BREAKING NEWS

SHBA tërhiqet përballë Sali Berishës, vula e PD kthehet te Rithemelimi, nis skenari i 2005 për rikthimin në pushtet të familjes “Berisha”, ja surprizat që pritet të ndodhin në zgjedhjet ë 2025

SHBA tërhiqet përballë Sali Berishës, vula e PD kthehet te
x
BREAKING NEWS

Ja si do spastrohet politika shqiptare nga Sali Berisha, Spartak Ngjela zbardh prapaskenat e vendimit të Gjykatës së Apelit për kalimin e vulës dhe logos së PD te Rithemelimi

Ja si do spastrohet politika shqiptare nga Sali Berisha, Spartak Ngjela zbardh
x
BREAKING NEWS

Kalimi i vulës së PD në duart e Sali Berishës, lajm ogurzi për Ilir Metën, ja si do të dalë jashtë loje presidenti i PL dhe pse vendimi i Gjykatës së Apelit është politik, juristja Brizida Gjikondi zbulon të pathënat

Kalimi i vulës së PD në duart e Sali Berishës, lajm ogurzi
x
BREAKING NEWS

Edi Rama u prish qetësinë deputetëve dhe ministrave, paralajmëron furtunë në listat e zgjedhjeve të 2025, shtyhet për në shtator takimi me emigrantët në Londër e Gjermani, ja kur do të mbahet Kongresi i PS

Edi Rama u prish qetësinë deputetëve dhe ministrave,
x
BREAKING NEWS

50 urdhër-arreste në tryezën e prokurorëve specialë, ja 10 dosjet që po “kopsit” SPAK, gazetari zbardh emrat “VIP” të rrezikuar dhe tregon provat tronditëse që ka zbuluar drejtësia e re për disa deputetë të Kuvendit

50 urdhër-arreste në tryezën e prokurorëve specialë, ja
x
BREAKING NEWS

Del vendimi i detajuar, ja kur dhe sa do të rriten pagat për 130 mijë punonjësit e administratës në vend, zbardhet skema e re që do të ndiqet edhe për bashkitë

Del vendimi i detajuar, ja kur dhe sa do të rriten pagat për 130
x
BREAKING NEWS

Allajbeu i “Spitalit Amerikan” ka futur gruan e tij për të marrë para nga koncensioni i sterilizimit, dalin dokumentet, ja si u largua menjëherë pas thellimit të hetimeve nga SPAK

Allajbeu i “Spitalit Amerikan” ka futur gruan e tij për të
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara zbulon skenarin e “errët” të Sali Berishës që po thur nga banesa me besnikët e tij për të shpëtuar nga prangat e SPAK, ja vepra penale që ka kryer Flamur Noka për interesat e ish-kryeministrit

Romeo Kara zbulon skenarin e “errët” të Sali Berishës
x

Gossip

VIDEO/ Çift tjetër brenda ‘BBV’? Nuk përmbahen dy banorët e rinj, puthje dhe përqafime mes tyre

VIDEO/ Çift tjetër brenda ‘BBV’? Nuk përmbahen dy

Suita i ka bashkuar më shumë Jorin dhe Lorencin. Dy banorët, duket më të afërt, pasi kaë shkëmbyer puthje e janë parë se nuk kanë munguar as përqafimet e shpeshta.

Lorenci nuk po qëndron pa bërë hapa para. Sot, teksa e përqafonte dhe puthte, Jori dëgjohet t’i thotë avash, duke nënkuptuar se gjëja e tyre duhet të ‘rrjedhë’. Më pas, Lorenci e pyet nëse po e bezdis, por modelja ia kthen duke i thënë avash-avash.

Këngëtari këtë reagim e ka kuptuar se duhet ti marrin gjërat më avash.

Lorenci: O dritë, hajde të të puth

Jori: Avash ti avash me këto puthje

Këto sinjale lënë të kuptohet se një çift i ri po formohet në shtëpi. Kujtojmë se Kiara dhe Luizi janë çifti i vetëm në shtëpi, të cilët e kanë kurorëzuar lidhjen e tyre edhe me një ‘dasmë’. Po ashtu, Kristi dhe Keisi nisën diçka por mbaroi shumë shpejt.