BREAKING NEWS

E bujshme, gazetarja e njohur e kronikës paralajmëron arrestimin e Monika Kryemadhit dhe Flamur Nokës, ja çfarë po ndodh brenda SPAK

E bujshme, gazetarja e njohur e kronikës paralajmëron arrestimin e
x
BREAKING NEWS

Ja “grushti i madh” amerikan në fytyrën e Sali Berishës, Frrok Çupi rrëfen të pathënat pas propozimit të Argitës si drejtuese e “Rithemelimit”, nga vrasjet nën pushtetin e tij dhe detajet nga nata kur u zgjodh kryetar, si ulërinte e përplaste këmbët mb...

Ja “grushti i madh” amerikan në fytyrën e Sali
x
BREAKING NEWS

SPAK thërret Bardhin për dosjen Olsi Rama, zbardhet mashtrimi i deputetit të Rithemelimit, u paraqit si person në dijeni, jo si denoncues

SPAK thërret Bardhin për dosjen Olsi Rama, zbardhet mashtrimi i
x
BREAKING NEWS

Ja kur pritet që të bëhet rritja e pensioneve këtë vit, ekspertja e ekonomisë zbardh detajet e fundit dhe tregon se shifrat do të jenë më të larta për pensionistët krahasuar me vitin 2021

Ja kur pritet që të bëhet rritja e pensioneve këtë vit,
x
BREAKING NEWS

Trondit Artan Hoxha: Ja dosja që do të çojë Sali Berishën si Pinoçeti me barelë në burg dhe lidhjet e bashkëshortes së tij me Ervis Martinajn

Trondit Artan Hoxha: Ja dosja që do të çojë Sali
x
BREAKING NEWS

Edi Rama shtyn kongresin pas zhvillimeve të fundit të SPAK dhe hetimeve ndaj Ballukut, Agaçit dhe Veliajt, pritet rikonfigurimi i plotë i qeverisjes para zgjedhjeve

Edi Rama shtyn kongresin pas zhvillimeve të fundit të SPAK dhe
x
BREAKING NEWS

Kandidatja kryesore në krye të “Foltores” Argita Malltezi frymëzohet nga Bashkimi Sovjetik, pas reagimit të Evi Kokalarit, vajza e Sali Berishës fshin postimin, Foltorja hyn në fazën e “ngrënies së vetes së vet”

Kandidatja kryesore në krye të “Foltores” Argita Malltezi
x
BREAKING NEWS

Dumani rendit pushtetarët që janë marrë nën hetim nga SPAK, nga ish-kryeministri, ministra, deputetë e kryebashkiakë dhe zbulon hetimin e sipërmarrësit shqiptar që tentoi t’i krijojë akses mafies ndërkombëtare në vendin tonë, si po blen krimi apartamen...

Dumani rendit pushtetarët që janë marrë nën hetim nga
x

Gossip

Ulërima, thyerje gotash dhe debate të ashpra/ ‘Çmenden’ banorët në BBV, çfarë ndodhi mbrëmë mbas Prime-t? (Video)

Ulërima, thyerje gotash dhe debate të ashpra/

Spektakli i mbrëmshëm ka krijuar debate të forta mes banorëve të shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Pavarësisht se kanë qënë duke shijuar një darkë pas prime-t, mesa duket debatet mes banorëve nuk kanë të ndaluar. Kanë qenë disa banorë që janë përfshirë në diskutime ekstreme, si Erjola, Meritoni, Romeo, Juli, Roza dhe Françeska.

Përveçse ulërimave mes njëri-tjetrit, situata ka agravuar edhe mes thyerje gotash, veprim ky i bërë nga Roza dhe Françeska.

Ndërkohë që Juli dhe Romeo kanë qenë duke debatuar me tone të larte, pasi ky i fundit ka akuzuar Julin se po përdor vajzat, kryesisht Rozën, duke e konsideruar një zero.

Nisur nga kjo zhurmë e madhe, Roza ka nisur të bërtasë: “Boll, mjaft, boll”.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Ngam ana tjetër, Françeska ka qenë shumë e acaruar me Heidin, pasi kjo e fundit i tha që është e fiksuar mbas saj.

Në këtë moment, Françeska ka përplasur gotën e verës që ishte duke pirë dhe ka thënë: “Të më thotë mua ajo që jam e fiksuar mbas saj?”

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Një tjetër diskutim i nxehtë ka qenë ai mes Meritonit dhe Erjolës, ku kjo e fundit nuk i ka mbajtur nervat dhe ka nisur të ulërasë.

“Mbylle gojën, qepe o vogëlsirë, e sheh që nuk jemi mirë në këtë situatë dhe përfiton. Mu zhduk, nuk dua të të shoh me sy se do ju shkatërroj nga i pari deri tek i fundit me njerëz shtëpie dhe çfarë keni dhe pastaj e hap derën vet”.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Gazeta Shqip (@gazeta_shqip)