BREAKING NEWS

Si ndodhi plagosja në Tiranë, policia jep detaje për ngjarjen

Si ndodhi plagosja në Tiranë, policia jep detaje për ngjarjen
x
BREAKING NEWS

'Kërcet' thika në Tiranë, dalin detajet e para

'Kërcet' thika në Tiranë, dalin detajet e para
x
BREAKING NEWS

Andi Bushati i kthehet Belind Këlliçit: Me frazën e fundit më tmerrove

Andi Bushati i kthehet Belind Këlliçit: Me frazën e fundit
x
BREAKING NEWS

Andi Bushati ka dy fjalë për Këlliçin dhe i tregon "skenarin" e fushatës: Më duket masë joshëse, sepse përballë një kandidati të pushtetshëm mediatikishit...

Andi Bushati ka dy fjalë për Këlliçin dhe i tregon
x
BREAKING NEWS

"E vrau me thikë, ai me pistoletë", flet dëshmitari i sherrit me dy viktima në Kavajë

"E vrau me thikë, ai me pistoletë", flet dëshmitari i
x
BREAKING NEWS

Të shtëna me dy të vdekur në Kavajë, policia nxjerr detaje për identitetin e tyre: Viktimat kishin ndryshuar emrat

Të shtëna me dy të vdekur në Kavajë, policia nxjerr
x
BREAKING NEWS

Ishin përplasur fizikisht ditë më parë, dalin detaje të reja nga të shtënat në Kavajë, ku humbën jetën dy persona

Ishin përplasur fizikisht ditë më parë, dalin detaje
x
BREAKING NEWS

Tronditet Shqipëria/ Dy të vdekur në Kavajë, një në Elbasan dhe një në Mat, ç’po ndodh në vend?

Tronditet Shqipëria/ Dy të vdekur në Kavajë, një
x

Gossip

Shuhet romanca! Aktorja e famshme turke dhe shumë e pëlqyer për shqiptarët përjeton ndarjen e dytë brenda një viti

Shuhet romanca! Aktorja e famshme turke dhe shumë e pëlqyer për

Aktorja turke, Hande Erçel e cila pak kohë më parë luante rolin e Edës në serialin “Dashuria është në ajër”, ka përjetuar ndarjen e dytë.Duket se Handes nuk i ka ecur me dashurinë këtë vit!

Në shkurt të këtij viti Hande Erçel dhe Kerem Bursin deklaruan ndarjen dhe nuk kaloi shumë e aktorja u përfol për një lidhje të re.

Shuhet romanca! Aktorja e famshme turke dhe shumë e pëlqyer për

Ajo u kap mat me aktorin Kan Yildirim disa herë, por edhe kjo romancë ka përfunduar këtë verë.

Shuhet romanca! Aktorja e famshme turke dhe shumë e pëlqyer për

Hande ka deklaruar për mediat turke se është beqare dhe me Kanin kanë mbetur thjesht miq.

Shuhet romanca! Aktorja e famshme turke dhe shumë e pëlqyer për