BREAKING NEWS

Media e njohur italiane: Ja vendet në Shqipëri ku "fshihen" minerale të çmuara dhe plani i madh që po përgatit Meloni për Tiranën

Media e njohur italiane: Ja vendet në Shqipëri ku "fshihen"
x
BREAKING NEWS

Situata brenda PD-së, Gaz Bardhi del me njoftimin urgjent

Situata brenda PD-së, Gaz Bardhi del me njoftimin urgjent
x
BREAKING NEWS

Gara e fortë mes Erdogan dhe Kilicdaroglu, ja kush është presidenti i ri i Turqisë

Gara e fortë mes Erdogan dhe Kilicdaroglu, ja kush është
x
BREAKING NEWS

Sulmi me grusht ndaj Sali Berishës, mjekësia ligjore del me deklaratën e fundit për Gert Shehun

Sulmi me grusht ndaj Sali Berishës, mjekësia ligjore del me
x
BREAKING NEWS

A do kandidojë Rudina Hajdari për kreun e PD? Ish-deputetja habit me përgjigjen

A do kandidojë Rudina Hajdari për kreun e PD? Ish-deputetja habit me
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu bën paralajmërimin e frikshëm: Nëse SHBA dhe BE tërhiqen, sovraniteti i Kosovës...

Kreshnik Spahiu bën paralajmërimin e frikshëm: Nëse SHBA dhe
x
BREAKING NEWS

Tensionet në Veri të Kosovës/ Deputeti demokrat ngre alarmin dhe plas deklaratën ‘bombë’: Agjentët rus në Nish po pajisen me pasaporta diplomatike serbe

Tensionet në Veri të Kosovës/ Deputeti demokrat ngre alarmin dhe
x
BREAKING NEWS

“Kemi një ndarje mes pozitës dhe opozitës shqiptare”/ Kreshnik Spahiu zbardh prapaskenat e forta: Ja pse Rama ka zgjedhur partnere Turqinë, ndërsa Berisha ka Greqinë?

“Kemi një ndarje mes pozitës dhe opozitës shqiptare”/
x

Gossip

VIDEO/ “Është e paaftë...”, vajzat komentojnë sjelljen e Oltës: Nuk ka asnjëherë argumente

VIDEO/ “Është e paaftë...”, vajzat komentojnë

Një pjesë e banorëve komentuan sjelljen e Oltës brenda shtëpisë. Duke folur me ironi, Efi i tha Kiarës se ajo është fajtore për sjelljen e Luizit brenda shtëpisë.

Me komentin e saj, Efi po imitonte Oltën, pasi ajo shpesh herë ka sulmuar Kiarën me argumentin se ajo është fajtore për sjelljen e Luizit kundrejt vajzave.

Olta shpesh herë është përplasur me Kiarën, pasi kundërshton faktin që ajo e mbështet Luizin, pavarësisht se ai i ka ofenduar të gjitha vajzat e shtëpisë.

Si shkak i të gjitha këtyre sulmeve, Efi, Armaldo, Nita dhe Kiara po shkëmbinin batuta lidhur me reagimet e Oltës për raportin midis Luizit dhe Kiarës.