BREAKING NEWS

Ja lidhjet e Sali Berishës me Ervis Martinajn, Idajet Beqiri nxjerr për herë të parë detajin e bujshëm dhe tregon si do të hapet “Kutia e Pandorës” nga SPAK e shërbimet e huaja për krime, vrasje, afera dhe pazare të pista në Shqipëri

Ja lidhjet e Sali Berishës me Ervis Martinajn, Idajet Beqiri nxjerr
x
BREAKING NEWS

Kush është emri “VIP” që pritet të arrestohet në PS? Edi Rama i hap rrugën SPAK për emrat e zhytur në afera, ministrat, deputetët dhe kryebashkiakët paralajmërohen se s’do kenë mbështetje politike

Kush është emri “VIP” që pritet të arrestohet
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha armiku më i madh i të burgosurve politikë, ja si doli kundër lirimit të tyre në vitet ’90 dhe si mbrojti me zell vijën sektare të Partisë së Punës

Sali Berisha armiku më i madh i të burgosurve politikë, ja si
x
BREAKING NEWS

Ja provat që kanë britanikët në dosjen e Sali Berishës, si korrupsioni me Fazlliçin dhe lidhjet me bosin hasian të krimit në Londër alarmuan anglezët, zbardhet dokumenti

Ja provat që kanë britanikët në dosjen e Sali Berishës,
x
BREAKING NEWS

Eksperti Fatos Çoçoli jep lajmet e fundit për pensionistët, nga mënyra e vetme për të përfituar pension për të moshuarit që nuk figurojnë në regjistra gjatë kohës së kooperativave bujqësore, te skema e re për rritjen e më shumë të ardhurave për reziden...

Eksperti Fatos Çoçoli jep lajmet e fundit për
x
BREAKING NEWS

Dy zyrtarë të lartë kanë pastruar 3.7 milionë euro në prona, në skemë janë futur dhe familjarët, ja si tentuan të shpëtojnë disa pasuri, Agjencia e Inteligjencës Financiare nxjerr detajet e forta

Dy zyrtarë të lartë kanë pastruar 3.7 milionë euro
x
BREAKING NEWS

Ilir Demalia plas “bombën”, Sali Berisha do të lirohet, ja dy njerëzit që po përdor ish-kryeministri për të mbyllur pazaret e tij të pista, si po hidhen miliona euro në prapaskenë

Ilir Demalia plas “bombën”, Sali Berisha do të lirohet, ja
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara paralajmëron zhvillime të forta: Ja politikani i njohur që do të arrestohet nga SPAK, lidhjet e tij me personazhet e botës së krimit që u fundosën nga Prokuroria e Posaçme dhe detajet si ka pastruar pasuri marramendëse

Romeo Kara paralajmëron zhvillime të forta: Ja politikani i njohur
x

Gossip

“Romeo është ‘playboy’…”/ Ish-banori i BBV analizon lojën dhe zbulon se kë shikon në finalen

“Romeo është ‘playboy’…”/ Ish-banori i

Të ftuar në emisionin “Big Brother Radio” kanë qenë artisti i njohur, G-Bani dhe ish-banori Gabriele Mezini për të bërë një analizë të lojës së banorëve dhe për të dhënë mendimin e tyre për videot më të spikatura gjatë 24 orëve të fundit në shtëpinë e BBV.

Nëse G-Bani do të ishte banor në BBV çfarë do të kishte bërë më shumë?

Besoj se do të isha vetja ime por nuk do të isha kaq agresiv.

Cili mendon G-Bani se është banori më agresiv aty deri më tani?

Agresiv janë të gjithë por Juli po vallëzon jashtë valles, Romeo është agresiv po i jepet me gjithë shpirt dhe ka një kauzë aty brenda. Është i sinqertë në lojën e tij agresive. Romeo është Luizi i sivjetshëm.

Kurse përballë Julit është sjellja më antipatike që mund të prisja, duke qenë se është edhe shkodran prisja që ta përballonte pak me humor. Ta përballonte më ndryshe.

Artisti i njohur tregoi se ai dëshiron të shikojë në finalen e BBV, Romeon, Meritonin, Heidin dhe Eglën. Sa i përket lidhjes së Romeos me Heidin ai shtoi se:

G-Bani: Besoj Romeon, nuk e di dhe nuk e njoh Heidin. Romeo është dhënë me gjithë shpirt. Nuk them se është dashuria e jetës së Romeos sepse ndoshta del që pas dy javësh ka ndjenja për dikë tjetër. Nuk po them këtë sepse e di që është ‘playboy’. 

Elona: Ti thua që Romeo është ‘playboy’?

G-Bani: Romeo është super ‘playboy’, të dy vëllezërit. Është gjë e ditur.