BREAKING NEWS

Ja lidhjet e Sali Berishës me Ervis Martinajn, Idajet Beqiri nxjerr për herë të parë detajin e bujshëm dhe tregon si do të hapet “Kutia e Pandorës” nga SPAK e shërbimet e huaja për krime, vrasje, afera dhe pazare të pista në Shqipëri

Ja lidhjet e Sali Berishës me Ervis Martinajn, Idajet Beqiri nxjerr
x
BREAKING NEWS

Kush është emri “VIP” që pritet të arrestohet në PS? Edi Rama i hap rrugën SPAK për emrat e zhytur në afera, ministrat, deputetët dhe kryebashkiakët paralajmërohen se s’do kenë mbështetje politike

Kush është emri “VIP” që pritet të arrestohet
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha armiku më i madh i të burgosurve politikë, ja si doli kundër lirimit të tyre në vitet ’90 dhe si mbrojti me zell vijën sektare të Partisë së Punës

Sali Berisha armiku më i madh i të burgosurve politikë, ja si
x
BREAKING NEWS

Ja provat që kanë britanikët në dosjen e Sali Berishës, si korrupsioni me Fazlliçin dhe lidhjet me bosin hasian të krimit në Londër alarmuan anglezët, zbardhet dokumenti

Ja provat që kanë britanikët në dosjen e Sali Berishës,
x
BREAKING NEWS

Eksperti Fatos Çoçoli jep lajmet e fundit për pensionistët, nga mënyra e vetme për të përfituar pension për të moshuarit që nuk figurojnë në regjistra gjatë kohës së kooperativave bujqësore, te skema e re për rritjen e më shumë të ardhurave për reziden...

Eksperti Fatos Çoçoli jep lajmet e fundit për
x
BREAKING NEWS

Dy zyrtarë të lartë kanë pastruar 3.7 milionë euro në prona, në skemë janë futur dhe familjarët, ja si tentuan të shpëtojnë disa pasuri, Agjencia e Inteligjencës Financiare nxjerr detajet e forta

Dy zyrtarë të lartë kanë pastruar 3.7 milionë euro
x
BREAKING NEWS

Ilir Demalia plas “bombën”, Sali Berisha do të lirohet, ja dy njerëzit që po përdor ish-kryeministri për të mbyllur pazaret e tij të pista, si po hidhen miliona euro në prapaskenë

Ilir Demalia plas “bombën”, Sali Berisha do të lirohet, ja
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara paralajmëron zhvillime të forta: Ja politikani i njohur që do të arrestohet nga SPAK, lidhjet e tij me personazhet e botës së krimit që u fundosën nga Prokuroria e Posaçme dhe detajet si ka pastruar pasuri marramendëse

Romeo Kara paralajmëron zhvillime të forta: Ja politikani i njohur
x

Gossip

“Të rrinë mbrapa, të lajnë rrobat!”/ Plas sherri në BBV, Françeska përplaset ashpër me Romeon: Të kanë ikur shoqet që të mbrojnë sa herë bën debat

“Të rrinë mbrapa, të lajnë rrobat!”/ Plas sherri

Aktori i humorit, Romeo Veshaj ka nisur ditën me një debat me Françeskën në BBV, pasi kjo e fundit e ka ironizuar duke i thënë “të kanë ikur shoqet që të mbrojnë kur bën debat”.

Françeska është shprehur se sipas saj, disa vajza në BBV rrojnë për tu kujdesur për Romeon dhe të t’i larë rrobat.

“Ato rrojnë në këtë shqip për tu kujdesur për ty, për të gatuar për ty, për të të larë rrobat e ty dhe për të të mbrojtur ty. I mban ti kështu me litar”, është shprehur ajo.

Ndërkohë Romeo i ka këkruar emrat e këtyre vajzave, ndërsa modelja i është përgjigjur duke i thënë “ato i di për veten time”.

Françeska: Këndo se je shumë mirë. Mos u merr shumë Romeo se s’ke as shoqet të të mbrojnë. Të kanë ikur ato që të mbrojnë sa herë që bën debat. Të rijnë mbrapa ‘ham-ham’ të mbrojnë ty.

Françeska: Ato i di për veten time, i pamë dje. Direkte, sa bën një sherr ti, i ke në sulm ‘do mbrojmë zotërinë tonë’. Se je lideri i atyre ti prandaj. Dy llafe të thash unë në sulm njona, pastaj tjetra. Ato rrojnë në këtë shqip për tu kujdesur për ty, për të gatuar për ty, për të të larë rrobat e ty dhe për të të mbrojtur ty. I mban ti kështu me litar.

Françeska: I di për vete, po ik moo.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)