BREAKING NEWS

SPAK trondit elitën e krimit të organizuar, të arrestuar dhe në kërkim më të fortët e vendit, goditen politikanë, ish-drejtorë edhe punonjës të Policisë së Shtetit, futen në lojë dhe ndërkombëtarët, zbardhen vrasje të bujshme, gjenden para e flori në b...

SPAK trondit elitën e krimit të organizuar, të arrestuar dhe
x
BREAKING NEWS

Ja si Altin Dumani shmangu nga frika e dekonspirimit drejtuesit më të lartë të Policisë së Shtetit në aksionin “blic” të SPAK kundër personazheve të njohur të botës së krimit

Ja si Altin Dumani shmangu nga frika e dekonspirimit drejtuesit më të
x
BREAKING NEWS

Priten të tjera arrestime “VIP”, ja goditja e madhe që do të bëhet nga SPAK, Ervin Karamuço tregon të pathënat e operacionit më të madh që është bërë ndonjëherë në Shqipëri

Priten të tjera arrestime “VIP”, ja goditja e madhe që do
x
BREAKING NEWS

Idajet Beqiri: Ja kush ia ka çuar valixhet me para Ilir Metës në Zelandë të Re, Angli, Itali, Zvicër dhe Qipro dhe detajet e forta nga skema e pastrimit të parave të presidentit të Partisë së Lirisë me ish-ministrin e Transporteve dhe shoferin e Janull...

Idajet Beqiri: Ja kush ia ka çuar valixhet me para Ilir Metës
x
BREAKING NEWS

Ervin Muça u financua nga persona të pushtetshëm për të grabitur të dhënat e sistemit “TIMS”, gazetarja Klodiana Lala nxjerr detaje të bujshme nga skandali që tronditi Policinë e Shtetit dhe zbulon personin që refuzoi t’i jepte ish-drejtorit të IT kode...

Ervin Muça u financua nga persona të pushtetshëm për
x
BREAKING NEWS

Edi Rama flet hapur, nga detajet e telefonatës me Erion Veliajn pas dëshmisë për inceneratorët, te lëshimi i të gjithë bashkëpunëtorëve në “gojën” e SPAK dhe zhvillimet që do të ndodhin për dosjen “Xibraka”, ja çfarë e pret Gazment Bardhin dhe Olsi Ram...

Edi Rama flet hapur, nga detajet e telefonatës me Erion Veliajn pas
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara: Ja pse Sali Berisha duhet të shkojë menjëherë në arrest me burg dhe prova e fortë që kishte Kosta Trebicka për ish-kryeministrin që e fundos në aferën e ‘Gërdecit’

Romeo Kara: Ja pse Sali Berisha duhet të shkojë menjëherë
x
BREAKING NEWS

PS shton presionet ndaj organeve të drejtësisë për zbardhjen e plotë të vrasjes së Pjerin Xhuvanit, kërkon nga SPAK nisjen e hetimeve për ekzekutimin që tronditi Elbasanin, si u rekrutuan kriminelë, rikthehet në skene implikimi i Gazmend Bardhit si dre...

PS shton presionet ndaj organeve të drejtësisë për zbardhjen
x

Gossip

VIDEO/ Luizi ndjek sërish planin e kanadezit, ja skenari i pazakontë që u tregoi banorëve

VIDEO/ Luizi ndjek sërish planin e kanadezit, ja skenari i pazakontë

Luiz Ejlli e ka studiuar aq mirë lojën në ‘Big Brother Canada’ sa e di aq mirë se çfarë do ndodhë brenda. Studimin e bërë, ai e risolli në jetë me “kurthin” që i ngriti Armaldos dhe Kristit në tualet, i ka kopjuar nga James.

Sot, duke biseduar me banorët në oborr, ai tha se një nomimin i ngjashëm me të kësaj jave, ndodhi edhe në Kanada, ku dy lojtarë të fortë, dolën “kokë më kokë” me njëri-tjetrin. Luizi tha se ka gjasa që në nominim të shkojnë Kristi dhe Qetsori. I pyetur nga Olta se çfarë do bëjë ai, nëse publiku dërgon në televotim atë dhe Kiarës, Luizi tha se ai nuk ka për të bërë asgjë, pasi nëse ata të dyja dalin “kokë më kokë” me njëra-tjetrën, largohet Olta.

‘Nëse del me Kiarën ti je jashtë. Ka James skema prapë, ka pasur gruan ai aty e shkoi në finale me gruan. Ka qënë në finale me njërin James, me një super të fortë dhe e kishte gruan në nominim kokë më kokë brenda. Hata ndodhën gjatë atyre 4 ditëve. Kanadezit iu vu e gjithë shtëpia."

Kujtojmë se këtë javë, Olta-Kiara dhe Qetsor-Kristi janë në televotim si çifte. Ata u dërguan në televotim nga Nita, e cila kishte mundësinë të hapte “Kutinë e Pandorës”. Njëri prej çifteve do shkojë direkt në nominim nesër, dhe njëri prej banorëve, mes Oltës, Kiarës, Kristit dhe Qetsorit, do largohet përfundimisht nga shtëpia.