BREAKING NEWS

Kastriot Aliaj: Ju tregoj të fshehtat e dosjeve të UDB dhe OZNA-s që mbajnë emrin e Sali Berishës, si e rekrutuan shërbimet sekrete serbe, ja kush ishte ‘menaxheri’ që i jepte urdhrat në fshehtësi të plotë dhe emrat e spiunëve që bashkëpunoi...

Kastriot Aliaj: Ju tregoj të fshehtat e dosjeve të UDB dhe OZNA-s
x
BREAKING NEWS

Zbardhet dosja, ja provat e reja “bombastike” që implikojnë Sali Berishën në vrasjet e 4 protestuesve në bulevard që mund të përfundojnë më 12 mars në tavolinën e SPAK

Zbardhet dosja, ja provat e reja “bombastike” që
x
BREAKING NEWS

Idajet Beqiri tregon provat që zbulojnë se urdhrin për të vrarë protestuesit në 21 janar 2011 e dha Berisha e Meta: Ja çfarë pritet të ndodhë më 12 mars në Gjykatën e Lartë, ish-kryeministri rrezikon burgim të përjetshëm

Idajet Beqiri tregon provat që zbulojnë se urdhrin për të
x
BREAKING NEWS

Pse e refuzoi Blinken darkën me Ramën te vila e “Mehmet Shehut”, ja të gjitha të pathënat dhe mesazhet e forta në prapaskenë nga vizita në Tiranë e Sekretarit Amerikan ndaj kryeministrit shqiptar

Pse e refuzoi Blinken darkën me Ramën te vila e “Mehmet
x
BREAKING NEWS

Letra e Edi Ramës për Blinken, si letra e Mehmet Shehut për Enver Hoxhën para se të vetëvritej

Letra e Edi Ramës për Blinken, si letra e Mehmet Shehut për Enver
x
BREAKING NEWS

Sot vuloset fati i Sali Berishës për 4 vrasjet në bulevard,  ja kush është trupa gjykuese që ka futur në “terror” orkestruesit e masakrës së “21 Janarit” dhe si akuza e dytë mund ta çojë në qeli kreun e “Foltores”

Sot vuloset fati i Sali Berishës për 4 vrasjet në bulevard, 
x
BREAKING NEWS

Katër mesazhet e Blinken që “zbythën” Edi Ramën, kryeministri letër sekretarit të DASH që nuk do fusë hundët në arrestimet e SPAK, ja prapaskenat pas presioneve ndaj drejtësisë

Katër mesazhet e Blinken që “zbythën” Edi Ramën,
x
BREAKING NEWS

Ja sa do të rriten pensionet në prill, përfitojnë 717 mijë të moshuar, zbardhen detaje nga fondi, si pritet të ndryshojë rregulli për indeksimin dhe ndryshimi I madh që po përgatit mazhoranca

Ja sa do të rriten pensionet në prill, përfitojnë 717
x

Gossip

U grabit dhe u dhunua në mes të Tiranës?/ Reagon menjëherë aktori Rezart Veleshnja dhe sqaron gjithçka: Kam nënën sëmurë dhe ky lajm ma ka bërë një dorë

U grabit dhe u dhunua në mes të Tiranës?/ Reagon

Shumë media raportuan se, aktori i njohur, Rezart Veleshnja ka rënë pre e një grabitjeje të dhunshme, sapo ka tërhequr para në një bankomat në një zonë shumë të populluar të Tiranës, e cila nuk bëhet ende e ditur me saktësi.

Mirëpo, pas qarkullimit të këtij lajmi, ka reaguar aktori Rezart Veleshnja. Ai thotë se asgjë nuk është e vërtetë dhe nuk e di aspak se nga ka dalë ky lajm.

Gjithashtu, ai shton se ka qenë gjithë kohës në prova dhe nuk ka asnjë shenjë në trup. Aktori shprehet i habitur nga lajmet e rreme dhe shton se këto kanë shqetësuar familjarët e tij, por më së shumti nënën, të cilën e ka të sëmurë.

Prsh JOQ, nuk me ka ndodhur asgjë, nuk e di se ku i nxjerrin këto lajme. Si e gjejnë guximin mo vlla. Këta nuk kanë as sedër asgjë. Të vetmit , që me keni pyetur jeni ju dhe bravo ju qoftë. Nuk është e vërtetë fare. Kam nënën sëmurë dhe ky lajm ma ka bërë një dorë.