BREAKING NEWS

Kërcënohet me sms Altin Dumani, deputeti demokrat zbardh pazaret Rama-Berisha me amnistinë penale, ja si u liruan të korruptuarit dhe “puçi” që iu bë SPAK

Kërcënohet me sms Altin Dumani, deputeti demokrat zbardh pazaret
x
BREAKING NEWS

Priten presat e Sali Berishës për t’u rikthyer në Parlament, nga heqja e pagës dhe çdo përfitimi financiar, te djegia e mandatit, ja si do të nxirret jashtë politike “non-grata”

Priten presat e Sali Berishës për t’u rikthyer në
x
BREAKING NEWS

Ervin Karamuço jep detajet nga projekti i bujshëm i Londrës për të fundosur pushtetarët e lartë të korruptuar, ja kush i ka mbledhur provat për britanikët që shpallën “non-grata” Sali Berishën, në “listën e zezë” politikanë nga e djathta edhe nga e maj...

Ervin Karamuço jep detajet nga projekti i bujshëm i Londrës
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela nxjerr detajet tronditëse, vrasësit që hoqën qafe Azem Hajdarin ishin nisur për të eliminuar Sali Berishën, ja kush i ka në duar provat që do të hapin “Kutinë e Pandorës” për dosjen e “shekullit”

Spartak Ngjela nxjerr detajet tronditëse, vrasësit që hoqën
x
BREAKING NEWS

Zbardhet skema që po ndjek Edi Rama për të “mbërthyer” SPAK, konstuticionalistë dhe analistët ngrenë alarmin, përplasje të forta brenda “Rithemelimit”

Zbardhet skema që po ndjek Edi Rama për të
x
BREAKING NEWS

U dhunua në mes të ish-Bllokut, zbardhen detaje të reja nga sulmi ndaj avokatit të ish kryeministrit Sali Berisha, dyshohet se shkak ishte…

U dhunua në mes të ish-Bllokut, zbardhen detaje të reja nga sulmi
x
BREAKING NEWS

Londra aktivizon planin sekret për të zbuluar lidhjet e politikanëve shqiptarë me kriminelët, vjen sot në Tiranë Lord Dingeman,  trajnime prokurorëve të SPAK për pastrimin e parave dhe sekuestro pronave, ja emrat “VIP” të rrezikuar, zbardhet projekti b...

Londra aktivizon planin sekret për të zbuluar lidhjet e
x
BREAKING NEWS

Ja kush e dha urdhrin për të vrarë Servet Pëllumbin dhe si bandat shtetërore të drejtuara nga gjenerali Agim Shehu na zunë pritë tek Ura e Dajlanit, Spartak Braho kujton dhunën e ’96-ës dhe zbulon bisedën brenda makinës me zyrtarin e lartë të PS...

Ja kush e dha urdhrin për të vrarë Servet Pëllumbin dhe si
x

Politike

Degjeneron sherri në emision/ “Çam m*ti! Boll se më vjen turp të të dëgjoj”, Manjani përplaset ashpër me Idrizin: Mbylle, mos i jep gojës

Degjeneron sherri në emision/ “Çam m*ti! Boll se më vjen

Ka degraduar bebati televiziv në emisionin e Erla Mëhillit në Euronews.

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, ka sjell në studio një frazë fyese për shqiptarët e Çamërisë, por edhe grekët.

“Çam i m*tit, grek i m*tit…”, deklaroi Manjani duke u justifikuar se kjo nuk është e veta, por një shprehje që thuhet rëndomë nga një pjesë e opinionit.

Deklarata e Manjanit ka revoltuar kreun e PDIU, Shpëtim Idrizi, i cili ka reaguar ashpër dhe i kërkoi Manjanit ta tërhiqte e të mos binte pre e stereotipeve apo shizmave të krijuara nga regjimi i Enver Hoxhës për të trajtuar shqiptarët e Çamërisë si njerëz të dorës së dytë vetëm e vetëm për shkak të marrëveshjeve të tij okulte me partizanët grekë.

Më poshtë debati i plotë Idrizi-Manjani.

Më të lexuarat