BREAKING NEWS

SPAK trondit elitën e krimit të organizuar, të arrestuar dhe në kërkim më të fortët e vendit, goditen politikanë, ish-drejtorë edhe punonjës të Policisë së Shtetit, futen në lojë dhe ndërkombëtarët, zbardhen vrasje të bujshme, gjenden para e flori në b...

SPAK trondit elitën e krimit të organizuar, të arrestuar dhe
x
BREAKING NEWS

Ja si Altin Dumani shmangu nga frika e dekonspirimit drejtuesit më të lartë të Policisë së Shtetit në aksionin “blic” të SPAK kundër personazheve të njohur të botës së krimit

Ja si Altin Dumani shmangu nga frika e dekonspirimit drejtuesit më të
x
BREAKING NEWS

Priten të tjera arrestime “VIP”, ja goditja e madhe që do të bëhet nga SPAK, Ervin Karamuço tregon të pathënat e operacionit më të madh që është bërë ndonjëherë në Shqipëri

Priten të tjera arrestime “VIP”, ja goditja e madhe që do
x
BREAKING NEWS

Idajet Beqiri: Ja kush ia ka çuar valixhet me para Ilir Metës në Zelandë të Re, Angli, Itali, Zvicër dhe Qipro dhe detajet e forta nga skema e pastrimit të parave të presidentit të Partisë së Lirisë me ish-ministrin e Transporteve dhe shoferin e Janull...

Idajet Beqiri: Ja kush ia ka çuar valixhet me para Ilir Metës
x
BREAKING NEWS

Ervin Muça u financua nga persona të pushtetshëm për të grabitur të dhënat e sistemit “TIMS”, gazetarja Klodiana Lala nxjerr detaje të bujshme nga skandali që tronditi Policinë e Shtetit dhe zbulon personin që refuzoi t’i jepte ish-drejtorit të IT kode...

Ervin Muça u financua nga persona të pushtetshëm për
x
BREAKING NEWS

Edi Rama flet hapur, nga detajet e telefonatës me Erion Veliajn pas dëshmisë për inceneratorët, te lëshimi i të gjithë bashkëpunëtorëve në “gojën” e SPAK dhe zhvillimet që do të ndodhin për dosjen “Xibraka”, ja çfarë e pret Gazment Bardhin dhe Olsi Ram...

Edi Rama flet hapur, nga detajet e telefonatës me Erion Veliajn pas
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara: Ja pse Sali Berisha duhet të shkojë menjëherë në arrest me burg dhe prova e fortë që kishte Kosta Trebicka për ish-kryeministrin që e fundos në aferën e ‘Gërdecit’

Romeo Kara: Ja pse Sali Berisha duhet të shkojë menjëherë
x
BREAKING NEWS

PS shton presionet ndaj organeve të drejtësisë për zbardhjen e plotë të vrasjes së Pjerin Xhuvanit, kërkon nga SPAK nisjen e hetimeve për ekzekutimin që tronditi Elbasanin, si u rekrutuan kriminelë, rikthehet në skene implikimi i Gazmend Bardhit si dre...

PS shton presionet ndaj organeve të drejtësisë për zbardhjen
x

Gossip

Pse nuk ka pranuar të jetë pjesë e BBV? Rovena Dilo zbulon arsyen e pazakontë: Do ta shisja emrin tim vetëm me…

Pse nuk ka pranuar të jetë pjesë e BBV? Rovena Dilo zbulon arsyen

E ftuar mëngjesin e sotëm në “Aldo Morning Show”, Rovena Dilo u pyet nga një telefonues se pse nuk është bërë ende pjesë e programeve ‘reality’. Këngëtarja u pyet gjithashtu nëse do të pranonte për ndonjë shifër të caktuar.

Rovena zbuloi se ka marrë ftesa, por nuk ka pranuar pasi nuk i pëlqen që të shesë emrin e saj dhe të lidhet emri i saj me një program.

‘Unë nuk është se s’kam pasur kërkesë për të hyrë në Big Brother VIP. Po ku di unë, pyet ata që më kanë ftuar… Kërkesa ka qenë e përvitshme për të hyrë në Big Brother VIP, por unë kam zgjedhur të mos bëhem pjesë, sepse unë e dua shumë emrin dhe mbiemrin tim, pra unë jam Rovena Dilo dhe unë nuk dua kurrë të bëhem Rovena e Big Brother-it. Nuk do ta shisja këtë ose do ta shisja me 10 milionë euro që askush s’t’i jep. jo në Shqipëri, por në asnjë vend të botës, kështu që jam shumë në rregull.”

Po në Love Island? Duket se për këtë këngëtarja është totalisht kundër.

“Aq më keq pastaj Love Island. Love Island është një program që… nuk e di, kaq e mirëinformuar jam unë.”

Rovena shtoi se çdokush ka momentet e tij të këqija, por është në dorën e tij t’i shfaqë në publik ose jo.

“Unë dal në skenë, këndoj dhe interpretoj, pra unë jap më të mirën, unë jap maksimumin e Rovenës për këtë publik. Pse duhet ky publik që më ka dëgjuar mua, më ka parë të këndoj “Dorëzohem”, “Rrëfimin”, “Andej tokës time”, duhet të më shohë mua në një gjellë? Unë e quaj këtë lloj… Jo duke ngrënë, por të më shohë mua në një gjellë, e thashë në kuptim metaforik, të më shohë mua në më të keqen time.”