BREAKING NEWS

Prapaskenat e divorcit, ja si Monika Kryemadhi i bëri “gropën” në SPAK Ilir Metës, nga udhëtimet e luksit nëpër Evropë, shpenzimet për shërbime estetike, deri te bisedat në celularin e saj ku bëheshin pazare me ministra, drejtorë e biznesmenë, ish-pres...

Prapaskenat e divorcit, ja si Monika Kryemadhi i bëri
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta rrezikon deri në 15 vite burg, si do e fundosë pasuria që ka kaluar në emër të vjehrrës, kunatit dhe babait të tij, në fund do ia sekuestrojnë të gjitha paratë, personazhi që e denoncoi në SPAK zbardh informacionet e fundit nga hetimet...

Ilir Meta rrezikon deri në 15 vite burg, si do e fundosë pasuria
x
BREAKING NEWS

Kontrolli i Lartë i Shtetit nxjerr zbuluar Belinda Ballukun për biletat e avionit dhe dietat jashtë vendit, nuk ekziston asnjë dokument për zv/kryeministren që provon takimet e saj zyrtare për të cilat janë bërë udhëtime ndërkombëtare

Kontrolli i Lartë i Shtetit nxjerr zbuluar Belinda Ballukun për
x
BREAKING NEWS

OLAF fundos Frida Krifcën dhe zinxhirin drejtues të AZHBR, ja skema korruptive që përdorën për të vjedhur fondet e bujqësisë, nga kontratat false, te aplikantët që paguan përqindje të lartë që të fitonin, ja si u grabitën paratë me kompanitë e konsulen...

OLAF fundos Frida Krifcën dhe zinxhirin drejtues të AZHBR, ja skema
x
BREAKING NEWS

SPAK u ka prishur gjumin të paprekshmëve të politikës, prokurorët specialë janë në rrezik për shkak të pazarit Rama-Berisha, Lulzim Basha reagon ashpër dhe zbulon çfarë do bëjë nëse Gjykata e Lartë nuk vendos për vulën e PD para zgjedhjeve të 2025...

SPAK u ka prishur gjumin të paprekshmëve të politikës,
x
BREAKING NEWS

Brizida Gjikondi zbardh prapaskenat e forta: Ja skema që po përdor Ilir Meta për të shpëtuar nga arrestimi i SPAK njësoj siç ia hodhi paq me videon e Dritan Priftit

Brizida Gjikondi zbardh prapaskenat e forta: Ja skema që po përdor
x
BREAKING NEWS

Trondit juristi Romeo Kara: Operacioni ‘Metamorfoza’ është bërë posaçërisht nga SPAK për të shkuar te Ilir Meta, shumë shpejt do të kemi komunikim akuze, ja pse ish-presidentit i janë mbyllur dyert e azilit, do ta sjellin si ‘pako postale’ në Shqipëri ...

Trondit juristi Romeo Kara: Operacioni ‘Metamorfoza’ është
x
BREAKING NEWS

Lëvizje në qeverinë  e Edi Ramës, Blendi Klosi drejt postit të zv/kryeministrit dhe drejtuesit të qarkut të Tiranës, Gjiknuri largohet nga Elbasani, Blendi Çuçi shkon në Fier, ja çfarë pritet të ndodhë brenda PS

Lëvizje në qeverinë  e Edi Ramës, Blendi Klosi drejt
x

Gossip

Si është raporti me Ilnisën pas daljes nga spektakli? Lejdona Xheladinaj flet pa 'doreza' i thotë të gjitha

Si është raporti me Ilnisën pas daljes nga spektakli? Lejdona

Ledjona Xheladinaj është në mesin e ish-banorëve të “BBV” që do jenë në studio gjatë finales së sotme. Ajo parakaloi në tapetin e kuq, e për gazetarët tha dhe dy fjalë.

E pyetur për fituesin, Ledjona shprehet e bindur se Jul Deda do triumfojë. Ndërsa e pyetur në lidhje me raportin që ka sot me Ilnisën, ajo la të kuptohet se nuk janë shoqe e se ende nuk kanë biseduar.

Pyetje-  Kush fiton sonte sipas mendimit tënd?

Ledjona- Unë kur kam dalë nga BBV kur më ka pyetur Ledioni kam thënë se fiton Egla dhe e kam sqaruar, për mua Jul Deda e sigurt që do jetë fituesi i “BBV3”

Pyetje-  Pse është ftohur Juli, apo se ka dëgjuar se ti the do fitoi Egla?

Ledjona- Mendoj se ka qenë ajo arsyeja se Julit i ngel hatri edhe pse e argumentova që dua ta fitoj një femer kur jam futur në shtëpi më ka dhënë një shije tjetër

Pyetje-  Pak momente më parë erdhi Ilnisa kishte ndonjë hap për të ulur gjakrat?

Ledjona- Nuk e kam parë e kam parë kur jemi rifutur në shtëpinë e Bigut e kam uruar për ditëlindjen e Meritonit e kam uruar që është bërë e bukur kemi zgjedhur që shoqërinë jashtë të mos e vazhdojmë po një përshëndetje nuk ka munguar.

Pyetje- Si ka qenë përgjigja e saj?

Ledjona- Ka qenë pozitive

Pyetje- Mos më thuaj që do pini kafe?

Ledjona- Kafe vetëm nëse e pimë në Top të mblidhemi të gjithë

Ledjona- E para Heidi, në podium shof Romeon dhe Julin, e para ikën Heidi, Meritoni, Egla dhe dyshja në fund