BREAKING NEWS

SHBA tërhiqet përballë Sali Berishës, vula e PD kthehet te Rithemelimi, nis skenari i 2005 për rikthimin në pushtet të familjes “Berisha”, ja surprizat që pritet të ndodhin në zgjedhjet ë 2025

SHBA tërhiqet përballë Sali Berishës, vula e PD kthehet te
x
BREAKING NEWS

Ja si do spastrohet politika shqiptare nga Sali Berisha, Spartak Ngjela zbardh prapaskenat e vendimit të Gjykatës së Apelit për kalimin e vulës dhe logos së PD te Rithemelimi

Ja si do spastrohet politika shqiptare nga Sali Berisha, Spartak Ngjela zbardh
x
BREAKING NEWS

Kalimi i vulës së PD në duart e Sali Berishës, lajm ogurzi për Ilir Metën, ja si do të dalë jashtë loje presidenti i PL dhe pse vendimi i Gjykatës së Apelit është politik, juristja Brizida Gjikondi zbulon të pathënat

Kalimi i vulës së PD në duart e Sali Berishës, lajm ogurzi
x
BREAKING NEWS

Edi Rama u prish qetësinë deputetëve dhe ministrave, paralajmëron furtunë në listat e zgjedhjeve të 2025, shtyhet për në shtator takimi me emigrantët në Londër e Gjermani, ja kur do të mbahet Kongresi i PS

Edi Rama u prish qetësinë deputetëve dhe ministrave,
x
BREAKING NEWS

50 urdhër-arreste në tryezën e prokurorëve specialë, ja 10 dosjet që po “kopsit” SPAK, gazetari zbardh emrat “VIP” të rrezikuar dhe tregon provat tronditëse që ka zbuluar drejtësia e re për disa deputetë të Kuvendit

50 urdhër-arreste në tryezën e prokurorëve specialë, ja
x
BREAKING NEWS

Del vendimi i detajuar, ja kur dhe sa do të rriten pagat për 130 mijë punonjësit e administratës në vend, zbardhet skema e re që do të ndiqet edhe për bashkitë

Del vendimi i detajuar, ja kur dhe sa do të rriten pagat për 130
x
BREAKING NEWS

Allajbeu i “Spitalit Amerikan” ka futur gruan e tij për të marrë para nga koncensioni i sterilizimit, dalin dokumentet, ja si u largua menjëherë pas thellimit të hetimeve nga SPAK

Allajbeu i “Spitalit Amerikan” ka futur gruan e tij për të
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara zbulon skenarin e “errët” të Sali Berishës që po thur nga banesa me besnikët e tij për të shpëtuar nga prangat e SPAK, ja vepra penale që ka kryer Flamur Noka për interesat e ish-kryeministrit

Romeo Kara zbulon skenarin e “errët” të Sali Berishës
x

Gossip

Sonte finalja e madhe e ‘BBV’, zbulohen detaje nga surpriza për Egla Cenon

Sonte finalja e madhe e ‘BBV’, zbulohen detaje nga surpriza për

Mbrëmjen e sotme është finalja e ‘Big Brother VIP Albania 3’. Gara është e fortë mes 5 finalistëve, pasi secili është pretendent për të fituar çmimin e madh.

Ndërkohë që pak orë na ndajnë nga nisja e finales, në rrjet po qarkullojnë detaje nga show i sotëm. Përflitet, se për aktoren e njohur Egla Cenon, po përgatitet një surprizë e madhe.

Ajo mund të dërgohet në Elbasan, në teatrin ‘Skampa’, ku e pret një publik. Sikurse shihet edhe në këtë foto, shfaqet hija e Eglës, ku shkruhet: ‘Unë jam Ceno’.

Detaje të tjera nuk bëhen ende të ditura, por jemi gjithë sy e veshë se çfarë është planifikuar për të dhe për finalistët e tjerë.

Po ashtu, siç e do tradita, secilit prej tyre iu është rezervuar një dhuratë, ndaj me shumë siguri, dhurata për Eglën mund të lidhet me profesionin e saj.

Sonte finalja e madhe e ‘BBV’, zbulohen detaje nga surpriza për