BREAKING NEWS

03 Qershor 2023

03 Qershor 2023
x
BREAKING NEWS

"Ambasada e Shteteve të Bashkuara ka asistuar çdo seancë gjyqësore", Kreshnik Spahiu zbulon rolin e SHBA në çështjen e Saimir Tahirit

"Ambasada e Shteteve të Bashkuara ka asistuar çdo seancë
x
BREAKING NEWS

Tensionet në veri të Kosovës, vjen reagimi i minutës së fundit nga Vuçiç

Tensionet në veri të Kosovës, vjen reagimi i minutës së
x
BREAKING NEWS

Arrestimi i sekretares së MSH, reagon politikani i njohur: SPAK prapë me sardele në vend të krokodilëve si Rama

Arrestimi i sekretares së MSH, reagon politikani i njohur: SPAK prapë
x
BREAKING NEWS

Dy zyrtaret e MSH në pranga për korrupsion, zbadhen detaje nga dosja e SPAK

Dy zyrtaret e MSH në pranga për korrupsion, zbadhen detaje nga dosja e
x
BREAKING NEWS

Anila Hoxha del me detaje të reja, ja lëvizja e fundit që do të bëjë prokurori për çështjen e Saimir Tahirit

Anila Hoxha del me detaje të reja, ja lëvizja e fundit që do
x
BREAKING NEWS

Arrestohet zyrtarja e lartë në MSH, vjen menjëherë reagimi i Ramës

Arrestohet zyrtarja e lartë në MSH, vjen menjëherë reagimi i
x
BREAKING NEWS

SPAK lëshon urdhrin, arrestohet një tjetër zyrtare e qeverisë (Emri)

SPAK lëshon urdhrin, arrestohet një tjetër zyrtare e
x

Gossip

“Sa herë ke kryer seks pa dashuri?”/ Albatros Rexhaj habit me përgjigjen

“Sa herë ke kryer seks pa dashuri?”/ Albatros Rexhaj habit me

Në emisionin “Më Lër Të Flas”, u diskutua ditën e sotme diferenca e moshës por dhe dallimet në një marrëdhënie.

Olsa muhameti i drejtoi një pyetje Albatros Rexhajt, duke e pyetur nëse ka dashuruar në çdo lidhje që ai ka qenë. Këtu ndërhyri Edi Manushi, i cili e pyeti se sa herë ka kryer marrëdhënie pa dahsuri.

Albatrosi tha se jo në të gjitha lidhjet e tij ka pasur njenja dahsurie, pasi meshkujt janën ga natyra hamshorë.

“Mashkulli në natyrën e vet është hamshor, gjuetar dhe fakti që do ta ketë një gjë për vete nuk do të thotë që e do. Në momentin kur vjen ajo gjëja që thua ti, unë nuk kam që në ky njeri në standard. Nuk kam menduar vetëm për mua. Nuk kam dashuruar çdo herë. Nuk kam pasur pasion në çdo marrëdhënie seksuale. Në momentin e parë që kam parë njeriun që më ka çarmaosur komplet, aty e lashë.”- tha Albatrosi.