BREAKING NEWS

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir Metës në Angli, udhëtimet e tyre të shpeshta dhe të pajustifikuara drejt Londrës, zbardhen detaje nga pasuritë e tij të fshehura në bankat e Zvicrës, Kongos, Qipros dhe San Marinos, dalin në skenë edh...

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e SPAK, ja “asi i tij nën mëngë”, Evi Kokalari bën deklaratën e fortë

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e
x
BREAKING NEWS

Altin Dumani akuzon Edi Ramën se ka bllokuar punën e SPAK, nuk jep fonde për shtesë personeli të BKH dhe këshilltarë ligjorë që do asistojnë prokurorët në luftën kundër korrupsionit

Altin Dumani akuzon Edi Ramën se ka bllokuar punën e SPAK, nuk jep
x
BREAKING NEWS

SHELL i plas “bombën” Edi Ramës, Shpiragu “gropa e zezë” e kompanisë, tërhiqen nga 600 milionë euro investime pa asnjë pikë nafte, bie propaganda e fondit 500 milionë euro të pensioneve të kryeministrit

SHELL i plas “bombën” Edi Ramës, Shpiragu “gropa e
x
BREAKING NEWS

Ja kush janë familjet që kontrollojnë mediat dhe bëjnë pazare me qeverinë në Shqipëri, “Freedom House” jep alarmin, prania e korrupsionit, tentativat e vazhdueshme të Berishës për të destabilizuar vendin dhe sabotuar SPAK shqetësuese, zbardhet raporti ...

Ja kush janë familjet që kontrollojnë mediat dhe bëjnë
x
BREAKING NEWS

“Bomba” e Bardhyl Resos: Edi Rama ka dosje në SHBA, në 2025 nuk do të jetë më kryeministër dhe po fituan socialistët me vota, ja rreziku që e pret

“Bomba” e Bardhyl Resos: Edi Rama ka dosje në SHBA, në
x
BREAKING NEWS

Monika Kryemadhi shpërthen kundër Ilir Metës, aludon se po bëhet “kurban” i tij, çifti në krizë të thellë pas fundosjes nga SPAK

Monika Kryemadhi shpërthen kundër Ilir Metës, aludon se po
x
BREAKING NEWS

Ja lëvizja e dyshimtë e parave mes Monika Kryemadhit dhe nënës së saj që vuri në lëvizje SPAK, i gjithë burimi i pasurisë përrallorë të familjes “Meta” i ka tek dhurimi i 500 m2 tokë dhe kursimi i 5 milionë lekëve, pallati dhe vila e tyre “mbinë si me ...

Ja lëvizja e dyshimtë e parave mes Monika Kryemadhit dhe
x

Lifestyle

"12 ju rri sahati"/ Këto janë dy shenjat e Horoskopit që kanë gjithmonë yjet në favorin e tyre

"12 ju rri sahati"/ Këto janë dy shenjat e Horoskopit

Astrologët besojnë se femrat e lindura në këto shenja të zodiakut janë të veçanta dhe se i pret një jetë e gjatë dhe e lumtur. Njëra udhëhiqet nga Jupiteri, planeti i lumturisë dhe fatit, dhe tjetra nga Plutoni, planeti i misterit, errësirës dhe nënndërgjegjes. Ja cilat janë 2 shenjat e horoskopit më me fat:

Akrepi

Kjo shenjë e zodiakut është jashtëzakonisht e mençur, e pëlqyeshme dhe ka një energji të veçantë. Një marrëdhënie romantike me një Akrep është një përzierje shpërthyese e pasionit dhe intelektit. Ajo është seksi, e fuqishme dhe e di se çfarë dëshiron! Ata tërheqin njerëzit drejt vetes, shpesh janë në qendër të vëmendjes dhe dinë të marrin atë që duan. Ata janë romantikë të butë në zemër, por nuk ua tregojnë të gjithëve. E gjithë romanca dhe dashuria e tyre e sinqertë do t’i përkasin vetëm një personi, atij që me të vërtetë e meriton zemrën e tyre. Ata kanë nevojë për një person ndaj të cilit mund të hapen dhe që do të bëhet pjesë e brendësisë së tyre, dikush që ruan individualitetin dhe pavarësinë e tyre. Kur e gjejnë këtë lumturi në dashuri, akrepat janë tepër të gëzuar dhe i pret një e ardhme e ndritur.

Shigjetari

Mbi të gjitha, ato vlerësojnë lirinë dhe pavarësinë. Ajo është përgjegjëse vetëm për veten, nevojat dhe jetën e saj. Edhe pse nuk është e prirur për flirtim, e ka shumë të vështirë të vendosë për një lidhje serioze. Partneri ideal për këtë shenjë do të jetë dikush që e kupton dëshirën e saj për liri dhe nuk do e mundojë xhelozia apo posesiviteti. Një grua Shigjetar vlerëson lirinë, shijon aventurat, udhëtimet, përshtatet lehtësisht dhe pranon ndryshimet. Kur dikush lidhet me të në një nivel më të thellë, ata do të kuptojnë se sa e çmuar është kjo marrëdhënie.