BREAKING NEWS

SPAK trondit elitën e krimit të organizuar, të arrestuar dhe në kërkim më të fortët e vendit, goditen politikanë, ish-drejtorë edhe punonjës të Policisë së Shtetit, futen në lojë dhe ndërkombëtarët, zbardhen vrasje të bujshme, gjenden para e flori në b...

SPAK trondit elitën e krimit të organizuar, të arrestuar dhe
x
BREAKING NEWS

Ja si Altin Dumani shmangu nga frika e dekonspirimit drejtuesit më të lartë të Policisë së Shtetit në aksionin “blic” të SPAK kundër personazheve të njohur të botës së krimit

Ja si Altin Dumani shmangu nga frika e dekonspirimit drejtuesit më të
x
BREAKING NEWS

Priten të tjera arrestime “VIP”, ja goditja e madhe që do të bëhet nga SPAK, Ervin Karamuço tregon të pathënat e operacionit më të madh që është bërë ndonjëherë në Shqipëri

Priten të tjera arrestime “VIP”, ja goditja e madhe që do
x
BREAKING NEWS

Idajet Beqiri: Ja kush ia ka çuar valixhet me para Ilir Metës në Zelandë të Re, Angli, Itali, Zvicër dhe Qipro dhe detajet e forta nga skema e pastrimit të parave të presidentit të Partisë së Lirisë me ish-ministrin e Transporteve dhe shoferin e Janull...

Idajet Beqiri: Ja kush ia ka çuar valixhet me para Ilir Metës
x
BREAKING NEWS

Ervin Muça u financua nga persona të pushtetshëm për të grabitur të dhënat e sistemit “TIMS”, gazetarja Klodiana Lala nxjerr detaje të bujshme nga skandali që tronditi Policinë e Shtetit dhe zbulon personin që refuzoi t’i jepte ish-drejtorit të IT kode...

Ervin Muça u financua nga persona të pushtetshëm për
x
BREAKING NEWS

Edi Rama flet hapur, nga detajet e telefonatës me Erion Veliajn pas dëshmisë për inceneratorët, te lëshimi i të gjithë bashkëpunëtorëve në “gojën” e SPAK dhe zhvillimet që do të ndodhin për dosjen “Xibraka”, ja çfarë e pret Gazment Bardhin dhe Olsi Ram...

Edi Rama flet hapur, nga detajet e telefonatës me Erion Veliajn pas
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara: Ja pse Sali Berisha duhet të shkojë menjëherë në arrest me burg dhe prova e fortë që kishte Kosta Trebicka për ish-kryeministrin që e fundos në aferën e ‘Gërdecit’

Romeo Kara: Ja pse Sali Berisha duhet të shkojë menjëherë
x
BREAKING NEWS

PS shton presionet ndaj organeve të drejtësisë për zbardhjen e plotë të vrasjes së Pjerin Xhuvanit, kërkon nga SPAK nisjen e hetimeve për ekzekutimin që tronditi Elbasanin, si u rekrutuan kriminelë, rikthehet në skene implikimi i Gazmend Bardhit si dre...

PS shton presionet ndaj organeve të drejtësisë për zbardhjen
x

Gossip

Romeo i flet Liamit për Jetmirin: Edhe jashtë BBVA ka dashur të përfitojë nga unë!

Romeo i flet Liamit për Jetmirin: Edhe jashtë BBVA ka dashur të

Teksa qëndronin në oborr, aktori Romeo Veshaj dhe Dj-Liam Osmani kanë biseduar me njëri-tjetrin lidhur me një prej banorëve të tjerë të shtëpisë së Big Brother Vip Albania dhe lojën që ai po bën brenda saj.

Bëhet fjalë për Jetmirin, me të cilin Romeo momentalisht nuk ka marrëdhënie të mirë me të.

Shumë situata kanë ndodhur mes tyre, çka kanë sjellë debate të ashpra mes dy banorëve.

Rikujtojmë se në ditën që Jetmiri u bë pjesë e formatit, ai u prezantua si ‘Jetmir Veshaj’ madje është shprehur se e ka mbështetur Romeon jashtë shtëpisë.

Mirëpo këtë Romeo e shikon si diçka negative teksa pretendon se dhe jashtë shtëpisë, Jetmiri ka dashur të përfitojë prej tij.

“Unë nuk mendoj se publiku i do frikacakët. Ai është frikacak o burrë, është kryefrikacak. Unë realisht nuk do e bëja kurrë, që të mbështesja një njeri për 60-ditë, të hyja këtu brenda dhe ti dilja kundër! Do të thotë që dhe jashtë ti ke dashur të përfitosh nga mua! Kjo është analiza ime, sepse s’ka sens o plak.”- është shprehur Romeo.

Për më tepër ndiqni videon:

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)