BREAKING NEWS

"Ambasada e Shteteve të Bashkuara ka asistuar çdo seancë gjyqësore", Kreshnik Spahiu zbulon rolin e SHBA në çështjen e Saimir Tahirit

"Ambasada e Shteteve të Bashkuara ka asistuar çdo seancë
x
BREAKING NEWS

Tensionet në veri të Kosovës, vjen reagimi i minutës së fundit nga Vuçiç

Tensionet në veri të Kosovës, vjen reagimi i minutës së
x
BREAKING NEWS

Arrestimi i sekretares së MSH, reagon politikani i njohur: SPAK prapë me sardele në vend të krokodilëve si Rama

Arrestimi i sekretares së MSH, reagon politikani i njohur: SPAK prapë
x
BREAKING NEWS

Dy zyrtaret e MSH në pranga për korrupsion, zbadhen detaje nga dosja e SPAK

Dy zyrtaret e MSH në pranga për korrupsion, zbadhen detaje nga dosja e
x
BREAKING NEWS

Anila Hoxha del me detaje të reja, ja lëvizja e fundit që do të bëjë prokurori për çështjen e Saimir Tahirit

Anila Hoxha del me detaje të reja, ja lëvizja e fundit që do
x
BREAKING NEWS

Arrestohet zyrtarja e lartë në MSH, vjen menjëherë reagimi i Ramës

Arrestohet zyrtarja e lartë në MSH, vjen menjëherë reagimi i
x
BREAKING NEWS

SPAK lëshon urdhrin, arrestohet një tjetër zyrtare e qeverisë (Emri)

SPAK lëshon urdhrin, arrestohet një tjetër zyrtare e
x
BREAKING NEWS

“Puthi Melonin, por nuk rriti pensionin”, Lulzim Basha komenton veprimin e Ramës

“Puthi Melonin, por nuk rriti pensionin”, Lulzim Basha komenton
x

Gossip

U dashurua me Luiz Ejllin në BBV, por Kiara Tito nuk harron Butrint Imerin, ja detaji që nxjerr zbuluar moderatoren (Video)

U dashurua me Luiz Ejllin në BBV, por Kiara Tito nuk harron Butrint Imerin,

Një tjetër video është bërë virale në lidhje me Kiarën dhe ish të dashurin e saj Butrint Imerin. Fansave nuk ju ka shpëtuar një detaj nga klipi i këngëtarit.

Mesa duket një prej modeleve në videoklipin e Butrintit ka të njëjtin fustan si ai që ka veshur Kiara Tito në një dalje të saj televizive. Kaq ka mjaftuar që rrjeti të shpërthej dhe dyshja të marrin sërisht vëmendje.

Madje e kanë cilësuar si një gjest që moderatorja po i kushton rëndësi ish të dashurit.