BREAKING NEWS

E bujshme, gazetarja e njohur e kronikës paralajmëron arrestimin e Monika Kryemadhit dhe Flamur Nokës, ja çfarë po ndodh brenda SPAK

E bujshme, gazetarja e njohur e kronikës paralajmëron arrestimin e
x
BREAKING NEWS

Ja “grushti i madh” amerikan në fytyrën e Sali Berishës, Frrok Çupi rrëfen të pathënat pas propozimit të Argitës si drejtuese e “Rithemelimit”, nga vrasjet nën pushtetin e tij dhe detajet nga nata kur u zgjodh kryetar, si ulërinte e përplaste këmbët mb...

Ja “grushti i madh” amerikan në fytyrën e Sali
x
BREAKING NEWS

SPAK thërret Bardhin për dosjen Olsi Rama, zbardhet mashtrimi i deputetit të Rithemelimit, u paraqit si person në dijeni, jo si denoncues

SPAK thërret Bardhin për dosjen Olsi Rama, zbardhet mashtrimi i
x
BREAKING NEWS

Ja kur pritet që të bëhet rritja e pensioneve këtë vit, ekspertja e ekonomisë zbardh detajet e fundit dhe tregon se shifrat do të jenë më të larta për pensionistët krahasuar me vitin 2021

Ja kur pritet që të bëhet rritja e pensioneve këtë vit,
x
BREAKING NEWS

Trondit Artan Hoxha: Ja dosja që do të çojë Sali Berishën si Pinoçeti me barelë në burg dhe lidhjet e bashkëshortes së tij me Ervis Martinajn

Trondit Artan Hoxha: Ja dosja që do të çojë Sali
x
BREAKING NEWS

Edi Rama shtyn kongresin pas zhvillimeve të fundit të SPAK dhe hetimeve ndaj Ballukut, Agaçit dhe Veliajt, pritet rikonfigurimi i plotë i qeverisjes para zgjedhjeve

Edi Rama shtyn kongresin pas zhvillimeve të fundit të SPAK dhe
x
BREAKING NEWS

Kandidatja kryesore në krye të “Foltores” Argita Malltezi frymëzohet nga Bashkimi Sovjetik, pas reagimit të Evi Kokalarit, vajza e Sali Berishës fshin postimin, Foltorja hyn në fazën e “ngrënies së vetes së vet”

Kandidatja kryesore në krye të “Foltores” Argita Malltezi
x
BREAKING NEWS

Dumani rendit pushtetarët që janë marrë nën hetim nga SPAK, nga ish-kryeministri, ministra, deputetë e kryebashkiakë dhe zbulon hetimin e sipërmarrësit shqiptar që tentoi t’i krijojë akses mafies ndërkombëtare në vendin tonë, si po blen krimi apartamen...

Dumani rendit pushtetarët që janë marrë nën hetim nga
x

Gossip

Pas dy djemve u bënë me vajzë, Sara Hoxha ndan fotot e para emocionuese, momentet nga salla e lindjes me Ledionin dhe letra prekëse nga Lori (FOTO)

Pas dy djemve u bënë me vajzë, Sara Hoxha ndan fotot e para

Sara Hoxha dhe Ledion Liço u bën prindër për herë të tretë më 30 shtator. Pas dy djemve, Londonit dhe Romanit, çifti janë bekuar edhe me një vajzë.

Pak minuta më parë, vetë Sara ka ndarë në Instagram disa foto shumë emocionuese, një para lindjes, një tjetër me Ledionin në sallën e operacionit dhe një letër shumë prekëse nga e motra, Lori.

Pas dy djemve u bënë me vajzë, Sara Hoxha ndan fotot e para

Trashgimtarja e Top Channel ka marrë urime të shumta nga fansat dhe nga miqtë si Arjola Demiri, Julka Gramo, Arbër Bytyqi dhe të tjerë të famshëm. Ndërkohë, të gjithë janë interesuar për emrin, të cilin Sara nuk e ka zbuluar ende, por kurioziteti vazhdon të jetë i madh.

Pas dy djemve u bënë me vajzë, Sara Hoxha ndan fotot e para

Pas dy djemve u bënë me vajzë, Sara Hoxha ndan fotot e para

Pas dy djemve u bënë me vajzë, Sara Hoxha ndan fotot e para