BREAKING NEWS

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir Metës në Angli, udhëtimet e tyre të shpeshta dhe të pajustifikuara drejt Londrës, zbardhen detaje nga pasuritë e tij të fshehura në bankat e Zvicrës, Kongos, Qipros dhe San Marinos, dalin në skenë edh...

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e SPAK, ja “asi i tij nën mëngë”, Evi Kokalari bën deklaratën e fortë

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e
x
BREAKING NEWS

Altin Dumani akuzon Edi Ramën se ka bllokuar punën e SPAK, nuk jep fonde për shtesë personeli të BKH dhe këshilltarë ligjorë që do asistojnë prokurorët në luftën kundër korrupsionit

Altin Dumani akuzon Edi Ramën se ka bllokuar punën e SPAK, nuk jep
x
BREAKING NEWS

SHELL i plas “bombën” Edi Ramës, Shpiragu “gropa e zezë” e kompanisë, tërhiqen nga 600 milionë euro investime pa asnjë pikë nafte, bie propaganda e fondit 500 milionë euro të pensioneve të kryeministrit

SHELL i plas “bombën” Edi Ramës, Shpiragu “gropa e
x
BREAKING NEWS

Ja kush janë familjet që kontrollojnë mediat dhe bëjnë pazare me qeverinë në Shqipëri, “Freedom House” jep alarmin, prania e korrupsionit, tentativat e vazhdueshme të Berishës për të destabilizuar vendin dhe sabotuar SPAK shqetësuese, zbardhet raporti ...

Ja kush janë familjet që kontrollojnë mediat dhe bëjnë
x
BREAKING NEWS

“Bomba” e Bardhyl Resos: Edi Rama ka dosje në SHBA, në 2025 nuk do të jetë më kryeministër dhe po fituan socialistët me vota, ja rreziku që e pret

“Bomba” e Bardhyl Resos: Edi Rama ka dosje në SHBA, në
x
BREAKING NEWS

Monika Kryemadhi shpërthen kundër Ilir Metës, aludon se po bëhet “kurban” i tij, çifti në krizë të thellë pas fundosjes nga SPAK

Monika Kryemadhi shpërthen kundër Ilir Metës, aludon se po
x
BREAKING NEWS

Ja lëvizja e dyshimtë e parave mes Monika Kryemadhit dhe nënës së saj që vuri në lëvizje SPAK, i gjithë burimi i pasurisë përrallorë të familjes “Meta” i ka tek dhurimi i 500 m2 tokë dhe kursimi i 5 milionë lekëve, pallati dhe vila e tyre “mbinë si me ...

Ja lëvizja e dyshimtë e parave mes Monika Kryemadhit dhe
x

Gossip

“Sa herë ke kryer seks pa dashuri?”/ Albatros Rexhaj habit me përgjigjen

“Sa herë ke kryer seks pa dashuri?”/ Albatros Rexhaj habit me

Në emisionin “Më Lër Të Flas”, u diskutua ditën e sotme diferenca e moshës por dhe dallimet në një marrëdhënie.

Olsa muhameti i drejtoi një pyetje Albatros Rexhajt, duke e pyetur nëse ka dashuruar në çdo lidhje që ai ka qenë. Këtu ndërhyri Edi Manushi, i cili e pyeti se sa herë ka kryer marrëdhënie pa dahsuri.

Albatrosi tha se jo në të gjitha lidhjet e tij ka pasur njenja dahsurie, pasi meshkujt janën ga natyra hamshorë.

“Mashkulli në natyrën e vet është hamshor, gjuetar dhe fakti që do ta ketë një gjë për vete nuk do të thotë që e do. Në momentin kur vjen ajo gjëja që thua ti, unë nuk kam që në ky njeri në standard. Nuk kam menduar vetëm për mua. Nuk kam dashuruar çdo herë. Nuk kam pasur pasion në çdo marrëdhënie seksuale. Në momentin e parë që kam parë njeriun që më ka çarmaosur komplet, aty e lashë.”- tha Albatrosi.