BREAKING NEWS

Zbulohet struktura re e Rithemelimit, ja ndryshimet drastike që do të ndodhi nga nënkryetarët deri te emërimet e mbështetësve që janë në pozicionin e anëtarëve të Kryesisë

Zbulohet struktura re e Rithemelimit, ja ndryshimet drastike që do të
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu: Ju tregoj urdhrat që mori Rama dhe Zelensky nga NATO, Samiti për Ukrainën nuk ishte reklamë për kryeministrin, ja plani amerikan që po thuret në fshehtësi të plotë për Shqipërinë

Kreshnik Spahiu: Ju tregoj urdhrat që mori Rama dhe Zelensky nga NATO,
x
BREAKING NEWS

Daut Gumeni zbardh arsyen pse Ilir Meta braktisi protestën e Rithemelimit dhe rrëfen të pathënat e 20 shkurtit 1991: Ja mashtrimet e Sali Berishës, bustin e Enver Hoxhës e bëri vetë gati për ta rrëzuar diktatura

Daut Gumeni zbardh arsyen pse Ilir Meta braktisi protestën e Rithemelimit
x
BREAKING NEWS

SPAK merr në pyetje për 7 orë Damian Gjiknurin, në skaner pasuritë e tij, udhëtimet, shtëpitë dhe dyshimet për llogari të fshehura bankare në Maltë, ja aferat që mund të fundosin deputetin, nga abuzimet në projektin e rrugës Tiranë-Elbasan, te dosja e ...

SPAK merr në pyetje për 7 orë Damian Gjiknurin, në skaner
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta vulos “divorcin” me Sali Berishën pas izolimit në shtëpi, “zbret” në terren dhe kërkon të marrë kreun e opozitës

Ilir Meta vulos “divorcin” me Sali Berishën pas izolimit
x
BREAKING NEWS

Ja pazaret e fshehta mes Ramës, Berishës, Metës dhe Gazment Bardhit, kodet e tyre mafioze për të kërcënuar njëri-tjetrin, lidhjet me oligarkët, prapaskenat e akuzave të fshirjes së serverëve në “21 janar” dhe detajet nga lufta e madhe që ka plasur për ...

Ja pazaret e fshehta mes Ramës, Berishës, Metës dhe Gazment
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela: Ja ‘Thembra e Akilit’ në drejtësi që mund të shpëtojë Sali Berishën nga ‘arresti në shtëpi’ dhe rasti i vetëm kur mund t’i digjet mandati si deputet, pse ish-kryeministri mund t'ia hedhë paq nëse hetohet dosja e ‘21 Janarit’...

Spartak Ngjela: Ja ‘Thembra e Akilit’ në drejtësi që
x
BREAKING NEWS

Idajet Beqiri: Ja të gjitha tentativat e Berishës për të mbuluar krimin e 21 Janarit 2011, skema për t’ia faturuar vrasjet opozitës, sajesa e plagëve nga afër dhe shpërblimi që iu dha gardistëve, gati të çojmë në SPAK një video që nuk e ka parë Prokuro...

Idajet Beqiri: Ja të gjitha tentativat e Berishës për të
x

Gossip

Ronaldo Sharka na prek me dedikimin për të atin: Ta dish sa më ka marrë malli…

Ronaldo Sharka na prek me dedikimin për të atin: Ta dish sa më ka

Ronaldo Sharka është një ndër personazhet që publiku e njohu më së miri gjatë pjesëmarrjes së tij në “Big Brother Vip Albania”, ku zbuloi më shumë rreth personalitetit të tij dhe krijoi që pëlqyeshmëri të madhe tek publiku shqiptar.

Një ndër situatat më të vështira që Ronlado u përball këtë vit ishte humbja e babait të tij për shkak të një sëmundjeje të pashërueshme.

Ditën e sotme, moderatori i njohur i ekranit të Top Channel, ka publikuar një fotografi në profilin e tij të Instagramit, ku shihet së bashku me babain e tij, i cili ndërroi jetë shkurtin e këtij viti.

“Ta dish sa më ka marrë malli ta pimë një cigare bashkë, aty në rrëmujën e shtëpisë sonë në fshat por plot dashuri”, shkruan Ronaldo bashkangjitur fotografisë të publikuar në InstaStory.

Gjatë pjesëmarrjes së tij në “BBV”, Ronaldo rrëfeu se i ati vuante prej kohësh nga kanceri. Megjithatë, pavarësisht gjendjes jo të mirë, ai u bë pjesë e BBVA për pak minuta për të surprizuar të birin.

Historia e tij dhe mënyra e komunikimit me të birin preku jo pak publikun.