BREAKING NEWS

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir Metës në Angli, udhëtimet e tyre të shpeshta dhe të pajustifikuara drejt Londrës, zbardhen detaje nga pasuritë e tij të fshehura në bankat e Zvicrës, Kongos, Qipros dhe San Marinos, dalin në skenë edh...

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e SPAK, ja “asi i tij nën mëngë”, Evi Kokalari bën deklaratën e fortë

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e
x
BREAKING NEWS

Altin Dumani akuzon Edi Ramën se ka bllokuar punën e SPAK, nuk jep fonde për shtesë personeli të BKH dhe këshilltarë ligjorë që do asistojnë prokurorët në luftën kundër korrupsionit

Altin Dumani akuzon Edi Ramën se ka bllokuar punën e SPAK, nuk jep
x
BREAKING NEWS

SHELL i plas “bombën” Edi Ramës, Shpiragu “gropa e zezë” e kompanisë, tërhiqen nga 600 milionë euro investime pa asnjë pikë nafte, bie propaganda e fondit 500 milionë euro të pensioneve të kryeministrit

SHELL i plas “bombën” Edi Ramës, Shpiragu “gropa e
x
BREAKING NEWS

Ja kush janë familjet që kontrollojnë mediat dhe bëjnë pazare me qeverinë në Shqipëri, “Freedom House” jep alarmin, prania e korrupsionit, tentativat e vazhdueshme të Berishës për të destabilizuar vendin dhe sabotuar SPAK shqetësuese, zbardhet raporti ...

Ja kush janë familjet që kontrollojnë mediat dhe bëjnë
x
BREAKING NEWS

“Bomba” e Bardhyl Resos: Edi Rama ka dosje në SHBA, në 2025 nuk do të jetë më kryeministër dhe po fituan socialistët me vota, ja rreziku që e pret

“Bomba” e Bardhyl Resos: Edi Rama ka dosje në SHBA, në
x
BREAKING NEWS

Monika Kryemadhi shpërthen kundër Ilir Metës, aludon se po bëhet “kurban” i tij, çifti në krizë të thellë pas fundosjes nga SPAK

Monika Kryemadhi shpërthen kundër Ilir Metës, aludon se po
x
BREAKING NEWS

Ja lëvizja e dyshimtë e parave mes Monika Kryemadhit dhe nënës së saj që vuri në lëvizje SPAK, i gjithë burimi i pasurisë përrallorë të familjes “Meta” i ka tek dhurimi i 500 m2 tokë dhe kursimi i 5 milionë lekëve, pallati dhe vila e tyre “mbinë si me ...

Ja lëvizja e dyshimtë e parave mes Monika Kryemadhit dhe
x

Gossip

Romeo pretendent për të fituar 'BBV3'? Arbër Hajdari habit me deklaratën epike dhe ka dy fjalë për ndjekësit e aktorit: Ato që e njohin nga jashtë...

Romeo pretendent për të fituar 'BBV3'? Arbër Hajdari

Opinionisti i “Big Brother VIP 3”, Arbër Hajdari në një intervistë televizive ku ndau me publikun eksperiencën e tij në këtë format.

Gjithashtu Arbri komentoi edhe lojën që banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri po bëjnë deri tani.

Duke folur për Romeo Veshajn, Hajdari u shpreh se ‘sot nuk e sheh si lojtar të fortë’. Gjithashtu ai iu drejtua edhe fansave të aktorit të njohur.

I pyetur nëse Romeo ndihet i sigurt duke qenë se ka shumë fansa jashtë, Arbri tha:

“Mund t’i japë siguri, por unë deri tani nuk e kam parë që të jetë një personazh brenda shtëpisë që të hyjë tek lojtarët e fortë. Se çfarë do bëjë ai nesër, nuk e di. Por sot nuk e shoh si lojtar të fortë. Fansat e Romeos, që e njohin Romeon për jetën që bën nga jashtë dhe për një personazh që ka hyrë brenda shtëpisë, ata do e duan Romeon sidoqoftë. Unë e njoh Romeon nga jashtë dhe mendoj që ai di të bëjë më shumë, di të bëjë më mirë se kaq. Ai di të marrë pjesë në diskutime dhe t’i çojë deri në fund. Mua nuk më pëlqen kur ai tërhiqet. Ajo që më intereson mua, jo vetëm me Romeon, por edhe me banorët e tjerë, është që t’i nxjerr nga ajo zona e rehatisë. Sepse dua që ata të kenë mundësi t’i japin publikut emocione, të ndajnë nga historitë e tyre të bukura, momente gazmore… Ne duam që nëpërmjet këtij programi, jo vetëm të shohim realitete se si jetojnë 24 orë me njëri-tjetrin, por të marrim dhe mesazhe të rëndësishme për shoqërinë tonë”.