BREAKING NEWS

“Shmangni lëvizjet gjatë natës”, nisin reshjet e dëborës, policia apel shoferëve

“Shmangni lëvizjet gjatë natës”, nisin reshjet e
x
BREAKING NEWS

Çështja “McGonigal”/ Deputeti i PD-së shpërthen në ironi: Rama përngjan shumë me Lady Gaga! Është një njeri i cirkut, bën gafa sepse…

Çështja “McGonigal”/ Deputeti i PD-së
x
BREAKING NEWS

“Rama është frikacak e burracak...”, deputeti i PD-së: Kryeministri është i papërgjegjshëm për të mbajtur postin

“Rama është frikacak e burracak...”, deputeti i
x
BREAKING NEWS

“Kuvendin e kontrollon Rama”, ish-presidenti: Nuk i vendoset faji vetëm opozitës që janë të përçarë, por edhe...

“Kuvendin e kontrollon Rama”, ish-presidenti: Nuk i vendoset faji
x
BREAKING NEWS

Çfarë po ndodh në Shqipëri? Ministria e Shëndetësisë del me njoftimin e rëndësishëm për qytetarët

Çfarë po ndodh në Shqipëri? Ministria e
x
BREAKING NEWS

Çështja “McGonigal"/ Bamir Topi del me akuzat ndaj kryeministrit: Rama i sheh institucionet si copa letre

Çështja “McGonigal"/ Bamir Topi del me akuzat ndaj
x
BREAKING NEWS

"U kërkoi 10 milionë euro për t’i hequr nga lista e zezë", Milaim Zeka del me deklaratën befasuese: Faik Ymeri shantazhoi biznesmenët në emër të McGonigal

"U kërkoi 10 milionë euro për t’i hequr nga lista e
x
BREAKING NEWS

Bordi i Transparencës ndryshon çmimin e karburanteve, ja me sa lek do të shiten nafta dhe benzina

Bordi i Transparencës ndryshon çmimin e karburanteve, ja me sa lek
x

Gossip

Është 'single' apo e lidhur? Bukuroshja e njohur shqiptare shuan njëherë e mirë kureshtjen (Foto)

Është 'single' apo e lidhur? Bukuroshja e njohur shqiptare

Këngëtarja Morena Taraku ka konfirmuar se nuk është në një lidhje dashurie.

E pyetur nga ndjekësit e saj në rrjetin Instagram nëse është në ‘single’ (vetëm), Morena nuk ka nguruar të përgjigjet “po”.

Së fundmi Morena është shfaqur në një gjendje jo të mirë shëndetësore, por mesa duket nga postimet e saj në Instastory, bukuroshja e ka marrë veten dhe ditën e sotme ka treguar se po punon në një studio muzikore.

Në foto Morena ka shkruar “jetë” e me sa duket studioja muzikore për të është një vend relaksi dhe shërimi, një vend që e bënë të ndihet më mirë. Bukuroshja ka një kohë të gjatë që nuk ka publikuar asnjë projekt muzikor e duket se nuk do të presim shumë nga projekti i saj i radhës.