të një vajze, kaq e pati martesa e dy personazheve

Prindër të një vajze, kaq e pati martesa e dy personazheve