BREAKING NEWS

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir Metës në Angli, udhëtimet e tyre të shpeshta dhe të pajustifikuara drejt Londrës, zbardhen detaje nga pasuritë e tij të fshehura në bankat e Zvicrës, Kongos, Qipros dhe San Marinos, dalin në skenë edh...

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e SPAK, ja “asi i tij nën mëngë”, Evi Kokalari bën deklaratën e fortë

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e
x
BREAKING NEWS

Altin Dumani akuzon Edi Ramën se ka bllokuar punën e SPAK, nuk jep fonde për shtesë personeli të BKH dhe këshilltarë ligjorë që do asistojnë prokurorët në luftën kundër korrupsionit

Altin Dumani akuzon Edi Ramën se ka bllokuar punën e SPAK, nuk jep
x
BREAKING NEWS

SHELL i plas “bombën” Edi Ramës, Shpiragu “gropa e zezë” e kompanisë, tërhiqen nga 600 milionë euro investime pa asnjë pikë nafte, bie propaganda e fondit 500 milionë euro të pensioneve të kryeministrit

SHELL i plas “bombën” Edi Ramës, Shpiragu “gropa e
x
BREAKING NEWS

Ja kush janë familjet që kontrollojnë mediat dhe bëjnë pazare me qeverinë në Shqipëri, “Freedom House” jep alarmin, prania e korrupsionit, tentativat e vazhdueshme të Berishës për të destabilizuar vendin dhe sabotuar SPAK shqetësuese, zbardhet raporti ...

Ja kush janë familjet që kontrollojnë mediat dhe bëjnë
x
BREAKING NEWS

“Bomba” e Bardhyl Resos: Edi Rama ka dosje në SHBA, në 2025 nuk do të jetë më kryeministër dhe po fituan socialistët me vota, ja rreziku që e pret

“Bomba” e Bardhyl Resos: Edi Rama ka dosje në SHBA, në
x
BREAKING NEWS

Monika Kryemadhi shpërthen kundër Ilir Metës, aludon se po bëhet “kurban” i tij, çifti në krizë të thellë pas fundosjes nga SPAK

Monika Kryemadhi shpërthen kundër Ilir Metës, aludon se po
x
BREAKING NEWS

Ja lëvizja e dyshimtë e parave mes Monika Kryemadhit dhe nënës së saj që vuri në lëvizje SPAK, i gjithë burimi i pasurisë përrallorë të familjes “Meta” i ka tek dhurimi i 500 m2 tokë dhe kursimi i 5 milionë lekëve, pallati dhe vila e tyre “mbinë si me ...

Ja lëvizja e dyshimtë e parave mes Monika Kryemadhit dhe
x

Gossip

“Ti je dashuruar me mua”/ Plas keq në BBV, Meritoni i përmend të ëmën, reagon ashpër Roza Lati: Mbylle gojën, nga gjuha jote e gjatë është marrë…

“Ti je dashuruar me mua”/ Plas keq në BBV, Meritoni i

Meritoni ka qenë duke bërë një bisedë me Ilnisën dhe Bardhin, ndërkohë që vjen Roza në kuzhinë dhe përgatit kafe.

Meritoni e ngacmon dhe i thotë t’i tregojë arsyen “pse e dashuron aq shumë”. Roza e paralajmëron dhe i thotë “të mbyllë gojën” pasi prej tij janë marrë shumë zarfe të zi në shtëpi.

Meritoni: O shpirt pse më dashuron kaq shumë?

Meritoni: Je dashuruar me mua po më duket. Ke një dashuri dhe simpati ndaj meje shprehe.

Roza: Na kënaqe, rri mbylle gojën ti se është marrë një zarf i zi për atë gojën tënde, gjuhën tënde të gjatë.

Roza: Mbylle gojën se u dendëm me zarfe këtu.

Meritoni: Cilin zarf të zi ke marrë prej gojës sime?

Roza: Mbylle gojën ti dhe personat e tu.

Roza: Shko ti ke një problem, e përsërit pyetjen, përsëritesh dhe ripërsëritesh se ke qejf.

Meritoni: Ti më ke përzemër mua, ma shpreh dashurinë. Unë jam rritur duke ma shprehur dashurinë të tjerët, sepse e di që jam shumë i mirë. O njeri false a e di si kush je bërë dhe ti?

Roza Lati: Mbylle gojën, ha ndonjë gjë.

Meritoni: Gjej ca fjali të tjera se je vajza e aktores, je rritur me artiste, përfaqësona si duhet në këtë shtëpi Roza Lati.