BREAKING NEWS

Trondit Artan Hoxha: Ja dosja që do të çojë Sali Berishën si Pinoçeti me barelë në burg dhe lidhjet e bashkëshortes së tij me Ervis Martinajn

Trondit Artan Hoxha: Ja dosja që do të çojë Sali
x
BREAKING NEWS

Edi Rama shtyn kongresin pas zhvillimeve të fundit të SPAK dhe hetimeve ndaj Ballukut, Agaçit dhe Veliajt, pritet rikonfigurimi i plotë i qeverisjes para zgjedhjeve

Edi Rama shtyn kongresin pas zhvillimeve të fundit të SPAK dhe
x
BREAKING NEWS

Kandidatja kryesore në krye të “Foltores” Argita Malltezi frymëzohet nga Bashkimi Sovjetik, pas reagimit të Evi Kokalarit, vajza e Sali Berishës fshin postimin, Foltorja hyn në fazën e “ngrënies së vetes së vet”

Kandidatja kryesore në krye të “Foltores” Argita Malltezi
x
BREAKING NEWS

Dumani rendit pushtetarët që janë marrë nën hetim nga SPAK, nga ish-kryeministri, ministra, deputetë e kryebashkiakë dhe zbulon hetimin e sipërmarrësit shqiptar që tentoi t’i krijojë akses mafies ndërkombëtare në vendin tonë, si po blen krimi apartamen...

Dumani rendit pushtetarët që janë marrë nën hetim nga
x
BREAKING NEWS

Ja çfarë po ndodh me hetimet e “peshave të rënda” të politikës, Altin Dumani jep detajet për Berishën, Ramën e Veliajn, flet për policët në shërbim të krimit dhe kërcënimet ndaj prokurorëve specialë, në ndihmë të SPAK 32 skuadra të përbashkëta hetimore...

Ja çfarë po ndodh me hetimet e “peshave të
x
BREAKING NEWS

Trondit Myslim Murrizi, në përgjimet e “EncroChat” dhe “Sky” kanë rënë ministra dhe deputetë socialistë, Edi Rama gati t’i hedhë në “gojën” e SPAK për të shmangur rrëzimin nga pushteti, ja si ish-kreu i SHISH Visho Ajazi u përfshi në pazare me Saimir T...

Trondit Myslim Murrizi, në përgjimet e “EncroChat” dhe
x
BREAKING NEWS

KLP, kush do të zëvendësojë Alfred Ballën pas “bombës” së KPA, ja emri pretendent që ka mazhorancën e votave në Këshill

KLP, kush do të zëvendësojë Alfred Ballën pas
x
BREAKING NEWS

Plas sherri në çetën e “Foltores”, ambicia e Argita Malltezit për t’u katapultuar në krye të partisë fut “zjarrin” brenda Rithemelimit, krahu i djathtë i Sali Berishës del hapur kundër vajzës së ish-kryeministrit

Plas sherri në çetën e “Foltores”, ambicia e Argita
x

Gossip

Titulli Mjeshtri i Madh “mollë” sherri/ Debat i ashpër mes Eglës dhe Julit: Nuk ke pikë turpi

Titulli Mjeshtri i Madh “mollë” sherri/ Debat i ashpër mes

Situata ka agravuar në tone të ashpra dhe ofendime ndaj njëri-tjetrit. Presidenti i ndjerë i Shqipërisë, Bujar Nishani e ka vlerësuar aktorin Julian Deda me titullin “Mjeshtri i Madh”, kjo që është konsideruar “mollë” sherri mes dy artistëve.

Egla: Është një nga debatet më përgerë që ka ndodhur brenda kësaj shpie, nga ana tjetër më vjen mirë që është përmendur. Nuk do të kisha pasur kohë të pyesja thashethemexhinjtë e pedonales. Ai më ka thënë ke ardhur në audicion dhe unë të kam përzënë, e kam refuzuar…

Ledion Liço: Ti po thua që nëse presidenti i republikës së vendit, i ndjerë zoti Nishani e firmos do të thotë është dakord.

Egla: As që më bëhet vonë fare për çmimin…

Ledion Li?ço: Në momentin që presidenti i republikës vendos t’ia japë titullin mjeshtri i madh, do të thotë që e ka vlerësuar.

Egla: Duke më vënë në të ngushta më tha që këtë informacion ma tha Julia. Kush teatër më paska përzënë, ma shpjegoni pak. Unë nuk ju kamë mare vendet e punës, më përmendni karrierën.

Juli: A mund ta çoj deri në fund?!

Egla: Ti nuk ke pikë turpi! Artistin e bën njeriu, ti je një njeri i vogël ta dish.

Juli: Unë jam krenar për karrierën time.

 

Më të lexuarat