BREAKING NEWS

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir Metës në Angli, udhëtimet e tyre të shpeshta dhe të pajustifikuara drejt Londrës, zbardhen detaje nga pasuritë e tij të fshehura në bankat e Zvicrës, Kongos, Qipros dhe San Marinos, dalin në skenë edh...

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e SPAK, ja “asi i tij nën mëngë”, Evi Kokalari bën deklaratën e fortë

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e
x
BREAKING NEWS

Altin Dumani akuzon Edi Ramën se ka bllokuar punën e SPAK, nuk jep fonde për shtesë personeli të BKH dhe këshilltarë ligjorë që do asistojnë prokurorët në luftën kundër korrupsionit

Altin Dumani akuzon Edi Ramën se ka bllokuar punën e SPAK, nuk jep
x
BREAKING NEWS

SHELL i plas “bombën” Edi Ramës, Shpiragu “gropa e zezë” e kompanisë, tërhiqen nga 600 milionë euro investime pa asnjë pikë nafte, bie propaganda e fondit 500 milionë euro të pensioneve të kryeministrit

SHELL i plas “bombën” Edi Ramës, Shpiragu “gropa e
x
BREAKING NEWS

Ja kush janë familjet që kontrollojnë mediat dhe bëjnë pazare me qeverinë në Shqipëri, “Freedom House” jep alarmin, prania e korrupsionit, tentativat e vazhdueshme të Berishës për të destabilizuar vendin dhe sabotuar SPAK shqetësuese, zbardhet raporti ...

Ja kush janë familjet që kontrollojnë mediat dhe bëjnë
x
BREAKING NEWS

“Bomba” e Bardhyl Resos: Edi Rama ka dosje në SHBA, në 2025 nuk do të jetë më kryeministër dhe po fituan socialistët me vota, ja rreziku që e pret

“Bomba” e Bardhyl Resos: Edi Rama ka dosje në SHBA, në
x
BREAKING NEWS

Monika Kryemadhi shpërthen kundër Ilir Metës, aludon se po bëhet “kurban” i tij, çifti në krizë të thellë pas fundosjes nga SPAK

Monika Kryemadhi shpërthen kundër Ilir Metës, aludon se po
x
BREAKING NEWS

Ja lëvizja e dyshimtë e parave mes Monika Kryemadhit dhe nënës së saj që vuri në lëvizje SPAK, i gjithë burimi i pasurisë përrallorë të familjes “Meta” i ka tek dhurimi i 500 m2 tokë dhe kursimi i 5 milionë lekëve, pallati dhe vila e tyre “mbinë si me ...

Ja lëvizja e dyshimtë e parave mes Monika Kryemadhit dhe
x

Gossip

“Ti ishe ushtarja e Luizit”/ Plas debati i fortë mes Efit dhe motrës së Oltës: Jam mësuar me një si ti unë

“Ti ishe ushtarja e Luizit”/ Plas debati i fortë mes Efit dhe

Një ditë pas eliminimit nga Big Brother Vip, Efi është përplasur ashpër në studion e “Fan Club” me Gerta Gixharin, motrën e Oltës.

Gerta këshilloi Efin që të ishte më pozitive, ndërsa Efi tha se ajo atë energji e ka përcjellë tek te gjithë përveç “ushtarëve të Oltës”, ndërsa Gerta i tha Efit se ajo ishte ushtare e Luizit aty brenda.

Efi tha se vazhdon të ketë të njëjtin opinion se Olta është e lig dhe kjo u shoqërua me debat të fortë mes dy vajzave.

Gerta: Qetësohu brenda vetes bëhu me opinione pozitive, ndërto një paqe brenda vetes që ta përçosh edhe te njerzit

Efi: Duket që nuk e kam përçuar..

Gerta: Jo tek të gjithë, pate distancë nga të gjithë banorët në shtëpi, jo vetëm nga Olta

Efi: Nga të gjithë ushtarët e Oltës?

Gerta: Jo nuk janë ushtarët e Oltës, ti ishe ushtare e Luizit. Sepse nuk ia dole dot me Luizin dhe u ktheve me të. Harrove sherret me Luizin, që të tha ha atë

Efi: Jam mësuar me një si ti brenda unë. Çdo lloj ndjesie që kam shprehur aty brenda për Oltën është reale. Është femra më e lig aty brenda. Imazhi i saj, më vjen keq që ajo femër është futur aty brenda

Gerta: Pse i merrni gjërat personale

Efi: Ke mësuar gjëra përmendësh, po janë njerëz aty

Gerta: Më njeh mua ti? Un kam një jetë në Tv. Ti ajo shoqja e mirë gjithmonë e ke tërhequr Kiarën nga pas. Un këtu mbaj qendrimin tim si gazetare, nuk komentoj lojën e Oltës. Nuk ka lidhje personale fare. Është si e shoh unë lojën jashtë.

Efi u eliminua mbrëmjen e kaluar nga loja e BBV, pasi u nominua nga Dea Mishel.