BREAKING NEWS

Aksident me vdekje/ Përplasen dy makina, policia del me njoftimin zyrtar

Aksident me vdekje/ Përplasen dy makina, policia del me njoftimin zyrtar
x
BREAKING NEWS

Berisha reagon pas deklaratës së Ramës për Kurtin: Kërkon mëshirë nga Perëndimi për aferën McGonigal

Berisha reagon pas deklaratës së Ramës për Kurtin:
x
BREAKING NEWS

Ndodh sërish në Bulqizë! Banorët u helmuan nga ndotja e ujit të pijshëm, reagon policia

Ndodh sërish në Bulqizë! Banorët u helmuan nga ndotja e ujit
x
BREAKING NEWS

Grupi Parlamentar i PD del me thirrjen e fortë ndaj SPAK dhe kërkon dorëheqjen e ministres së njohur

Grupi Parlamentar i PD del me thirrjen e fortë ndaj SPAK dhe kërkon
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha paralajmëron arrestimin e bujshëm: Mbani frymën njerëz, do na e thojë vetë kryeministri

Artan Hoxha paralajmëron arrestimin e bujshëm: Mbani frymën
x
BREAKING NEWS

Tensionet në veri, Rama i ashpër me Kurtin: Dëgjo BE-në dhe tërhiq policinë

Tensionet në veri, Rama i ashpër me Kurtin: Dëgjo BE-në dhe
x
BREAKING NEWS

Tensionet në Veri pas emërimit të 4 kryetarëve të komunave, BE sërish thirrje Kosovës: Të mbahen zgjedhje të jashtëzakonshme, situata duhet…

Tensionet në Veri pas emërimit të 4 kryetarëve të
x
BREAKING NEWS

Emri/ Kërcet thika në Sarandë, plagoset në kokë dhe sqetull 54-vjeçari, zbardhen detajet e para

Emri/ Kërcet thika në Sarandë, plagoset në kokë dhe
x

Gossip

Pse fansat dyshojnë se Olta komunikon me bashkëshortin?

Pse fansat dyshojnë se Olta komunikon me bashkëshortin?

Olta Gixhari është përballë Kiarës në duelin e nominimit dhe mund të themi me plot gojë se është më i forti deri tani.

Presioni është i madh dhe e shtuna po vjen, aktorja është e bindur që do të triumfojë por si çdo njeri herë pas here ka dyshimet e veta.

Duke folur me Dean në fakt Olta thotë se ka folur me Dorin ndaj kudo të jetë,të shtunën mos mungojë.

Në rrjet qarkullon pafund kjo video por është e prerë.Olta nuk ka folur me burrin e saj fshehurazi pasi nëse e keni ndjekur live ajo i flet kameras duke iu drejtuar atij përmes të vetmit mesazh që mundet ti dërgojë dhe ai ta dëgjojë nga televizori.